Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430823/bmid_prokurator-12j-430823.jpg 4 869 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného. Nešťastné události posledních týdnů se pokouší dostat z hlavy na diskotéce. Poprvé ve svém životě ji popadne chuť zachovat se nezodpovědně… a podaří se jí to snad až příliš. Skončí v bytě jistého Łukasze, kterého jen krátce předtím poznala na tanečním parketu. Po extatickém milostném dobrodružství se – uspokojená sexuálně, ale s morální kocovinou – nepozorovaně vytrácí domů. O pouhých pár hodin později však zjišťuje, že smůla se jí na paty přilepila snad definitivně. Ten „milenec na jednu noc“ je totiž prokurátorem, který vede vyšetřování případu jejího nevlastního bratra. A aby toho nebylo málo, všechno nasvědčuje tomu, že mimopracovní styky Kingy a Łukasze nezůstanou jen u jednoho žhavého setkání.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Prokurator , 2017

Ossinky
27.02.2022 4 z 5

Musím říct, že ze začátku mě to moc nebavilo. Vadil mi dvojí způsob vyprávění. Což se naštěstí v průběhu příběhu zlepšilo. Nakonec to byl celkem hezky příběh. Těším se na další.

mimi55
25.02.2022 2 z 5

Erotika po polsku?

Mondaika
07.02.2022 3 z 5

Po dlouhé době příběh, který není taková ta klasika - ona chudá nicka, on milionář, co má všechno nebo on slavný nebo sportovec, kterého chtějí všichni . Kniha se řadí do série erotických románů, ale za mě té erotiky tam zase tolik nebylo. Ba naopak hlavní linkou byl příběh což není zrovna u těchto typů běžné.... Jenže hlavní postavy zas tak sympatické nejsou aneb jsem nějak nenašla k nim zalíbení.. . Takže čtenáře spíš zaujme samotný příběh a snad i chytrost Šediváka...Četlo se to skoro samo, ale, ale, ale.... Zároveň bych byla ráda kdyby, když se mění postavy byl nadpis postavy jako Kinga.... Bla bla a tak...

Mishelle_01
04.02.2022 5 z 5

Vulgarita nevadila, sedelo to tam...erotika..exotika...super, co me na prekladu stvalo, koncovka ej (zadnej, sestej..atd..) to mi proste rvalo oci, za dej davam 5 *

pleybe
03.02.2022 1 z 5

Tahle kniha představuje parodii snad na všechno, co si od ní čtenář slibuje. Na krimi thriller, na erotický román, na "žhavý sex" i "břitké jazyky". A snad i parodii na knihu. Jediné, s čím souhlasím, je, že to byla opravdu, ale opravdu "nekonečná jízda". Bohužel ne ve zrovna lichotivém slova smyslu. Dočetla jsem to spíše ze setrvačnosti a proto, že nedokážu žádnou knihu nechat nedočtenou, ať je katastrofální sebevíc.

Byla jsem vážně zklamaná. Obálka i anotace lákají na mnohem lepší příběh, než jakého se vám v knize dostane. Všechny postavy jsou absolutně nesympatické, o zdravém (nejen sexuálním) vztahu si tu můžete nechat jen zdát a o kvalitnějším krimi příběhu/thrilleru taktéž. Neustálé střídání pohledů vám brzy začne lézt na nervy, protože ve většině z nich je popsána stejná situace, jen z pohledu toho druhého. Sex je žhavý asi tak jako charaktery "propracované", břitkost jazyků spočívá v mluvě, za kterou by se nemuseli stydět náctiletí floutkové - v žádném případě neodpovídá tomu, jak by se měli vyjadřovat protagonisté coby osoby s vyšším vzděláním a společenským postavením. Ale koneckonců, tomuto vlastně neodpovídá ani jejich jednání, ani jejich charakter. Kniha je zkrátka naprostým opakem kvalitní literatury a bohužel, neosvědčila se ani jako oddechový kousek. Je mi líto, ale s něčím tak špatně napsaným jsem se už hodně dlouho nesetkala.

