Prokletí přízračných hřebců

Prokletí přízračných hřebců

Příběh z doby, kdy Evropu ovládali Vikingové. Kdy se národy a bohové starého světa střetávali s nástupem nové civilizace… Ušatí hadi a jejich vyznavači utrpěli zdrcující a notně krvavou porážku. Zatímco jejich nesvaté mrtvoly tlejí v doupatech, před kterými se kdysi třáslo celé Irsko, Helgi Troll a Leif, dědic dánského trůnu, se snaží najít své milované a ochránit těch pár dívek, které přežily lidské oběti dračích milců. Ovšem jedno nebezpečí nestřídá druhé, ale i třetí a čtvrté a... Tohle je přece čas vikingských nájezdů, krví zbrocených seker a blyštivých mečů, kde o osudech kmána i pána rozhodovala jen síla a kvalita oceli. A tak se hrdinové opět noří do víru bitev a dobrodružství. Možná naleznou své milenky... a možná dokonce i získají hlavu dalšího krále…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/304342/prokleti-prizracnych-hrebcu-mvq-304342.jpg 4.425

Vlčí věk (3.)

Romány, Fantasy, Historie
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

avalonek

No ty kráso,co to mělo být ten konec,to jsem tedy opravdu nečekala.V příběhu bylo spousta zvratů,některé časti,by tam být vůbec nemuseli,tu jednu čubku bych nejradši zabila sama:),ale ten konec,ten stál za to a zaslouží si hvězdu navic.Lepší jak druhý díl..

KAREL6725
11.11.2017

Shrnutí celé série , dobré lepší průměr. Podle mě to nejlepší co pan Mostecký dokázal napsat.

Chidlink
05.08.2017

No tak třetí a poslední díl příběhu o vikinzích se povedl. Takhle kdyby vypadali předešlé dva díly, chrochtal bych blahem :)
Prokletí přízračných hřebců se liší hlavně tím, že mají hloubku. Už to není jen choré předvidatelné zabíjení. Na pět hvězd to sice nebylo, ale i tak velmi kvalitní.