Proměny lásky

Proměny lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129086/bmid_promeny-lasky-2jU-129086.jpg 3 6 2

Soubor milostných příběhů pro ...náctileté, provázející je od prvních schůzek a polibků přes bouře a úskalí lásky až do přístavu štěstí....

Nofar197
21.05.2023 3 z 5

Tak tuto knížku jsem si kdysi koupila takříkajíc v běhu na cestu autobusem. Neříkám, že jde o nějak výjimečné příběhy, přesto nebylo na škodu nahlédnout do duše tehdejších teens, ačkoli jsem přece jen byla starší než většina našich hrdinů - měla jsem sama krátce před maturitou. Zklamané naděje, zmařené sny, domácí neshody....... To všechno v jádře v zůstává stejné, jen okolnosti a dobové reálie se mění.

Jája92
05.10.2017 3 z 5

Této knize dávám průměrné hodnocení, protože většina příběhů mě příliš nezaujala. Co se mi nelíbilo, bylo hlavně to, že i když v knize vystupuje spoustu rozličných postav, objevuje se v jednotlivých příbězích podobné myšlenky či dokonce stejné slovní obraty. Pravda je, že kniha je určená pro náctileté a to je nejspíš hlavní důvod, proč mě kniha až tolik neoslovila.

Kniha Proměny lásky je v