Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9784/bmid_proc-muzi-miluji-pot-9784.jpg 4 297 67

Vtipný a čtivý rádce, který bez servítku popisuje typické párové chování a ukazuje ženám, jak si s úsměvem, bez výčitek a nářku omotají kolem prstu muže svých snu a on udělá, co jim na očích vidí... Proč muži jednají s hodnými holkami jak s inventářem, ale zobou z ruky potvorám? Vtipná kniha, která otevřeně a bez zastírání popisuje typické párové chování. Poradí vám, jak si s úsměvem, bez výčitek a nářků, omotáte kolem prstu muže svých snů.... celý text

Literatura světová Pro ženy Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Motto

Why Men Love Bitches , 2000

Caithlyn
20.03.2016 4 z 5

pravda pravdoucí :)))

Sisisun
06.01.2016 5 z 5

Výborná kniha!! Přesně jak tu holky psaly: ženská bible. Dala bych jí jako povinnou četbu každé ženě. Nejpůjčovanější kniha z mé knihovny ( + 2.díl), už ji četly snad všechny mé kamarádky. Četla jsem ji několikrát. Díky těmto dvěma knihám od Argovové jsem konečně pochopila, jak muži přemýšlí, jak jsem dříve dělala spustu věcí přesně naopak. Ano, jsou zde popsané situace ze života, které známe, ale jde právě o to, jak se v nich zachováme...o tom ta kniha je. Argovová dala jen na papír myšlenky a činy mužů, které zpovídala, nejsou to jen její osobní zkušenosti.
A výborně to funguje! Dá se to naučit :-) Ve vztahu jsem dosáhla toho, že mi občas manžel s úsměvem říká potvoro a mě to neskutečně lichotí a v duchu si vždycky řeknu JO! (což nechápe, jiná by se prý urazila :-D) Díky Sherry Argovová, tvé knihy mě změnily!

SaraSun
03.01.2016 5 z 5

Holky! Až budete opět z nějakého chlapa "v prdeli" a budete doma brečet do polštáře, přečtěte si ji! Trochu vás nakopne, to všechno dělat jinak :).

RUSTY
26.07.2015 4 z 5

Přesně jak píše Elisabeth9 a další, tohle je prostě "holčičí bible" :) Proto se chraňte toho, aby ji váš chlap našel na nočním stolku a uchraňte ho tajných holčičích fíglů. Přesně s timhle doporučením jsem ji taky v knihovně strčila do ruky kamarádce - musíš si to přečíst, protože je to prostě bible každé ženy! Zkraťme to...je prostě skvělá a v dost věcech vám otevře oči a probudí ve vás velkou porci ženskosti a zároveň tu správnou špetku sobeckosti, svobody a nezávislosti. Filozofie téhle knihy mi prostě sedí a za mě 4 hvězdičky.

Elisabeth9
24.07.2015 5 z 5

Moje soukromá bible :)

acul.p
12.06.2015 5 z 5

Až mě místy děsilo, jak jsem se v některých věcech poznávala a jak byly pravdivé :D

Kac.
18.04.2015 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha, také jsem řekla pár kamarádkám aby si ji přečetli.Určitě vám něco dá. Jak si sebe víc vážit a žít svůj život štastně. Jak se říká ve vztahu je 1/3 svoboda.(Tou svobodou myslím to že má každej svou volnost a nemusíme být s přítelem/kyní za každou cenu pořád. Má to tak být a to by si měla hodně žen uvědomit. Je to klíč ke štastnému životu a k tomu aby si Vás druhý vážil. Ženy važte si sami sebe a nebuďte přisátí na příteli jako klíště :-) ( a že takových znám :-) )

ladyba
10.04.2015 3 z 5

Je to trochu americké počtení, ale tak jako tak plné životní pravdy, taky znám spoustu žen, které by se s touto knížkou měly seznámit.

Timca
15.02.2015 5 z 5

mně se taky líbí a dala bych jí už na základní školu jako povinnou četbu a všem rodičům ať vědí jak to je

Rup
18.01.2015 1 z 5

Tady stoprocentně platí, méně by bylo více. V podstatě pravdivé, ale povrchní. Žádný objev se nekoná. Nebýt zařazeno několik vtipných citátů, netrhnu ani koutkem. Bohužel.

gabbinka
03.01.2015 4 z 5

Taková "ženská Bible" :-)

pecinka359
18.12.2014 5 z 5

Jak už je tady psáno, skvělá knížka, opravdu každá žena by si jí měla povinně přečíst!:-)

Nast.a
10.11.2014 5 z 5

Úžasná kniha, přesně ze života, jak to funguje. Moc se mi líbila. Doporučuji přečíst každé ženě.

Denisa_a
02.10.2014 4 z 5

Vtipná a pravdivá :-)

Mi-šu-le
17.07.2014 3 z 5

Zajímavá kniha, vtipně napsaná, ale jak už je uvedeno v předchozích komentářích, dost se autorka opakuje, navíc jsou v knize rozebírané věci a situce, které jsou již známé většině žen. Jinak jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

lara25
02.03.2014 4 z 5

Určitě zajímavá kniha, jak porozumět vnímání muže a o úctě k sobě samé. Myslím, že rady v ní obsáhlé by vystačily na méně stránek, hodně se opakují. Jinak, ale doporučuju.

Yanna0
18.02.2014 odpad!

Dostala jsem tuhle knihu, když mi bylo 13 let od tety a nikdy jsem ji nedočetla, protože mě nebavila. Mnohem lepší knihou mi byla "Proč muži lžou a ženy pláčou".

Kagya
05.01.2014 1 z 5

Bohužel kniha mě nijak zvlášť nezaujala a ani moc nerozesmála. Zhruba od jedné třetiny jsem si přála, abych ji měla už konečně přečtenou a mohla se tak vrhnout na jinou knížku. Autorka na můj vkus stále opakovala jedno a to samé.

Junjun
07.11.2013 1 z 5

Cetla, ale nedocetla. Prislo mi to dost na jedno brdo, stale dokola omilane jedno a totez.

katerinn
14.08.2013 4 z 5

Tenhle žánr jsem vždycky brala jako "příručky Bridget" a vyhýbala se jim obloukem.. až jednou jsem kápla právě na tuto v knihovně a tak jsem jí, trochu se studem, předala paní knihovnici.. Nečekala jsem od ní moc, ale chachá to jsem se spletla. :)
Knížka je psaná s humorem a výborně jsem se u ní bavila. Autorka uhodila hřebík na hlavičku. Nejde o žádnou potvoru, jen o milou holku co má zdravé sebevědomí a hrdost, nenechá sebou zametat a zároveň nechce být partnerovi koulí u nohy. I když se některé rady musí brát s nadhledem, doporučovala bych tuto knihu každé dívce pro zamyšlení.. (Druhý díl jsem si už rovnou koupila)

Sherry Argov
americká, 1977
2011  74%Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč
2018  75%Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet

Kniha Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč je v