katallinka
31.01.2022 4 z 5

4,5*. Velmi dobře napsaný napínavý příběh a zároveň skvělá romantická (erotická) část. Přečteno za jeden den.

kopeceli
30.01.2022 5 z 5

Že by polská Sandra Brown? Reálie jsou tak evropské (východoevropské), že to čtivost a zajímavost jen zvyšuje. Jasně, není to literatura zrovna do seznamu k maturitě, ale přesto pěkná pohádka pro volné chvíle. Jsem mile překvapená.

Mirkatka
22.01.2022 5 z 5

Kniha je napínavá od začátku až do konce. Advokátka Kinga si chce po rozchodu s přítelem užít ne vázané dobrodružství. Tvrdě však narazí. Muž, s nímž strávila noc je prokurátor, který má rozhodnout v případu jejího nevlastního bratra, jehož obhajuje.

Monni
18.01.2022 4 z 5

Komentar píšušu po dlouhé době od čtení a musím dpriznat, že už si nepamatuji o čem byla :D budu si ji muset asi přečíst znovu jestli bude někdy čas :D

Denny94
16.01.2022 4 z 5

Knihu jsem četla v rámci štafety u @tera_cte a jsem opravdu ráda,že jsem se mohla zúčastnit.Bylo to mé první setkání s autorkou a já věřím,že nebylo poslední. Mám ráda Hate to love a v právnickém prostředí to byla dokonalost.Chemie mezi hlavními hrdiny byla opravdu dokonalá - úplně to mezi nimi jiskřilo což ještě dokreslovalo jejich škádlení.Bylo hezké jak si vzájemně nechtěli přiznat své city. Kniha je čtivá a zvládnete ji opravdu za jeden den.

lihate
07.01.2022 5 z 5

Moje první knížka od téhle autorky a já zírám! Hrozně moc mě to chytlo a přečteno jsem měla během pár hodin.
Lukáš je ale strašnej kretén, ze začátku mě tak neuvěřitelně štval... Úplně mě iritoval a dělal všechno pro to, aby ztvárnil muže, kterému bych se vyhýbala. A vlastně byl takový dost dlouho. Skoro nic nedokázal řešit s čistou hlavou a hned vybuchl, to nejsou zrovna přívětivý vlastnosti.
Kinga měla často fakt dobrý slovník. Její kousavý, sarkastický a hádavý poznámky, kterými dokázala skvěle mířit a ještě líp trefit, mě dostávali a musela jsem se jim smát.
Já vůbec nevím, co jsem od Pauliny Swist čekala, ale rozhodně jsem dostala mnohem víc. Jakmile mě kniha po pár stránkách vtáhla do děje, už jsem nemohla přestat číst dál, dokud neskončila. Čtivá je i tím, že se střídají pohledy Kingy a Lukase v krátkých kapitolkách.
Příběh se mi líbil hrozně moc. Je to totálně originální, nový a podle mě skvělý

lena.o.knihach
02.01.2022 3 z 5

Prokurátor je má první kniha od Pauliny Świst a vůbec jsem nečekala, že mě až tak chytne. Na jednu stranu se to sice četlo samo, ale ze začátku jsem se bála, že budu číst jednu scénu dvakrát. Naštěstí se to pak zlepšilo.

Erotická linka mi nepřišla přehnaná a právnické prostředí to skvěle oživovalo. K postavám jsem si ale nenašla vůbec žádnou cestu. Za mě to byl jen průměrný (a velmi čtivý) příběh.

