Proč ženy nekouří doutníky ekniha

Soubor několika povídek nejen pro ženy, ale hlavně o ženách. Zábavné a oddechové čtení poukazuje vtipnou formou na možné životní přešlapy. Stalo se Vám někdy, že jste se zpili tak, že jste se druhý den styděli sami na sebe podívat do zrcadla? Nebo se vám při sexu stal trapas, kvůli kterému byste nejraději na místě zmizeli z povrchu zemského? Ne? Chyba! Kdo se neztrapnil, neví, o čem je život. Proto tady máte několik humorných návodů, jak ze sebe co nejspolehlivěji udělat okamžitě idiota....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232025/proc-zeny-nekouri-doutniky-232025.jpg 3.629
Povídky, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Proč ženy nekouří doutníky

DK197
04.05.2019

Už tu zaznělo, že se v dílku opakují náměty i slovní zásoba. To je dost na škodu. Navíc v anotaci chybí upozornění, že se z 90 % zaměřuje na nevěrné ženy. Bez toho to vypadá, že se sexuální trapasy jinak asi téměř nestanou a puritány může znechutit už jen to. Protože nevěra u nich není zrovna akceptovatelná, kór v takovém počtu. Další výrazný podíl mají fekální nehody. Nic proti tomu, v životě se to vážně stane, takže proč to přehlížet. Ale vadí mi opět, že se to téma opakovalo. A to i přes tak nízký stránkový rozsah!

Čekala jsem víc. Navíc mi nesedí autorčin styl psaní a nedokázal mě rozesmát, spíš jsem se pousmála. A to i přesto, když tam humorný základ byl. Podání prostě nic moc. Ačkoliv ano, úplně odsoudit to nelze - např. "Soudružka na babetě" se podařila. :-) Ale jednoduše to nestačí...

LimedkaMikki
15.08.2018

Krátké, stručné a svižné příběhy. Některé zábavné, u jiných nevěřícně kroutíte hlavou.

Peti
29.09.2017

No tak tato kniha je pro mě zbytečně přečtená, dle mého názoru soubor trapných historek.

lenule_k
10.07.2017

Jednim slovem tragedie. Kniha se mi dostala do ruky nahodou, precetla jsem si zde recenze a rikam si, tak proc se nezasmat, ovsem nic moc k smichu nebylo. Zasmala jsem se asi nad jednou povidkou, opakujici se namety i slova, skoda penez.

P.ary
09.04.2017

Já jsem nadšena... skvěle jsem se bavila a určitě jdu pokračovat ve čtení dalších knížek od této skvělé autorky...

Lumíček
03.01.2017

Tak jsem takova na pochybach. Nektere pribehy se mi libily a zasmala jsme se, ale nektere uz mi pripadaly pres caru. Nejsem zadny suchar, ale zvrtky a jine zalezitosti byly pro me moc. Urcite to nebude kniha, ke ktere bych se vratila.

petrzel
15.11.2016

K téhle knize už bych se nikdy nevrátila.

filipínka
27.06.2016

Veselé povídky, moc jsem se nasmála. Příběhy takové pravdivé, ze života. Žádné zastírání, že by mělo něco skončit jinak, protože se to nesluší napsat po pravdě - přesně to se mi na té knížce líbilo.