Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430823/bmid_prokurator-12j-430823.jpg 4 869 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného. Nešťastné události posledních týdnů se pokouší dostat z hlavy na diskotéce. Poprvé ve svém životě ji popadne chuť zachovat se nezodpovědně… a podaří se jí to snad až příliš. Skončí v bytě jistého Łukasze, kterého jen krátce předtím poznala na tanečním parketu. Po extatickém milostném dobrodružství se – uspokojená sexuálně, ale s morální kocovinou – nepozorovaně vytrácí domů. O pouhých pár hodin později však zjišťuje, že smůla se jí na paty přilepila snad definitivně. Ten „milenec na jednu noc“ je totiž prokurátorem, který vede vyšetřování případu jejího nevlastního bratra. A aby toho nebylo málo, všechno nasvědčuje tomu, že mimopracovní styky Kingy a Łukasze nezůstanou jen u jednoho žhavého setkání.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Prokurator , 2017

suzanne1997
10.10.2021 4 z 5

Tak nějak nevím, kde začít... Příběh čtenáře vtáhne a on si ani neuvědomí, že se najednou ocitl uprostřed knihy a touží zjistit, co bude dál. Na druhou stranu stránky neubývají a příběh se čte pomalu. Každý z hrdinů je svůj a spisovatelka dokáže skvěle vykreslit jejich charaktery. Na to, že anotace slibuje erotickou linku, je překvapivě slabá, přesto do knihy zapadá a určitým způsobem ji ozvláštňuje. Příběh je propracovaný a o dialogy v něm rozhodně není nouze. Stoprocentně si čtenář užije nekonečnou jízdu - kniha se už ve své polovině zdá nekonečná, žhavý sex je do jisté míry také zastoupen - nicméně existují i žhavější díla, a břitký jazyk - tak ten mi šel pěkně na nervy, ty pravopisné chyby v dialogu si autorka mohla odpustit, i když uvažuju, jak by to asi vyznělo bez nich. Za mě příjemné čtení a rozhodně nelituji času stráveného u této knihy, je až překvapivé, že ubíhá úplně jiným tempem.

anna7852
08.10.2021 5 z 5

Fíííha,tak tohle byla jizda hned od začátku.
Jestli i další díly budou takové,tak nejspíš další autorka bude v mých oblibenych:)

KarolínaKájink
28.09.2021 5 z 5

Velmi poutavá knížka, rozhodně si přečtu i další knížky od autorky.

mi-380
11.09.2021 4 z 5

Upozornění na skutečnost, že v polské justici pracují (i) celkem drsné a sexuálně zdatné postavy. Naši východní evropští bratři od Pobaltí přes Polsko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, a dál, a dál, mě (na rozdíl od doby před revolucí) zajímají čím dál tím víc. Společné poválečné osudy ve sféře sovětského vlivu se nedají tak snadno vymazat.
Zdánlivě pevnou ruku katolické církve odpálila autorka daleko od soudních síní a předsíní a ponechala z ní jen mírný závan machismu. V čem se ale její detektivka naprosto vymyká mé představě o religiózním Polsku jsou přímočaré popisy sexuálních scén. Tady je autorka evidentně ve svém živlu. Osvěžujícím prvkem téhle originální exkurze k sousedům je bleskové střídání ich formy ve stylu nekonečného ping pongu mezi dvěma hlavními postavami s ostrými smeči i údery mezi oči a hlavně pod pás, přímo do… ehm.
70 % (aktuálně 575 hodnotících s průměrem 83 %).

mskamila
02.09.2021 5 z 5

Moc se mi líbí jak je kniha napsana ( střídavě z pohledu obou hlavních postav). Romantika a krimi dohromady s lehtivymi pasažemi a napínavým dějem. Ani jednou v knize nebylo nudná pasáž která je nezajímavá a neposouva dej.

Boby17
20.08.2021 4 z 5

Zajímavě pojatý příběh, vyprávěný v ich formě z pohledu advokátky Kingy a prokurátora Lukáše. Vedle explicitně popsaných milostných scén knížka podává souboj právního systému s organizovaným zločinem v Polsku. Oddychovému prázdninovému čtení dávám 4,3 hvězdy, takže zaokrouhluji na 4 celé.

