Proroctví indiánských šamanů

Proroctví indiánských šamanů https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98711/proroctvi-indianskych-samanu-98711.jpg 4 10 3

Sny, vize a proroctví indiánských šamanů Cesta života tě vede, abys viděl jednu jedinou barvu lidskosti, barvu,která nás spojuje, barvu, která kane jako slzy z našich srdcí, když kůže praskne: barvu rudou, která teče pod každou kůží. Dovol nyní Starým způsobům, aby tě vzaly na putování, na kterém objevíš svou vlastní životní cestu. Dovol Starým způsobům, aby tě vedly k rovnováze a harmonii.... a harmonii.... celý text

Lucif
20.02.2024 5 z 5

Malá knížečka je PRO KAŽDÉHO, kdo má srdce a nebojí se ho použít. Ještě ji čtu, ale dávám 5* za myšlenku. Je čas oprášit "staré", TRADIČNÍ ZPŮSOBY - CHOVÁNÍ K PŘÍRODĚ A VŠEMU ŽIVÉMU - RESPEKT, SPOLUPRÁCE + poznat sebe a SVÉ DUCHOVNÍ SPOJENÍ ;0). Najít rovnováhu mezi tělem, duchem a rozumem.

Kniha je rozdělena na krátké kapitoly, čte se to skvěle. Napínavé, zajímavé, dojemné, poučné.. str. 12 začíná PŘÍBĚH autora, šamana (20+21 pro lidi, kterým někdo odešel z tohoto světa), pak je krátké povídání o vztazích, lásce a další příběhy.. Sny vs. vize. Druhá půlka je trochu náročnější, ale stojí za přečtení. Kniha je plná zajímavých a důležitých informací.

Anna18
22.01.2018

Krásně se čte a donutí člověka zamyslet se nad tím jak chce vlastně žít a jak se má/chce chovat. Určitě dopuručju všem, kdo se zajímají o původní obyvatele Ameriky.

rfa
15.08.2013 5 z 5

Poutavé čtení o způsobu vnímání světa indiánskými šamany.

Wa-Na-Nee-Che
americká
2000  100%Spiritualita severoamerických Indiánů
2011  88%Proroctví indiánských šamanů
2008  0%Šamanské karty Šamanský kruh orla bělohlavého

Kniha Proroctví indiánských šamanů je v