V pasti

V pasti https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289456/bmid_v-pasti-vkP-289456.jpg 4 167 52

Projekt Alfa série

Vždycky jsem si myslela, že vím, kdo jsem. Ještě nikdy jsem se tolik nemýlila… Layla celkem klidně proplouvá životem. Studuje taneční školu a jediné problémy, které řeší, jsou úkoly a otravná spolužačka. Jednoho dne však zkolabuje. Sama a zmatená se ocitne v nemocnici. Doktoři netuší, proč skoro zemřela a co se jí vlastně stalo. Rychle se zotavuje, její smysly se však nepřirozeně zostřují. Když je rozrušená, začínají se kolem ní dít podivné věci. Když se ji z nemocnice pokusí odvést neznámy muž, její svět se obrátí vzhůru nohama. Je vržena do víru událostí, které od základů změní její život. Co se děje s jejím tělem? Proč se musí skrývat a bát se o svůj život?... celý text

Lucas.94
14.01.2019 3 z 5

Myslím, že slečna autorka má našlápnuto na skvělou kariéru spisovatelky. Příběh byl akční, svižný, nenáročný. Udržel mě stále při sobě. Knížku jsem přečetl za jeden den.

emma05
18.10.2018

kniha je jedna z nejlepších co jsem kdy četla!!!!!!!!

andrejci
11.10.2018 5 z 5

Na to, že české autory nemám moc ráda se mi líbilo. A hodně. Layla je mi sympatická. Nápad je dobrý. Čte se to rychle a je to zábavné. Můžu jenom doporučit.

Apoška
17.09.2018 3 z 5

Začátek knihy mě absolutně nezaujal. Od prostředka mě však příběh zaujal. A další díl si se zvědavostí přečtu.

Lika007
30.08.2018 5 z 5

Svižný a akční příběh. Je z něho ještě trochu poznat, že jde o prvotinu, ale nic, co by se nedalo začínajícímu autorovi odpustit! Laylu jsem si oblíbila. Ano, umí lézt na nervy, ale to prostě patří k její osobnosti. Vždycky mi přijde, že spousta lidí české autory hodnotí přísněji, než ty zahraniční.

Durkovka
20.08.2018 2 z 5

Neupoutatelny pribeh s otevrenym koncem.

Lethania
03.07.2018 3 z 5

Asi bych nečetla, kdyby se nejedlo o českou spisovatelku. V poslední době dávám českým spisovatelům šanci, abych jim moc nekřivdila. Ale ve většině případů jsou zahraniční (fantasy) knihy prostě lepší. Nejedná se o špatný nápad, ale o provedení. Děj sice plynul, ale některé pasáže byly lehce naivní. Hlavní hrdinka mi vadila. Víc jak 3* si kniha nezaslouží.

Elulilinka1
02.07.2018 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala, čekala jsem trochu něco jiného, ale kniha mě velmi příjemně překvapila...Musím jen doporučit :)

Lili000
01.01.2018

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla, pěkně promyšlený příběh, který dokáže skvěle vtáhnout do děje a je velmi napínavý.

Agarika
20.11.2017 5 z 5

Rychlá a akční. Hlavní postavu jsem si hned oblíbila, i když byla někdy napřesdržku. Ale to k ní prostě patří a byla díky tomu i mnohem realističtější. Nikdo přeci není dokonalý ne? :-)

dzejny6435
11.10.2017 5 z 5

Je to super! Úplně něco jiného, než jsem zvyklá, velmi dobře promyšlený příběh.

Lika007
05.10.2017 5 z 5

Akční pecka! Trošku mě mrzí, že se dál nervedl děj s Leem, ale tuším, že se k němu ještě vrátíme! Už aby vyšel druhý díl!

Lafix
10.08.2017 3 z 5

Tento příběh mě moc nenadchl, ačkoliv jsem to přečetla do konce.

Percabethka
06.07.2017 3 z 5

I přes pár menších nedostatků jsem si příběh od začátku do konce užívala. Autorčin styl psaní mi hrozně moc připomněl Meg Cabot, kterou úplně miluju, takže mě knížka okamžitě chytla. Pořád se něco dělo a nebyla tam snad jediná nudná pasáž, četla se skoro sama a nápad byl taky skvělý. Jediné, co bych vytkla, bylo opakování stejných slov pořád dokola (např. Podívala jsem se na tu čarodějnici. "Čím se to voníš, čarodějnice?" Já tu čarodějnici vážně nenávidím. - Kdyby o ní mluvila jako o Amandě a pak jí oslovila "čarodějnice", tak nic neříkám, ale tohle bylo trochu přehnané...) a pak to, že česká autorka píše příběh z Ameriky. Jako by jich už tak nebylo dost :D A přečíst si pro změnu něco z Česka by bylo zajímavé. Hlavní ale je, že Američané mají trochu odlišný způsob myšlení, takže když čtu knihu z amerického prostředí od Američana a pak od Češky, vždycky mě zarazí detaily, které českému autorovi často nedojdou - třeba jiné školství, návyky a podobně.

drakee
01.07.2017 5 z 5

Bomba!! Těším se na další díl.
Docela mě překvapilo že sem si oblíbila pravou ruku hlavního záporáka. Nemůžu si pomoct se Serovem je sranda

Calla2002
03.06.2017 5 z 5

Nádherná kniha čtivá a zajímavá četla se rychle a strašně se mi to líbilo a Leo? pane bože....ten konec? skončilo to dobře ale s otevřeným koncem zajímalo by mě jestli bude další díl .. :-)

kyticka152
24.05.2017 3 z 5

Kniha ani nepřekvapila, ale ani neurazila. Nebavil mě začátek. Připadalo mi, že se tam děje pořád to samé dokola. Prostředek to nějak vyrovnal a konec mi přišel jako každý jiný. Každopádně do výzvy se hodí!!! :)

Hoshi
17.04.2017 5 z 5

Opravdu velmi zajímavý, strhující a čtivý příběh o sympatické Layle, která používá sarkasmus v mnohých situacích. Doufám, že se dočkáme nějakého pokračování.

nikolthestrange
22.03.2017 4 z 5

Bylo to rozhodně něčím nové, hlavní hrdinka má podobný smysl pro humor jako já (ať žije sarkasmus). Jenže se snažila být vtipná i ve chvílích, kdy se to absolutně nehodilo - navíc se vsadím, že kdyby se autorka ocitla v podobných situacích jako Layla, nevydala by ze sebe ani hlásku, natož hlášku. Jinak vcelku fajn čtení.

Bettybook
15.03.2017 4 z 5

Tak tahle kniha byla fakt něco!Chvílemi mi až mrazilo!