Zběsilá akce

Do amerického velkoměsta Oregonu směřuje kufříková jaderná bomba.Skupina bývalých příslušníků ozbrojených sil chce rozoutat svatou válku.Zastavit ji dokáží jediný člověk.Profesionální válečník.

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72720/zbesila-akce-8GP-72720.jpg 3.614

Profesionální válečník 10.

Literatura světová
Vydáno, Ivo Železný

Rogue Warrior: Violence of Action, 2002

Kniha Zběsilá akce

frantisek8863
23.01.2019

Sice jsem očekával od dodatečně dopsaného dílu víc, ale po dlouhé době částečně potěšil. Čte se to dobře a rychle.Název tohoto dílu docela vystihuje popisovaný příběh. Vše mi přišlo zbytečně zběsilé, sešité horkou jehlou a s fantasii se zde autor také moc neomezoval. Těšil sem se na setkání se starými známými z předchozích dílů.Bohužel nikdo se nekvalifikoval. Tento díl je plný nových postav,ale moc sympatií si u mně nezískali. Autor se u nich omezuje jen na základní informace. Když se na konci objeví příslušníci ze SEALu 6 tak tam je teprve bída o informace. Sice se zmiňuje jejich vysokou kvalitu, ale to je tak celé, ani se jmény se skoro neobtěžuje. Bez osobních informací a příběhů osob se z nich stávají jen neosobní nástroje pro Marcinkovo vyřešení svěřeného úkolu od prezidenta.