Projít ohněm

Rok 2030. Budoucnost není zrovna radostná. Evropská unie je minulostí. Na části německého území se roztahuje sjednocený chalífát. V militarizované České republice panuje klid. Nemá však trvat dlouho. V tajném společenství, které vidělo už mnoho vzestupů a pádů lidských civilizací, znovu propuká nelítostný boj o moc. Žádná ze zúčastněných stran se neštítí využít jakýchkoliv prostředků. Bývalý armádní specialista na černé operace pomůže krásce v nesnázích a tím se zaplete do kolotoče událostí, ze kterého žádný člověk nemůže vyváznout živý. Některý oheň je zkrátka příliš žhavý na to, abyste jím mohli projít. Prastaré kulty, zbraně velkých kalibrů, ostrá slova, a ještě ostřejší meče, to vše naleznete v této knize....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445538/big_projit-ohnem-FtE-445538.jpg 4.539

Kniha Projít ohněm

rouzi62

Velmi svižný a čtivý příběh budoucnosti v Evropské unii. Doporučuji

palec

Velmi nadějný nástupce pana Kulhánka tenhle Jakub Hoza.

Jaruš7

Superčtivo.
Dočteno před týdnem, v jiné době. To se mi dralo do mysli v hodnocení ústřední postavy, krásnému, hrdému, českému jménu Ctirad přívlastek "bohatýr - geroj" (dnes slovo skoro k popotahování).
Celý týden jsem to pročítala znovu, neboť jsem si v tom akčním rozpoložení nezapsala čísla stránek, těch nápadů, které mi braly dech.
Zlodějských trik s mobilem na slizáckém dealerovi a jeho smyslová odúmrť byla dokonalost sama.
Vzpomínka na školní CO byla po akci "áčkového satanu" před týdnem jaksi pro povzdych, dnes by se dril hodil.
Citace:" Co se děje?"
"Někdo na tebe vypsal odměnu."
"Kolik?"
Helmut nestačil odpovědět.
Nejdřív pan Plukovník zpozorněl a upřel zrak na stěnu do ulice. Potom jsem uslyšel hluk silného motoru a škrábání kovu o kamenný obrubník. Pak vjel do hospody skrze stěnu tank. "

Fajnovost, jisté výhrady by se k sci-fi našly, ale po cestě "Do pekla a zpět" je hrdina Ctirad mým dalším favoritem v ranku poutavé četby s ************.

vlkodlaq
10.12.2021

Ok, uznávám, tohle už je páně Kulhánkovi podobné. U Do pekla a zpět jsem jakoukoli podobnost s páně Kulhánkem jednoznačně odmítl, tady už je to ovšem jiné, superschopnosti, suché hlášky a bitky, které by zabily desítky obyčejných lidí, ale tady se jen opráší omítka z ramen a jede se dál, dávají tušit silnou inspiraci páně Kulhánkem a možná i páně Žambochem. Velmi slušná čtivost a spád poskytují příjemný čtenářský zážitek a uvolnění pocuchané psýchy.
Jedu dál.

Eyghon
06.12.2021

Kombinace Highlandera a Cesty krve. Kulhánek a Kotleta mají v Jakubu Hozovi zdatnou konkurenci. Jen tak dál :).

m@jkl
01.12.2021

odrostl jsem na Mr. Kulhanek, následně Mr. Kotleta, čímž chci říct že tohle dílo jim zdatně sekunduje možná i překonává. Aspoň z mého pohledu... Výborná akce plná hlášek u kterých jsem se hlasitě zasmál.
Více knih z tohoto světa Mr. Hozo, prosím :)

Merlin_CZ
19.11.2021

pokračování "do pekla a zpět" a docela zajímavě se to zvrhlo :D
vidím tam inspiraci kulhánkem, ale to vůbec nevadí, hlášky jsou skvělé, akce taky. Prostě parádní oddychovka :)

orson
07.11.2021

Moc pěkná "kulhánkovina"... dobře se to četlo, mělo to spád, jakž takž i logiku, snad jen ta originalita trochu chyběla, je to pořád to samé dokola s malými obměnami.