Komisař

Komisař https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415297/bmid_komisar-bOj-415297.jpg 4 554 130

Prokurátor série

Zuzanna Kadziewiczová žije jako ve slonovinové věži. Milující otec – byznysmen – svou jedinou dcerušku finančně zajistil. Zuzanna sice pracuje jako pedagožka, ale nedělá to kvůli penězům. Prostě jen velmi ráda pomáhá dětem. V jejím světě odtrženém od skutečnosti se jednoho dne objevuje muž. Radosław je vzdělaný, mužný, atraktivní, dobře vychovaný a bohatý. Dokáže trávit večery v divadle stejně jako trpělivě radit při nákupech v buticích. Navíc se po pěti týdnech známosti ukáže, že je to džentlmen i v posteli. Jednoduše ideální chlap. Tento vysněný muž však bohužel pracuje u policie. Je to komisař Radosław Wyrwa – specialista na tajné akce. Zuzanna je pro něj pouhou loutkou, která má posloužit jako prostředník k tomu, aby pronikl do nekalých kšeftů jejího otce. Antoni Kadziewicz totiž sice budí dojem uznávaného byznysmena, ale ve skutečnosti dováží z Ukrajiny dívky na práci ve veřejných domech. Je zadlužený a vydíraný ukrajinskými mafiány a nedokáže se z té špíny vyhrabat.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Kontrast

Komisarz , 2017

veronika9761
25.01.2021 3 z 5

Lehce horsi nez jednička. Hlavni hrdina ultranesympatak, a hrozně mi lezla na nervy prezdivka hrdiny prvniho dilu. Brrrr.

mistrikova
12.12.2020 4 z 5

Druhý díl navazuje na ten předchozí postavami i příběhem. Na rozdíl od prvního dílu přibylo vulgarit a ubylo sexu. Hlavním aktérem je komisař v utajení, který využije svojí role i "figurantku", aby se dostal polsko-ruské mafii na kobylku. Čtenář/ka nepřijde o sprosťárny horší než od polského dlaždiče. No, po přečtení jsem si říkala, že autorka ač právnička (u které bychom předpokládali jistou distingovanost), pěkně přitvrdila a evidentně jsou její dílka spojená s vlastní projekcí. Podruhé bych to nečetla a určitě knihu podaruji.

Janík511
10.12.2020 3 z 5

Po zklamání z Prokurátora jsem vzala na milost Komisaře a teda nic moc. Erotiky málo, sprostých slov opět nepřeberné množství, které mi nesedí na vzdělané lidi, právníky. Právnička a dcera z vyšší společnosti se chovaly jako prostitutky s takovým slovníkem!! Takže třetí díl budu zvažovat, zda si ho přečtu.

knihomolkaJani
08.12.2020 5 z 5

SKVĚLÁ KNIHA.. :) Opět originální příběh doplněn o lásku a napětí.. Krásně promyšleno a příběh dokonale navazuje na první díl. Přečteno jedním dechem. Už se těším na další knihu..

Saskiova11
01.12.2020 4 z 5

Tak ako prva cast, aj tato sa mi pacila, citala sa dobre. Nie je to klasicka sladka romantika a prave to je na nej super. Odporucam

Lenka51
27.11.2020 5 z 5

Druhý díl a opět skvělé čtení. Napínavá dějová linka, erotiky tak akorát, mně blízký humor. Za mě zatím velmi povedená série ze zajímavého prostředí, kde se zatím vše prolíná a krásně do sebe zapadá. Určitě doporučuji.

Evaho73
04.11.2020 3 z 5

Ľahké oddychové čítanie, ktoré vrámci žánru hodnotím ako dobre, t. z. na 3.

Ivca05
14.09.2020 5 z 5

Velmi čtivé, oddechové čtení. Druhý díl mě nezklamal.

Lofda
26.08.2020 4 z 5

Výborně, zrovna takové čtení jsem teď potřebovala.. Možná trochu přitažené za vlasy, ale ve výsledku to nic nemění na tom, že tohle vyprávění nemá hluchá místa a já se okamžitě pouštím do dalšího dílu, protože tahle autorka "od sousedů" patří v rámci žánru detektivek pro holky mezi top spisovatelky. Doufám, že se brzy dočkáme dalších knížek!

munka
11.08.2020 4 z 5

Napätie, horúce scény, aj o tom je táto kniha. Hlavná hrdinka spočiatku taká nemastná, neslaná, ale po prebudení sa z "očarenia" , sebaistá mladá žena. teším sa na pokračovanie.

Evka27
10.08.2020 3 z 5

Styl psaní této polské autorky je těžké někam zařadit. Je tam akce, erotika, romantika, možná proto je tak čtivá a líbí se.

karli887
08.08.2020 3 z 5

Kniha se dobře četla,ale nekdy až přílišné kombinace...ale jinak dobrý.

michaella03
01.08.2020 4 z 5

Zápletka opět skvělá, ale dost mi chybělo vyprávění očima Kingy a Lukasze. Bylo to dobré, ale Prokurátor byl lepší.

Majuš333
19.07.2020 5 z 5

Skvelé pokračovanie :)

p_eťule
06.07.2020

Čekala jsem víc, prokurátor rozhodně lepší.

Petriii
04.07.2020 4 z 5

Tak jo,sice byl prokurátor o něco lepší,ale fakt nijak výrazně! Komisař se mi líbil už v prvním díle,takovej sebevědomej týpek :) Jo,ta Zuza byla na začátku na facku,neříkám nic,ale prostě tam k němu nějak sedla no. Super,těším se na třetí díl ;)

zuzana0307
24.06.2020 2 z 5

Román, erotika, krimi a thriller? Asi to nebude môj štýl.
Prvý diel som ani nedočítala (jediná kniha takého druhu u mňa v knižnici). Na poľské názvy som si po 100 stranách konečne zvykla, ale to čo mi vadilo bol extrémne jednoduchý opis, často prekombinovaný dialóg a nakoniec som sa v tom úplne zamotala.
Prepáčte, ale asi si už ďalší diel neprečítam.

Majka1979
21.06.2020 5 z 5

Veľmi dobre sa to čítalo a som rada, že príbeh takto pokračoval, už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré na mňa čaká :)

Leniii
17.06.2020 5 z 5

Ta naivní Zuzanna mě pěkně rozčilovala...víc se mi líbila v té sebejisté, svůdné ženy, pro kterou měl Radek slabost..:) chybělo mi trochu víc sexu, ale i tak super počtení! :)

Nikkinike87
14.06.2020 5 z 5

Další knížka - erotická detektivka od polské autorky Pauliny Świst. Zuzana - naivní tatínkova holčička, která nemá nouzi o peníze, pracuje s autisticķými dětmi, potká neskutečně laskavého a pozorného muže svých snů. Z něho se však vyklube komisař Radosław, který pracoval v utajení, aby se dostal k informacím ohledně obchodu "s bílým masem", ve kterém figuroval Zuzanin otec. Zuzana je pak zklamaná, že on všechno doposud jen hrál, přestože ona se do něj bezhlavě zamilovala. To, že se z Radosława pak stal její osobní strážce v Zuzaně probudilo hašteřivou, sebejistější a pro Radosława přitažlivou ženu, pro kterou měl slabost. Opět nechybí napětí, sex, dominance, ochranitelský pud. Líbilo se mi prolínání postav z Prokurátora. Sice víc detektivky, než erotiky, ale za mne palec k přečtení, přečetla jsem knihu za dva dny.