Proč se stávat jedním tělem

Proč se stávat jedním tělem https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277956/proc-se-stavat-jednim-telem-1jO-277956.jpg 4 4 2

Tato knížka je malá rozsahem, ale bohatá obsahem. Kniha odhaluje krásu, hloubku i velkou náročnost manželství, pokud je žité opravdově. Text je zejména o tělesných aspektech manželství. Sám autor říká: "Čím více hledám odpovědi na ty úvodní otázky a čím více let sám v manželství žiji, tím plastičtější a úžasnější obraz tohoto jedinečného vztahu muže a ženy přede mnou vyrůstá. Sexuální výchovu a vzdělávání proto nepovažuji za záležitost jen pro dospívající, ale pro každého z nás, protože naše tělo se celý život stále mění, tedy i náš sexuální život."... celý text

Literatura naučná , Rodina

Vydáno: , Axis

Amneris
24.05.2021 5 z 5

Skvělá knížka kapesní velikosti, která stojí nejen za přečtení, ale i za zamyšlení o tom, jak to chodí v manželství.

essterkaa
23.10.2017 5 z 5

Skvělá kniha o manželském životě. Je super, že je autor ochoten tak otevřeně psát (i) o svém osobním životě, protože takové knihy jsou prostě nejlepší. Myslím si, že kniha osloví jak věřící, tak nevěřící. Díky za ni! :)