Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku

Proč vůbec stojíme o sex? A co je to vlastně láska? Tuto otázku si lidé kladou už tisíce let, přesto uspokojivá odpověď stále neexistuje. Autoři převádí řeč vědy a špičkového výzkumu do zábavného čtení a vysvětlují čtenářům, jak s vědeckými poznatky naložit. Probírají vztahy mezi partnery opravdu důkladně – od základní otázky, jak najít toho pravého, až po krátkodobé milostné aférky. Vysvětlují, proč vznikl sex, láska i zamilovanost, v které části mozku láska sídlí, jak je to s mimomanželským sexem nebo proč si muži a ženy s láskou a sexem spojují odlišná očekávání. Nabízejí rovněž strategie, jimiž lze svou tržní hodnotu v očích potenciálních partnerů zvýšit. To vše dělají se svým typickým humorem a štiplavou nadsázkou, protože dobře vědí, že pár výstižných slov často znamená více než dlouhá řada čísel. A jak zní jejich recept na spokojené partnerství? Chcete-li být šťastná s mužem, musíte ho hodně chápat a málo milovat. Chcete-li být šťastný s ženou, musíte ji hodně milovat a vůbec se nesnažit ji pochopit. A nezapomeňte: Existují dvě teorie, jak se hádat se ženami. Ani jedna nefunguje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39976/big_proc-muzi-chteji-sex-a-zeny-potrebu-b8z-39976.jpg 3.575
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Rodina

Vydáno: , Ikar (ČR)

Why men want sex and women need love, 2008

Kniha Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku

LenkaGonn

Kniha nebyla špatná. Zasmála jsem se u ní a opět něco nového dozvěděla. Co mi vyadilo bylo časté opakování jedné a té samé věci. Nesouhlasím 100.procentně se vším, ale rozhodně je tato kniha pro všechny s otevřenou myslí, kteří chtějí poznat sebe a své protějšky lépe, něco se přiučit a zkuit zlepšit vztah.

Adris
13.06.2015

Mě se kniha moc líbila a s hodně názory jsem souhlasila já i můj partner. A ještě to mají tak pěkně vysvětlené a vědecky podložené. Navíc zábavnou formou podané. Opravdu super kniha:)

Mi-šu-le
20.02.2015

Dobrá, ale jsou lepší knihy s tímto tématem. Některé informace jsou již dávno známy, hlavně nám, ženám.

Mercatino
11.10.2014

Skvělá,kdo by to všechno tušil.Tak pánové držte se a slečny buďte tolerantnější.Pro všechny chlapy povinná četba,určitě to nikoho nezabije ani neuškodí.Skvělá kniha,jak čtu dámy už všechno vědí,je jim to známe,ale pro mne to jsou téměř převratné a velice důležité informace a díkyBohu za ně.

bedrich22
02.02.2013odpad!

kniha neprinasi zadne nove poznatky. autor si musi myslet, ze ctenari jsou naprosti idioti. Rozhodne nedoporucuji ztracet cas ctenim

Iworri
27.12.2012

Trefné a mnohé vysvětlující. I když většina věcí je nám ženám z praxe již známá .. :)

Aliii
14.09.2012

Zajímavá knížka, ale většina zde popisovaných informací už mi byla známa.

Zuzkanka
26.02.2011

Kniha mě jen utvrdila v tom, co jsem si už dávno myslela.. :) Něco na tom opravdu bude... Vřele doporučuji..