Projekt štěstí

Projekt štěstí

Zcela unikátní „projekt štěstí“, v němž se autorka se sympatickou umanutostí snaží měsíc po měsíci dodržovat svá předsevzetí, která mají dokázat, že každý člověk může dosáhnout štěstí. Její kniha i blog, který si vedla souběžně a v němž se raduje z úspěchů a vyznává ze svých selhání, vzbudily naprosto nebývalý ohlas. K jejímu programu se postupně s vlastními projekty přidávali další a další lidé a kniha nezadržitelně šplhala vzhůru po bestsellerových žebříčcích. V současné době se autorčinou jedinečnou roční cestou za štěstím mohou inspirovat lidé po celém světě.

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66867/projekt-stesti-66867.jpg 4.232

The Happiness Project (2009)

Literatura světová
Vydáno:, Ikar (ČR)
Počet stran:328
ISBN:978-80-249-1522-7

Nixa
07.01.2017

Velmi motivující a zajímavá kniha. Přečetla jsem jí jedním dechem a nechala se autorkou inspirovat a udělala jsem si také svůj ,, plán štěstí ".

habs
31.08.2016

Autorka se téměř vědecky vydala hledat štěstí, Nastudovala si spoustu materiálů, udělala si plán na celý rok po měsících a držela se ho.
Plán vedlo k tomu, že si uklidila, byla milejší a nápomocnější k ostatním a pocit štěstí se pak už nějak objevil.

Ocenil jsem, že autorka popisovala jak hledá "své" štěstí, aniž by svůj plán považovala za nejlepší a obecně platný - jen dala publiku takový návod jak na to.

lenka70
15.03.2016

Zajímavě napsaná kniha,četla jsem ji,kdyč jsem byla v krizi a doslova mě znovu nabila chutí do života.....

sofii
27.01.2014

Pro mě velmi inspirativní a motivující čtení. Vše sice nebyl můj šálek kávy, ale i tak se k některým pasážím ráda vracím. Doporučuji.

Kisinka
15.09.2013

Knihu jsem nečetla kapitolu za kapitolou, ale na přeskáčku. Sestavila si svůj vlastní plán a poté četla prostě to, co se mi v danou chvíli hodilo. Autorčino "štěstí" se někdy lišilo od toho mého, ale rozhodně jsem tam našla hodně inspirace a ponaučení.
Doporučuji přečíst, člověk v knize najde přesně to, co potřebuje :)

Danafantom
23.05.2013

Kniha je inspirativní, s tím souhlasím s misssiccckou. Ale pro mě z toho vyplynulo poučení (stále znovu objevované), že pro každého je štěstím něco úplně jiného. Autorčina touha po dokonalosti byla jímavá, ale pro mě nepoužitelná. Mně tak nějak dokonalost vůbec nezajímá :-) Zato štěstí ano. Myslím, že si ale každý na základě této knížky položí ty správné otázky, které ho posunou kousek blíže ke kýženému cíli.

misssicccka
30.11.2011

Neuvěřitelně motivující, nabíjecí a uklidňující čtivo. Díky autorce.

Gretchen Rubin

Gretchen Rubin