Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349468/mid_promrhane-dny-myslenky-ktere-mi-zme-1Ru-349468.jpg 4 166 51

Máte občas chuť někoho poslat do... ? A bojíte se to udělat? Máte pocit, že ostatním vychází vše lépe? Jiní lidé jsou štastnější než vy a mají v životě více? Chcete něco změnit a nemůžete se k činům dokopat? Chcete být úspěšní? Tato kniha vás nebude litovat, nebude vám říkat, že vše bude dobré a nakonec se vše vyřeší. Naopak vám ukáže skutečnost. V mnoha ohledech totiž škodíme sami sobě. Ale pomůže vám! Ukáže vám totiž kroky, kterými opravdu budete moci změnit svůj život a posunout ho k lepšímu. Bez zbytečných řečí, ale popravdě a otevřeně. Autor bestsellerů, Tomáš Kosačík, v ní popisuje jak pomůžeme během několika kroků naprosto převrátit náš život. Jak nemá smysl některé věci vůbec řešit, nemáme si brát názory jiných k tělu, být občas sobci, jak získat naději, nový cíl a splnit si sny. V této knize najdete myšlenky, které vám můžou pomoci ke změně: - Nežij život nápojového automatu - Když ucítíš foukat vítr... - Limity jsou jen v naší hlavě - Energetičtí upíři ve vašem životě - Vztahy, které tvoří náš život - Život jako jízda na horské dráze - 6 kroků k vyššímu sebevědomí A další desítky kapitol nejen o Vás. "Napsal jsem tu nejosobnější a nejvíce otevřenou knihu, ve svém životě, kterou bych chtěl sám číst", říká autor knihy. Tomáš Kosačík patří s nákladem přes 270 tisíc prodaných výtisků k nejoblíbenějším českým autorům. Jeho knihy pomohly už tisícům lidí změnit život k lepšímu.... celý text

Tynyton
19.09.2017 3 z 5

Celkem se ztotožňuji s některými komentáři níže. Připadá mi to jako takový výpisek z jiných knížek, ale to není vůbec špatné, protože to shrne, co má. Já sama nerada ztrácím čas. Ovšem, kdyby jednotlivé kapitoly byly rozvedeny nějaký příběhem, tak by myšlenka byla určitě více zapamatovatelnější.

AnnaNes
12.09.2017 5 z 5

Moc se mi líbila, určitě je nad čím se zamyslet a něco ve svém životě zlepšit. Možná bych ocenila trochu jinačí styl psaní.

TamaraKrejčí
08.09.2017 3 z 5

Nedočetla jsem, vadí mi ten chaos. Pochopila jsem autora o co mu šlo, snaha byla, ale není to čtivé. Takový soupis, výpis myšlenek, dobře míněné rady, ale nic nového.

lubospanda
08.09.2017 2 z 5

Kniha je psaná jednoduchým stylem a je z ní jednoznačně cítit autorům dobrý úmysl a optimismus. Některá témata jsou zajímavá více, některá méně. Na kvalitě ubírá to, že jednotlivá témata nejsou propojena žádným příběhem ani nějakým uceleným pořadím. Tím pádem bohužel dílo může působit jako soubor článků, které autora zrovna napadly. Veliká škoda. Potenciál tam byl.

ditul
03.09.2017 4 z 5

Kniha je celkem čtivá, uvítala bych ale více příběhů z osobního života.. Spíše mi to připadalo jako takové to shrnutí několika knížek v jednu (např. něco od P. Casanovy, L. L. Hay, D. M. Ruiz, M. Katz..)..

TheLamerek
31.08.2017 3 z 5

Lets get on the hype train! Břicháč Tom píše best sellery a ví to. Taky celá kniha samochválou smrdí. Na druhou stranu, proč ne, že? Rozvíjí si tím zdravé sebevědomí, jak se všude píše. Zde vyvstává otázka - "Proč se ale chvástá nad svojí dokonalostí čtenářům?"

Abych pouze nekritizoval - kniha je vážně čtivá a autorovy myšlenky jsou srozumitelné. Nijak více mě kniha nezaujala, nevybočuje z řady děl osobního rozvoje. Moc bych si přál, aby "Promrhané dny" dosáhly cíle svého vzniku a skutečně změnily lidem život. Obávám se však, že se tak nestane.

veronika1751
23.08.2017 5 z 5

Přečteno za jedne den ... poutavé...

VercaLukasova
21.08.2017 5 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila. Nečekala jsem, že by "Břicháč Tom" napsal jednu z nejlepších knih o osobním rozvoji, co jsem kdy četla. Doporučuji ji já i moje mamka. :)

Veve131
20.08.2017

Skvělá kniha, všem doporučuji!

Věra989
15.08.2017

Super čtení mohu jen doporučit ,doufám ,že Tomáš napíše brzy další knihu.

lucip
12.08.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem,doporučuji všem!

motivační knihy

Tomáš Kosačík