Proč odcházíš…

Proč odcházíš… https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49591/proc-odchazis-49591.jpg 4 25 7

Příběhy viděné očima dětí a dospívajících. Jak vidí rozchody či rozvody nebo naopak nově vznikajících vztahy svých rodičů, jak se cítí mezi svými vrstevníky a vůbec jak vnímají svět kolem nás. Čtivé povídky jsou určené dospělým, ne dětem.

Povídky Literatura česká
Vydáno: , Listen

Proč odcházíš... , 2010

lencin
19.09.2020

9 povídek současných českých autorů. Téma, jak děti a dospívající vnímají svět kolem sebe.
(2010)

pagac17
15.05.2018

Mám rád povídky, nejsmutnější byla od Ivana Klímy-krátká povídka o balonku, jinak i podání od ostatních autorů bylo čitelné

Dixinka
21.07.2017 4 z 5

Moc smutné příběhy ze života, ale dobře napsané.

janulka1310
30.12.2016 4 z 5

Krásné, ale smutné povídky ze života...

Fairiella
19.06.2014 3 z 5

Čte se to prakticky jedním dechem; ta první od Šabacha se mi taky nelíbila a pak mě štvaly ty od Klímy, protože ač jim neupírám kvalitu, byly to takové emocionální ždímačky. Ráda u knížek něco cítím a tak, ale nerada jsem do toho nucená. Navzdory smutným tématům lehce stravitelná četba. Musím ale říct, že mi knížka povídek nabídla víc, než jsem od ní očekávala.

Verrrunka
29.05.2012 4 z 5

První povídka od Petra Šabacha mě moc nezaujala, ale ty další!! Povídka Petry Soukupové, je napsaná z pohledu sedmiletého chlapce, taková dětská upřímnost! Jaroslav Rudiš píše slangovým jazykem pankáčů s příměsí němčiny, neuvěřitelně vtipné! Pěkná sbírka povídek..

Brambu
30.08.2011 3 z 5

Povídky na téma odcházení. Odchod, ať už ze života někoho či ze života pozemského... Smrt, trápení a soužení. Odchod ovšem takový je. Stejně jako tento cyklus povídek, ale najdou se tu i zábavné příběhy.