Prokleté sestry

Prokleté sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214859/mid_proklete-sestry-214859.jpg 4 263 32

Říše temnot série

Tři sestry už nebaví život upírek a rozhodnou se pro útěk. Chtějí žít stejně jako jejich teta a živit se pouze zvířecí krví. Za porušení přísných zákonů je však čeká trest, který chce vykonat jejich bratr Ash. Ve chvíli, kdy se jedna ze sester zamiluje do obyčejného chlapce.

adelinka
21.06.2022 4 z 5

tak ako prvú časť, aj toto som dala asi za dva dni, aj keď nie je to žáner, ktorý by som vyhľadávala. Dostala sa ku mne náhodou a skvelo som si oddýchla pri čítaní...

romca4180
13.05.2022 3 z 5

Jako nebylo to úplně špatný, ale všiml si tu někdo něčeho zajímavého? V předchozím díle se James zmiňuje, že pokud zůstane Poppy jen u dvou výměn krve, bude z ní něco jako zombík (pokud si dobře pamatuju). Tady si Mary-Lynette (nebo jak se to safra píše) dvakrát vymění krev a je to jakože cajk? Trochu to asi nechápu, nebo mi něco uteklo.

lykantropka
13.08.2019 5 z 5

Knížka je přesně můj žánr, takže je to co sem hledala a spisovatelka mě jako vždy mile překvapila.

Andynka
14.01.2019 2 z 5

Tak tady jsem trpěla. Naprosto naivní kniha, kde se z toho největšího padoucha stane ten nejzamilovanější klaďas. Děs ! Postrádalo to tajemno Temné říše, na to kolik má říše pravidel. Se tím nikdo netrápí, jen je evidují... vyslepičí, co se dá a rozhodnutí jim trvá asi 3 minuty. Ne, ne, ne.... tohle pro mě prostě není.... a ta jména Poštolka, Jeřabina... Vážně ?! Já vím, že v knize vysvětlili proč... ale nevím, nebylo lepší je nechat v jiném jazyce ?! No, chválu na to asi nevymyslím.

meibi67
31.10.2018 5 z 5

Krásná a napínavá od začátku... O mnoho lepší než první kniha :)

marta14
26.08.2018 4 z 5

U této série nejvíc miluju konce knih. Je to celé takové o ničem, ale ke konci mě to vždy začne hrozně bavit.

Laughtubbe
25.04.2018 3 z 5

Ačkoliv to není na 5 hvězdiček tak se mi to i tak líbilo. Pěkný nápad na příběh. Kdyby se to rozvedlo více ´, tak by to mohlo být úžasné.

wildXchos
18.03.2018 4 z 5

Tenhle díl mě bavil o něco víc než první, ale i tady se příběh vyvíjel hodně pomalu. Občas se něco stalo, ale jinak se mluvilo hlavně o pocitech hlavní postavy. Líbilo se mi, jak se Ash dokázal změnit. Romantický vztah mezi Ashem a Marry-Lynette byl sice poněkud uspěchaný, ale jinak moc pěkný. Příběh se mi líbil.

Zuzáš
06.02.2017

moc rozepsaná kniha

DoragonAi
02.12.2016 4 z 5

Popravdě, ze začátku jsem byla smutná, že tato knížka nenavazuje na tu předešlí, ale postupem času, kdy jsem se blížila ke konci knížky, jsem si začala uvědomovat, že je to dobře. Že je dobře, že čtu trošku jiný příběh, jiných postav, které byli zmíněné v první knížce a mohu tyto postavy trošku blíže poznat, mít na ně trošku jiný názor po tom, co jsem si třeba o nich myslela něco jinýho ( Třeba Ash, že ? :P ).
Jsem zvědavá, jaký další postavy poznám v další knížce.

Dee.Grusova
23.10.2016 2 z 5

Jediná kniha ze série, kterou jsem nedočetla. Prostě jsem jí nemohla "dostat přes pysky". Škoda, ostatní knížky jsou moc pěkné! :)

Davina
26.06.2015 3 z 5

Tak prokleté sestry se mi četly dobře. Trocha napínaní a i nějaké to překvapení tam opravdu bylo. I přesto nedám více, jak 3*, protože mi tam něco stále chybí. Určitě je to lepší, jak díl předchozí, ale i tak některé věci byly opravdu předvídatelné, až mě to trochu nudilo. Z toho důvodu jsem i knihu na pár dní odložila, ale dneska byla úspěšně dočtena a nelituji.

Noshelfcontrol
22.06.2015 5 z 5

Jedním slovem - skvělé! Tenhle díl se mi líbil ještě víc než ten první. Napínavé, dojemné a občas i zábavné. Doporučuji :-)

renata5823
11.06.2015

Jojo souhlasím pokud má někdo rád upíry tak doporučuji vřele

králíček79
26.11.2014 5 z 5

Opravdu výborná kniha, doporučuji přečíst :)

markulka
20.10.2014 5 z 5

Super!! Stejně jako ostatní díly, i tenhle je úžasný... Troufám si říct, že je i nejlepší!!! :-)

markulka
19.10.2014 5 z 5

Právě tento díl čtu, jsem někde v půlce a jsem srašně zvědavá jak tento další úžasný díl dopadne... .-)

kleria
30.07.2014 4 z 5

Tuhle sérii mám ráda :) a i tento díl mě nezklamal. Je pravda, že první díl se mi asi líbil o trošičku víc, ale i tak si myslím, že tohle není vůbec špatná sérii, i když asi spíše nadchne mladší čtenáře. Třetí díl si určitě časem taky přečtu a vy pokud máte rádi nenáročné, oddechové čtení, tak vám knížku můžu vřele doporučit!! :)

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Anonim
13.05.2014

Ash je super můj favorit, knížka byla slabší než předchozí díl ale i tak jsem moc ráda že jsem ji přečetla!