Profese - zamilovat se

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Že láska a práce nejdou dohromady? A to vám, prosím vás, povídal kdo? Denisa i Helena si nacházejí zdroj obživy za hranicemi na místech, která se obecně považují za synonymum exotiky, dobrodružství, dovolené. Jenže když je té exotiky až nad hlavu a je všude okolo, kam se jen podíváte, zjistíte, že všude je chleba o dvou kůrkách… A že to, co ze všedních dnů (protože i na místech nevšedních všední dny přicházejí) udělá svátek, je blízkost člověka, kterého milujete… 1 kniha – 2 příběhy Zapeklitý případ pro Amora Zdravotní sestra Denisa je příliš vysoká, příliš krásná, příliš nepřehlédnutelná a příliš bláznivá, než aby s ní nějaký muž vydržel. Muži se jí trochu bojí, sice se s ní nenudí, jsou však nuceni neustále čelit průšvihům, které ta nádherná zrzka prostě přitahuje jako magnet. Když jednou hodila příliš dotěrného pana doktora do bazénu, přišla o práci. Jak by mohla odmítnout nabídku jezdit jeden měsíc po Evropě jako asistentka soukromého detektiva? Zvlášť když je tak okouzlující a energický… Láska pod tropickým sluncem Helena, studentka medicíny, by ráda cestovala, ale chybí jí peníze. Proto s nadšením přijala nabídku kamaráda Lukáše, aby spolu s ním dělala jeden měsíc průvodkyni českých turistů v Thajsku. Když měsíc dřiny s turisty uplynul, plánovala Helena v Thajsku měsíc dovolené, jenže Lukáš někam zmizel s tajemnou Sirikit a nechal ji na holičkách. Zbyly jí jen dvě možnosti – odjet domů, nebo přijmout nabídku anglického lékaře Harryho, aby cestovala s ním. Dokáže překonat svou nedůvěru k mužům a přijmout pomoc od člověka, kterého skoro nezná?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249130/profese-zamilovat-se-iLG-249130.jpg 2.210
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Jan Vašut
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Profese - zamilovat se

Přidat komentář
orinka3
18.10.2015odpad!

Příšerná kravina. Ta snad musí urazit vkus i toho nejnesečtělejšího čtenáře. Kniha plná opakujících se klišé, nesmyslů, za vlasy přitažených situací. Takové by se měly psát pouze do šuplíku a ne aby zabíraly místo v knihovnách.

Acquenta
30.08.2015

Opravdová příšernost. Jako kdyby knihu psala 12 letá slečna, která ještě věří na pohádky. Přehnaná romantika, vůbec, ale vůbec nedoporučuji...snad jen těm 12 tiletým holkám...:-)