Prokletí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Fascinace třicetiletou válkou přivedla mladou rakovnickou etnografku na záhadné místo, kde spolu s Maxem, lékařem lounské nemocnice a vášnivým amatérským archeologem, narazili na nečekané stopy minulosti. Destička s tajemným nápisem zamíchá osudy lidí z několika historických období. Lidé, kterým se do rukou dostal tento záhadný artefakt nemají v životě nouzi o dobrodružství, záhady a nebezpečí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341000/big_prokleti-ag8-341000.jpg 314
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Prokletí

Mergirus
18.04.2021

Příběh byl hezký (ne uchvacující, ale hezký). Nemohla jsem ovšem odtrhnout zrak od šilhajících očí, proto jsem se grafické stránce už potom vyhýbala. Nerozumím těm kletbám. Ty přece mají zaručit, že taková zrůda zůstane pohřbená a nebude ohrožovat žádnou další nevinnou oběť, ne?

Boboking
17.03.2021

Graficky pěkný komiks, příběhově zapadající do stylu Arnošta Vašíčka. Příběh sám je zajímavý, ale trochu "nedotažený". A škoda závěru, který odkazuje na nějaké pokračování... A to jsem nenašel. A tím jsem ukončil i Čtenářskou výzvu 2021 :-)


evickakyticka
13.04.2019

Prvně ohodnotím kresbu - ta nebyla zas tak špatná, ale líbilo se mi víc pozadí než osoby. Za druhé příběh - divné dialogy, neuspořádaný průběh a ještě k tomu bez ukončení. Prolog nudný, takže k čemu to celé bylo?

Nelíísek
02.12.2018

Prolog (jestli se to dá takhle říct) je v celku dobrý a dobře příběhu ze začátku navodím tu správnou atmosféru ale ten samotný děj? Ten je hodně ale opravdu hodně špatný, od začátku je... lepší výraz nevymyslím než, ano KÝČOVITÝ.

Prolog na začátku je napsán pro dospělé ale celý děj komiksu se tváří jako "rádoby strašidelný komiks pro děti". Jaksi jsem ani nepochopila konec možná kdyby to nebylo tak blbě utnuté dávalo by to smysl.

Peter.Melon
19.09.2017

Tento komiks je vcelku dobrý!Už jsem četl ale i lepší komiksy...

martinstefko
09.11.2016

V příběhu je docela dobře použit hororový prvek, ono prokletí z názvu, ale bohužel celkově je scénář takový naivní a křečovitý, nemluvě o tom, že na svou délku toho nakonec moc neřekne. Úvod je parádní, skvěle nás dostane do děje, ale pak se to najednou zastaví. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/11/1303-prokleti-patrani-po-puvodu.html