Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406607/bmid_prokurator-V5x-406607.jpg 4 869 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Kontrast

Prokurator , 2017

lucie.dc
02.06.2020 3 z 5

Líbil se mi nevybíravý jazyk, nebylo ho málo, ale ani moc.

Co mi vadilo bylo kouření hlavní ženské postavy, já vím, je to normální, ale mě to u ženský přijde zkrátka dost odporný. Fandění bylo na mě až moc, já sportům neholduji, tak to je asi můj problém.

Když jsem si objednávala tuto knihu, měla jsem si uvědomit, že jakožto z branže, to nemám kupovat… Proto na mě ty nesmysly působily možná trochu víc, než na jiné. Za mě je to průměrná kniha, na oddechovku jako dobrý, kdybych neznala soudní prostředí, určitě by se mi to líbilo víc.

munka
28.05.2020 4 z 5

Zo začiatku mi vadil štýl písania, ale zvykla som si. Nakoniec to bola pekná oddychovka s prvkami napätia. Teším sa na Komisára.

fa.sci.ko
28.05.2020 odpad!

Přemýšlím, jestli jsem četla stejnou knihu jako ostatní, protože mně to dobrý nepřišlo.
Vadilo mi, jak rychle se střídají pohledy a ještě se v nich opakuje doslova to samé, co jsem slyšela o dvacet řádků výš.
Vadily mi šílené chyby v překladu. A skloňování jména Kinga? Hnus.
Vadil mi "sarkamus" Kingy, protože to nebyl sarkasmus, ale spíš se chovala jako typická arogantní kráva. Sarkastické věty byly v celé knize tak dvě.
Vadilo mi přehnaně agresivní chování Lukasze, protože nebylo v pořádku. Není v pořádku, že chce fyzicky napadnout ženu (a málem to udělal), která ho naštvala. Prostě není.
Vadil mi jejich prý "žhavý sex", protože to byla děsná nuda.
Vadil mi jejich "břitký jazyk". Tohle nebyl břitký jazyk, zkrátka jenom mluvili hůř než dlaždič a jestli takhle někdo skutečně mluví, navíc s jejich očividně vysokým vzděláním a prací, tak je mi ho líto.
Vadila mi ta rádoby thrillerová linka, protože byla primitivní a předvídatelná.
Vadila mi celá ta kniha a vadí mi, kolik peněz jsem za ni utratila.

Evka27
27.05.2020 3 z 5

Za mně je to celkem příjemná oddechovka. Asi si přečtu i další knížky této polské autorky.

Janík511
22.05.2020 3 z 5

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená a pak můj zájem postupně opadal. Čekala jsem asi trochu něco jiného. Další díly mě nelákají, opravdu jednou stačilo. Bohužel je to jen průměrná kniha a tenhle styl psaní mi vůbec nesedl.

Leniii
19.05.2020 5 z 5

Žádné nudné čtení! Jiskra, vzrušení, chtíč...pan Chladnej se mi moc líbil, ráda bych ho potkala :)))

Ella161
19.05.2020 4 z 5

To teda. Právě jsem knihu přečetla a musím se přiznat, že jsem tak trochu rozplocená. Łukasze jsem si vůbec neoblíbila. Necítila jsem k němu žádné sympatie. Až na pár vyjímek se choval jako kretén. Jako vážně? Copak nezná slovo „důvěra” ? Opravdu by Kingu znásilnil, kdyby se nebránila? S takovým chlapem bych žít nechtěla. Bála bych se, co mi udělá, až bude naštvaný. Uznávám, v nějakých chvilkách se choval hezky, to mu musím nechat a přičíst k dobru. Kingu jsem si oblíbila už díky anotaci. Hodně jsem se v jejím temperamentu poznávala. Je milující a věrná. Zábavná i tvrdohlavá. Obětavá či oddaná. Upřímně si myslím, že si zasloužila mnohem více než Łukasze. V neposlední řadě se chci zmínit i o Šedivákovy. Vím, že v knize hrál záporka. Avšak já si ho oblíbila. Jasně. Napáchal spoustu špatností, ale záleželo mu na určitých osobách. V knize bylo jasně vidět, že má sestru rád a chránil ji. Neublížil by jí, kdyby to nepotřeboval ke klíčovým situacím. Můžeme si všimnout, že se k ní choval s úctou a tolerancí, než k ostatním. Kniha jako celek se mi líbila. Je to sice něco jiného než čtu, ale bavilo mě to. Kdyby tedy záleželo na mém názoru, tak příběh doporučím❤️

