Proč odcházíš…

Příběhy viděné očima dětí a dospívajících. Jak vidí rozchody či rozvody nebo naopak nově vznikajících vztahy svých rodičů, jak se cítí mezi svými vrstevníky a vůbec jak vnímají svět kolem nás. Čtivé povídky jsou určené dospělým, ne dětem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49591/proc-odchazis-49591.jpg 3.622
Povídky, Literatura česká
Vydáno, Listen

Proč odcházíš..., 2010

Kniha Proč odcházíš…

lencin
19.09.2020

9 povídek současných českých autorů. Téma, jak děti a dospívající vnímají svět kolem sebe.
(2010)

pagac17
15.05.2018

Mám rád povídky, nejsmutnější byla od Ivana Klímy-krátká povídka o balonku, jinak i podání od ostatních autorů bylo čitelné

Dixinka
21.07.2017

Moc smutné příběhy ze života, ale dobře napsané.

janulka1310
30.12.2016

Krásné, ale smutné povídky ze života...

Fairiella
19.06.2014

Čte se to prakticky jedním dechem; ta první od Šabacha se mi taky nelíbila a pak mě štvaly ty od Klímy, protože ač jim neupírám kvalitu, byly to takové emocionální ždímačky. Ráda u knížek něco cítím a tak, ale nerada jsem do toho nucená. Navzdory smutným tématům lehce stravitelná četba. Musím ale říct, že mi knížka povídek nabídla víc, než jsem od ní očekávala.

Verrrunka
29.05.2012

První povídka od Petra Šabacha mě moc nezaujala, ale ty další!! Povídka Petry Soukupové, je napsaná z pohledu sedmiletého chlapce, taková dětská upřímnost! Jaroslav Rudiš píše slangovým jazykem pankáčů s příměsí němčiny, neuvěřitelně vtipné! Pěkná sbírka povídek..

Brambu
30.08.2011

Povídky na téma odcházení. Odchod, ať už ze života někoho či ze života pozemského... Smrt, trápení a soužení. Odchod ovšem takový je. Stejně jako tento cyklus povídek, ale najdou se tu i zábavné příběhy.