Prokletí přízračných hřebců

Prokletí přízračných hřebců

Příběh z doby, kdy Evropu ovládali Vikingové. Kdy se národy a bohové starého světa střetávali s nástupem nové civilizace… Ušatí hadi a jejich vyznavači utrpěli zdrcující a notně krvavou porážku. Zatímco jejich nesvaté mrtvoly tlejí v doupatech, před kterými se kdysi třáslo celé Irsko, Helgi Troll a Leif, dědic dánského trůnu, se snaží najít své milované a ochránit těch pár dívek, které přežily lidské oběti dračích milců. Ovšem jedno nebezpečí nestřídá druhé, ale i třetí a čtvrté a... Tohle je přece čas vikingských nájezdů, krví zbrocených seker a blyštivých mečů, kde o osudech kmána i pána rozhodovala jen síla a kvalita oceli. A tak se hrdinové opět noří do víru bitev a dobrodružství. Možná naleznou své milenky... a možná dokonce i získají hlavu dalšího krále…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/304342/prokleti-prizracnych-hrebcu-mvq-304342.jpg 4.423

Vlčí věk (3.)

Romány, Fantasy, Historie
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

KAREL6725
11.11.2017

Shrnutí celé série , dobré lepší průměr. Podle mě to nejlepší co pan Mostecký dokázal napsat.

Chidlink
05.08.2017

No tak třetí a poslední díl příběhu o vikinzích se povedl. Takhle kdyby vypadali předešlé dva díly, chrochtal bych blahem :)
Prokletí přízračných hřebců se liší hlavně tím, že mají hloubku. Už to není jen choré předvidatelné zabíjení. Na pět hvězd to sice nebylo, ale i tak velmi kvalitní.