Majka1979
18.05.2020 5 z 5

Veľmi zaujímavý, napínavý príbeh, plný prekvapení, no za mňa naozaj skvelá kniha, určite si ju ešte rada niekedy v budúcnosti prečítam :)

evincz
14.05.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Už obálka věstila, že se nebudu nudit. Příjemná oddechová četba po náročném dni. Akce, vzrušení,jiskření a říkáte si, jo chtěla bych potkat Chladného...

AliceTief
10.05.2020 5 z 5

Docela se mi líbilo jakým stylem je kniha napsaná, aspoň to opravdu pěkně ubíhalo a byl dobrý pohled na to co si jedna strana myslela o druhé. Každopádně za mě si určitě zaslouží všechny hvězdy =)

narisa
05.05.2020 5 z 5

Tak to byla vážně paráda. Kniha se mi moc líbila, postavy byly sympatické, a ikdyž se pan prokurátor někdy choval jako D****, tak jsem si ho moc oblíbila. Rychle se vrhnu na druhý díl a budu doufat, že to bude také taková jízda :).

crazyslunicko
04.05.2020 5 z 5

Moc pěkná jednohubka. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Je tam vše, co má ve správném příběhu být. Hodně vzrušení mezi Kingou a panem Chladným. Zamotané rodinné vztahy a zkorumpovaní policisté.

radka pohlová
21.04.2020 5 z 5

super kniha moc se mi líbila

doubax
20.04.2020 4 z 5

Nečekala jsem nic a bavilo mě to, někdy se vám prostě knížka trefí do nálady :D až na pár stran - za mně super :)

Vyllandra
18.04.2020 3 z 5

Kniha se čte rychle. Pohledy hrdinů se střídají rychle až občas zapomene přepnout v rodě. Celou knihu ve mně přetrvával dojem, že autorka chce, aby vše bylo úplně nejvíc. Moc drsný, moc drzá, až je to místy přestylizované.

mira399
15.04.2020 3 z 5

Knížka čtivá, rychle se střídající pohledy obou hrdinů. Děj odsýpá. Já ale neskousla hlavního hrdinu Chladnýho. Tenhle typ chlapů bytostně nesnáším,proto jen tři hvězdy.

Adelka2001
15.04.2020 2 z 5

Zápletka docela fajn, ale celé dílo je spíše pojato jako thriller. Ne jako milostný román. Čte se opravdu fajn a rychle, ale slíbená romance nebo jak znělo na obalu knížky "vášnivý sex" byly v příběhu minimálně. Kdybych to měla srovnat s jinými díly podobného žánru, tak docela zklamalo. Občas mi přišlo, že se hlavní postavy chovají až nesmyslně k dané situaci. Nebo autorka knihy situaci tak připepřila, že už mi ani daná věc nepřipadala vůbec sexy.
Divím se, že je knížka tak chválená. Určitě bych si vybrala jinou, pokud chcete číst červenou knihovnu.

Denisar92
11.04.2020 5 z 5

Super kniha, četlo se samo:)

narciska
11.04.2020

Vynikající, má to spád, moc mě bavila.

mimisko
05.04.2020 5 z 5

Prokurátor byl prostě dobrý. Žádné nesmyslné natahování hloupými dialogy. I odhalení Kingy proč dělá co nechce netrvalo dlouho takže jsme nemusela číst třičtvrtě knihy o blbosteh jako to mají ve zvyku hlavně americké autorky. Lukasz byl občas na můj vkus až hodně vyhrocenej a jen z jedné scény jsem tam byla trochu překvapená, kde jsem si řekla tak tohle autorka až moc přepískla. Kinga byla dobrá, dokázala si přiznat své chyby, zkrotit divokého mustanga Lukasze a osedlat ho. Detektivní zápletka promyšlená žádná nuda a napětí ve správné míře. Prokurátor určitě není krok vedle ale trefa do černého a já se rozhodně bavila.