Proroctví

Proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26462/proroctvi-26462.jpg 3 15 3

Bohatý táta Roberta Kiyosakiho předvídal před více než dvaceti lety, že penzijní programy způsobí jeden z největších burzovních krachů v historii. V této knize se dozvíte, jak nás všechny ovlivní financování důchodů bez ohledu na to, kde žijeme nebo jak jsme staří. Buďte připraveni. Tato kniha vás přesvědčí nejen o tom, že přichází zhroucení trhů cenných papírů, ale také vám ukáže, jak si můžete vybudovat svou vlastní finanční archu, která vám umožní bouři nejen přežít, ale také na ni vydělat. ... celý text

nokid
31.12.2021

Opakování matka moudrosti. A už se těším na ty nenávistné repliky - dokáží mi že Kiyosaki a já máme pravdu. P.F.2022 - jak pro koho.

PietroGrencik
27.03.2021 4 z 5

Za mňa vpohode, všetky knihy Kiyosakiho sú napísané ľudskou rečou.
Ajkeď sa to mnohým zdá ako opakovanie toho istého príbehu, podľa mňa je dobré si to zopakovať.

ladyba
05.10.2015 4 z 5

Kniha už je jako proroctví trochu pasé, protože krize přišla, ale obsahuje spoustu kovaných Kiyosakiho myšlenek, které je dobré si zopakovat, když tak snaživě rozšiřuje bibliografii na jedno a totéž téma.