Vanula06
04.12.2021 5 z 5

Kniha je skvělá, pro mě nejlepší díl z těch tří (byť Komisař a Podezřelý jsou také super). Bylo to velmi napínavé, skvělý děj a zároveň se mi líbila i ta vášeň, erotika, která tomu thrilleru/detektivnímu žánru dodala šmrnc (dříve jsem nečetla erotické thrillery, ale nadchlo mě to - i Sandra Brown píše skvěle tento žánr). Za mě doporučuji.

katkaq
17.11.2021 2 z 5

Těšila jsem se na spojení detektivky a možná trochu romantiky. Čekala jsem něco podobného seriálu Zločiny ze sousedství. Po první kapitole jsem knížku zahodila, protože jsem na ero románek neměla náladu. Pak jsem se k ní, ale vrátila a příběh se začal rozjíždět. Postavy měli zajímavou minulost ale i tak zůstali "ploché". Kniha mě neoslnila ani dějem ani romantickou linkou.

johana3160
15.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Za me slabsi prumer. Postavy celkem uchazejici, pribeh taky celkem usel, ale je tu prilis ale. Na zacatku jsem se celkem bala, protoze to vypadalo ze kazdou spolecnou scenu hrdinu bude autorka popisovat dvakrat, coz se nastesti nestalo a v tomhle ohledu se to pekne rozjelo. Nevim kdo tomuhle dal oznaceni “eroticke”, ale je to obycejna cervena knihovna, coz vzhledem k tomu ze jsem mela naladu na erotiku pekne nastve. Napad pribehu byl dobrej, ale nesedel mi konec s “brachou”.. bylo to moc snadne a rychle…
Celkove mi proste autorcin styl tak docela nesedl, ale ocenuju slusny napad a pribeh.

Makyt
14.11.2021 5 z 5

První knížka této autorky a jako fakt pecka. Detektivka, eroťák, drama, vtip, prostě všechno v jednom. Okamžitě jsem se zakousla do dalšího dílu a potěšilo mě provázání, takže doporučuji číst postupně. Stejně tak série Kolotoč, protože tam se k hrdinům opět vrátíte.

punkgirl97
04.11.2021 5 z 5

Tak tohle mi fakt sedlo. Strašně jsem se na knihu těšila a dostala od ni přesně to, co jsem chtěla.

Od začátku mě autorka vtáhla do děje, utíkalo to rychlostí světla. Kinga a Łukasz byli skvělými hlavními postavami, neboť díky nim a jejich vztahu bylo v knize více humoru, napětí, erotiky i akce. Smála jsem se, místy jsem měla stažený žaludek a místy jsem si říkala něco ve stylu: super, je tam i akce to je nejlepší kombinace.

A to je přesně ono, navíc se tam řeší soudní proces a to mě v posledních letech dost zajímá a bylo to příjemné okořenění příběhu. Líbilo se mi, že to nebyl čistě erotický román.

Pokud máte rádi erotiku, napětí s akcí, humorem a trochou romantiky je to něco pro vás. A já se moc těším na pokračování ️

5/5

dencazrnu
24.10.2021 4 z 5

Po dlouhé době příběh, který není taková ta klasika - ona chudá nicka, on milionář, co má všechno. Kniha je řazena do série erotických románů, ale já musím říci, že té erotiky tam zase tolik nebylo. Ba naopak hlavní linkou byl příběh (což u tohoto typu literatury nebývá běžné), než samotný sex. Hlavní hrdinka - Kinga byla naprosto neskutečná žena, která se nezalekne ničeho a umí se ozvat. Příběh je okořeněný celkem zajímavou zápletkou a prostředí soudnictví mě bavilo. Za mě tedy hodnotím velmi kladně a určitě si přečtu další knihu ze série :-)

Kristy.Seb
21.10.2021 5 z 5

Téééda, takhle to mě dost překvapilo. Hodně dobře napsaný! Začátek knihy vypadal, že se bude jednat o klasický erotický příběh. Bylo to napínavé, mělo to děj a je to prostě skvěle napsaný!

Miška935
17.10.2021 5 z 5

Hodně dobře napsaný příběh, který vtáhl do děje. Určitě si přečtu celou sérii, tohle mě vážně moc bavilo. :)