Nii
30.07.2021 4 z 5

Kniha to byla zajímavá, hlavni postavy velmi rozdílné a přece jen je to k sobě táhlo.
Většinou spíš čtu trochu jiné knihy s romantikou a komedii, ale erotika se špetkou kriminality nebyla špatná a taky jsem se i zasmála u pár řádku.
Doporučuji všem co chtějí zkusit něco nového nebo mají rádi erotiku s krimi

pikilo
28.07.2021 5 z 5

Autorka mě velice příjemně překvapila. Čekala jsem několikrát omílané téma erotických románů pro ženy. Jsem skutečně nadšený touto knihou. Tvrdý sex, vulgarismus, právo, skvělý zápletka. Není to erotický román, spíš bych to nazvala erotickým krimi příběhem. Za mě topovka.

gossipavlina
15.07.2021 1 z 5

To se fakt nedá.
Oba hlavní hrdinové se chovají naprosto neuvěřitelně. Jasně, u podobných knih se s tím tak nějak počítá, že to není realita. Ale tohle? Brutální, vulgární, teatrální, pane Bože, takhle se přeci inteligentní dospělí nechovají.
Odkládám nedočtené.

LilluLong
30.06.2021 5 z 5

Recenzie ma presvedčili aby som sa začítala do tejto sérii nakoľko ma autorka ničím neoslovila, akoby som bola dopredu zaujatá bez toho aby som vydela jej štýl písania ci schopnosť dat dokopy fantasticky príbeh .Som rada za recenzie u mna teda spisovateľka zabodovala za 5*

Ešína
13.06.2021 5 z 5

Tuto knížku jsem přečetla jedním dechem. Naprosto boží! Lucasz a Kinga mě neskutečně bavili. Jejich peprný laškování je skvělý a dodává knize jiskru. Příběh vůbec nenudí, naopak je napínavý. Po dlouhé době mi bylo líto že je kniha takhle krátká.

JanuldaN
09.06.2021 4 z 5

Miluji kriminálky a žhavé romance. Co víc si tedy přát než tento román - dva žánry v jednom. Jako oddechové čtení dokonalé!
Ústřední dvojice Kinga a Lukasz jsou plní temperamentu a kousavých poznámek. Oba pohlední a chytří. Líbí se mi! Oceňuji střídání vypravěčů. Za sebe mám ráda, když je příběh předložen ze dvou perspektiv, hlavně u romancí. Kriminální zápletka slušná s pořádnou dávkou napětí. Prostředí advokátů, prokurátorů a soudů vhodně zvoleno, dodávalo příběhu na větší zajímavosti. Šlo poznat, že autorka sama pracuje v oboru jako právnička.
Opravdu příjemné čtení bez nutnosti velkého přemýšlení nad příběhem. Kniha, která pohltí a nepustí. Pro milovníky kriminálek, napětí a žhavé romantiky. Jdu na další díl :-)

Suin
16.05.2021 4 z 5

Nerozdávam hvezdičky snadno a tato mini série mně příjemně překvapila.Mam koupené a přečtené všechny díly a musím říct má to něco do sebe.Posledním dílem šla kvalita dole ale to může být i hl. mužskou postavou.
Trošku na mně púsobili rušivě jména postav ale to je jen o zvyku jelikož není bežne číst polské jména nebo ulice. Má to vše co ma mít lehká dektektivka kde očekávate taky romantiku a četlo se to samo. Super! ;)

KláraH.
11.05.2021 3 z 5

Tak já se tentokrát k nadšení nepřidám. Přišlo mi to hodně prvoplánovité, ne úplně promyšlené, a to i přesto, že potenciál by byl. Trochu mi to připomínalo hodně osekanou Expozituru, ale teda fakt hodně.
Nějak mi trochu vadilo poněkud absurdní lpění na svátosti manželské, ale ani to mi nezabrání v přečtení dalšího dílu.

bigben
08.05.2021 3 z 5

Od začátku je jasné, jak všechno dopadne a kterým směrem se knížka bude odvíjet, spíš než krimi červená knihovna.

AnitVyk
07.05.2021 4 z 5

Musím přiznat, že mě bavila. Takový romanticko-krimi příběh s trochou vášnivějšího sexu a nadávek. Kniha se krásně četla. Nebyly tu žádné zdlouhavé kapitoly ani hluchá, nudná místa. Odsýpalo to. I postavy byly sympatické. Taková oddechovka pro zpestření.
I když to není můj žánr, tak si přečtu i další knihy z této série.

hadenka
25.04.2021

Kniha se mi líbila,měla děj, bavilo mě škádlení hlavních hrdinů.

wielka
10.04.2021 5 z 5

Velmi zaujimavy pocin autorky, putavo vykreslene postavy. Mam slabost na kombinaciu detektivky a romantiky, takze pre mna velmi dobra knizka.

Kačaba79
02.04.2021 4 z 5

Kniha byla super a do poslední chvíle jsem nemohla s určitostí říct jak dopadne. Perfektní oddych.

Eunike93
28.03.2021 5 z 5

Kdybych měla vyjádřit své pocity z knihy jedním slovem, bude to slovo Efektivní.
Přesně jak slibuje už obálka, žhavý sex, nepředvídatelný postup a naprosto napínavé až do konce.