Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406607/bmid_prokurator-V5x-406607.jpg 4 869 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Kontrast

Prokurator , 2017

Agida
03.11.2019 5 z 5

Skvělá knížka, kterou jsem četla na doporučení a ihned mě vtáhla do děje. Zajímavý příběh advokátky a prokurátora u kterých se mi líbilo jejich věčné hašteření, trocha erotiky (nic přehnaného) a také detektivní zápletka.....doporučuji a určitě si pořídím i další díl Komisaře....

jinbr
29.10.2019 5 z 5

Tak tohle bylo moooc hezké. Dobře rozvinutá zápletka, je vidět, že autorka je z branže. Není tam zbytečně moc popisů, které by neúměrně prodlužovaly. Velmi příjemně mě to překvapilo. Doporučuji

fidáš
25.10.2019 5 z 5

Moc pěkně se četla. Doporučuji.

sasa.vrankova
22.10.2019 4 z 5

Nevím proč, ale trochu jsem váhala, jaká bude kniha od polské autorky. Možná to bylo jen tím, že většinou čtu jen české nebo americké autory. Kniha mi dala přesně to co jsem očekávala - oddych a romantiku. Překvapilo mě, že tam byla i trochu detektivní zápletka. Za mě dobré, okořenilo to příběh. Těším se na další autorčinu knihu, kterou si určitě přečtu.

Evitsa
21.10.2019 4 z 5

Knížka se hezky četla,byla napínavá a pořád jsem si říkala kdy se to v dobré obrátí a ono pořáááááád nic. :-)
Ale ten konec mě tedy upřímně zklamal jak tak to bylo hopem ukončené,škoda.
A to ani nemluvím jak dlouho jsme musely čekat na eknihu!!!

1moniccka
15.10.2019 4 z 5

Bylo to super a bylo fajn ze tam nebilo tolik erotiky nehodilo by se to k tomu. Knizka byla ctiva

1alena1
09.10.2019 3 z 5

Dobře se čte, ale je to červená knihovna současnosti. Určitě si knížka své čtenáře najde.

Kiwicatko
19.09.2019 4 z 5

Tohle me bavilo....neprislo mi sice, ze by tam byla ta eroticka linka jako stezejni, ale mozna i prave proto to bylo velmi ctive. Nekdy je fajn cist vice te bezsexove omacky :)

Anna415
19.09.2019 5 z 5

Kde asi jen začít… no zřejmě takto: Už dlouhou dobu se mi nestalo, že by mě kniha takto pohltila a odmítala pustit. Celou knihu jsem přečetla během pouhých dvou dnů, a to jen po večerech. Už nějaký ten pátek jsem měla problém, že jsem nemohla dlouhou dobu najít žádnou knihu, která by mě nadchla, a opravdu mě bavilo ji číst dnem i nocí – a nyní jsem ji našla.

stehlicek
16.09.2019 5 z 5

Velmi příjemné překvapení. Čekala jsem další ze záplavy předvídatelných erotických slaďáků a ejhle - ona je to slušná detektivka/thriller. Lechtivé scény jsou tam jen jako třešnička na dortu. Hodně mě bavily slovní přestřelky mezi oběma protagonisty (kam se hrabe 50 odstínů...) Kniha je hodně čtivá, patří k těm, kvůli kterým obětujete spánek :-) Doporučuju.

bosorka382
15.09.2019 5 z 5

Super,kniha mala vsetko co od takeho zanru ocakavam. A hlavny hrdina mi bol veeelmi sympaticky

pavlikova9332
13.09.2019 5 z 5

Pěkná kniha, četla se mi dobře. A příběh byl napínavá místy zábavná záležitost

Hany.Honey
10.09.2019 2 z 5

Pozitivní na tomhle dílku byl překlad. Dlouho jsem se nepobavila nad vulgarismy a celkově jazykem, který je tak současný a civilní, jako tady. Ale to je bohužel všechno.
Hlavní hrdinka nesympatická, jméno nešťastně zvolené, když se skloňovalo byl to horor pro oči. A na obálce inzerují prý "žhavý sex". Tak to je absolutně mimo. Celkově to bylo nudnější čtení, i když rychle přečtené.

janina66
09.09.2019 5 z 5

Kniha se mi dobře četla. Líbilo se střídání jeho a její popis událostí. Taková příjemná oddychovka s mírným prvkem napětí.

lusitta05
09.09.2019 4 z 5

Môžem povedať, že mňa to dosť bavilo. Fajn zápletka, hlavní hrdinovia už majú niečo za sebou - narážam na ich vek, a šťastný koniec. Tak určite by sa dalo niečo vytknúť, ale na detaily sa tentoraz nezameriam. Skrátka mne sa to páčilo. Uvidíme druhý diel.

MarKy95
09.09.2019 5 z 5

Kniha mě mile překvapila, i když jsem čekala něco trochu jiného. Dlouho mi trvalo, než jsem si zvykla na styl psaní.. Zápletka fajn..

Kukicka
08.09.2019 2 z 5

Sedim tu a klikam 2 hvezdy, 3 hvezdy, 2 hvezdy. V prvni rade musim rict, ze jsem od knihy cekala neco uplne jineho, hlavne kdyz byla zarazena do sekce Erotika, ktera zde byla spise okrajove, alespon z meho pohledu a resila se hlavne kriminalni zapletka. Obcas mi vadil slovnik a vyjadrovani, hlavne v zacatcich knihy. Kniha nejak neohromi, ale vylozene hruza to take nebyla. Hlavni hrdinove nemaji klasicky vztah, jak jsem u vetsiny knih zvykla. Prijde mi, jak kdyz spolu porad bojuji. V soudni sini, v rozhovorech i v posteli, ale ne skadlive, nybrz doopravdy

niki7763
08.09.2019 odpad!

Bohužel, musím se přidat k negativním recenzím této knížky. Už dlouho, a to říkám opravdu upřímně se mi nestalo, že by mi byly nesympatické všechny postavy a to do jednoho. Autorka to podala odlehčeným stylem, možná se snažila slovníkem zapadnout do dnešní moderní doby, nevím ... Krátké monology, či dialogy z pohledů dvou postav mě strašně nudily, vůbec mě to nebavilo, všechno mi tam přišlo protivné, negativní, slovník na úrovni 15ti letého burana ze střední školy. Bohužel pro mě totální propadák o ničem. Přiznám se, že jsem nedošla ani do půlky, protože mě absolutně nezajímá jak si poradí polské postavy , jak spolu budou souložit a ani kdo co udělal. Vadí mi tam vlastně vše a abych se někdy k nějaké knížce vracela s nechutí? ... Tak tohle se mi stalo poprvé. Myslím, že už se k ní nikdy nevrátím protože tohle je blábol splácaný z ničeho ...

LilianaFalcon
25.08.2019 5 z 5

Pro mě nečekané překvapení. Kříženec mezi erotickou romancí a severskou krimi. Hodně sexu, alkoholku, cigaret a nadávek.
Zápletka je skvělá a nenudí. Docela dobře si to dovedu představit i zfilmované.

mala.bloncka
14.08.2019 1 z 5

Musela jsem ji po půlce odložit, hodně nudila :( styl psaní mě vůbec nebavil.