Probuzený milionář

Probuzený milionář https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334270/bmid_probuzeny-milionar-DXe-334270.jpg 3 7 3

Odhalte tajemství přitažlivosti peněz. - Jak jít za svými sny a plnit si je s vášní a nadšením? - Jak proměnit neúspěch ve zpětnou vazbu a zvrátit ho v úspěch? - Jak vnímat překážky jako pomocníky na cestě k úspěchu? - Jak využít svou vášeň pro dosažení zisku a splnění svých cílů? - Jak se zbavit pověr a negativních přesvědčení spojených s penězi? - Jak se změnit k lepšímu investováním do sebe sama? Joe Vitale, spoluautor bestselleru a filmu Tajemství, vám ve své nové knize odhalí zákon přitažlivosti peněz. Příliv financí si totiž v životě sami blokujeme svými škodlivými postoji a návyky. Jako Probuzený milionář se zbavíte všech předsudků ohledně peněz, nenecháte se omezovat konvencemi a investujete do sebe a do toho, co vás skutečně učiní bohatými. Autor, který se z bezdomovce stal multimilionářem, autorem bestsellerů, řečníkem a koučem inspirujícím miliony lidí, je sám nejlepším dokladem toho, že rady, které v knize předkládá, fungují a že splnění i těch nejodvážnějších snů je reálné. Díky Joeovým postřehům se začnete na peníze, podnikání i vztahy dívat zcela novým pohledem a poznáte, co všechno je možné, když propojíte svůj rozum a srdce a žijete ten nejodvážnější sen svého života. Probuďte v sobě vášeň, ujasněte si svůj záměr, uvědomte si své poslání, uzdravte svůj vztah k penězům a otevřete se blahobytu. Staňte se Probuzeným milionářem, začněte vydělávat tím, co milujete, a pusťte si do života skutečné bohatství.... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Alferia

hoffman
22.12.2020 5 z 5

No pro mě výborná knížka. Neskutečně motivační, pokud člověk chce hledat v sobě samotném, tak tato knížka ho určitě část cesty povede. Jak říkám, za mě plný počet.

VěraČamková
22.02.2020 1 z 5

no, po pravdě jsem čekala od knihy mnohem více, tak alespoň ve čtenářské výzvě - mé vysněné povolání - probuzený milionář :D

mariva
29.03.2017 3 z 5

Řeším v současné době jiné problémy, proto jsem vždy jen po chvilkách přečetla pár stránek. Asi proto mě kniha nijak víc nechytla, ničím se neliší od jiných knih tohoto autora. Možná, kdyby mi přišla do rukou v jiné situaci, vzala bych si z ní víc.

Joe Vitale
americká, 1953