Projekt Sandrina

Projekt Sandrina https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273587/mid_projekt-sandrina-szb-273587.jpg 2 14 6

Žijeme ve světě, kde se prolíná showbyznys, politika a peníze. Kdo v něm má největší moc? Je realita, kterou nám předkládají média, skutečná? Hudební producent Douda dostane životní šanci v podobě mladé, mimořádně talentované zpěvačky Sandriny a rozjíždí její hvězdnou kariéru. Co když ale není sám, kdo na ni vsadil? Jsou šokující události, které narušují jeho život, náhody, anebo součást pečlivě připraveného scénáře? Producent Douda je vtažen do smrtonosného víru osudové rulety, kterou nejde zastavit. Hraje se vabank.... celý text

jprst
13.06.2020 1 z 5

Toto dílo má k označení slátanina jen krůček, jednu hvězdu dávám autorské dvojici spíše za odvahu pustit tohle ven mezi čtenáře. Nestojí to za přečtení, snad jen v případě, že by v dosahu nebylo nic jiného.

čef
13.05.2019 2 z 5

Tak tenhle český thriller opravdu napnul moji toleranci až na hranici zoufalství. Začátek docela dobrý, styl čtivý, trocha napětí. Pak ovšem se až příliš brzy začaly objevovat jisté náznaky konspirační fabulace a celkové zmatenosti. Nakonec vyplula zcela nesmyslná idea jako z hodně nepovedené pohádky o čertovi od reality vzdálená několik světelných let. Obloukem se vyhni, příteli.

medvedice3
27.12.2018 2 z 5

Poněkud překombinované - až se čtenář musí smát.

jarin58
06.09.2017 2 z 5

Celou dobu si říkám co se z toho vyklube.Ale takováhle fantasmagorie mne nenapadla.

bbara155
21.12.2016 odpad!

Ani jsem to nedočetla. Na něco podobně hloupého jsem narazila nedávno (Operace Marika od D. Hartla) a je mi líto, že takové knihy vycházejí a kazí čtenářům vkus.

Fíbí
21.02.2016 5 z 5

Dobře napsané, čtivé, napínavé. Ale na konci jsem prožila rozčarování. Vůbec to nesedí ke knize, je to jako špionážní knihy od Agathy Christie. Postavy jsou napsané skvěle.

české krimi české detektivky

Autoři knihy