Probuďte silnou ženu

Probuďte silnou ženu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400169/bmid_probudte-silnou-zenu-3c8-400169.jpg 4 10 5

Autorka slavného bestselleru Ženy, které běhaly s vlky se ve svém bádání zaměřila na archetyp Panny Marie. Prostřednictvím příběhů z historie vede své čtenáře k poznání, že Svatá Matka nás všechny provází na každém kroku. Poznejte prastaré rituály a odhalte způsoby, jakými se společnost mnohdy snažila zničit symbol této ženy. Kniha vám pomůže podívat se na svět láskyplnějším pohledem... celý text

Duchovní literatura , Náboženství , Literatura naučná

Vydáno: , Pragma

Untie the Strong Woman: Blessed Mother's Immaculate Love for the Wild Soul

Alfonsie
Alfonsie
27.12.2019 2 z 5

Oproti kultovní knize Ženy, které běhaly s vlky, toto je hlubinná sonda do duše samotné Clarissy: Touha po nikdy nepoznané biologické mamince a typická jihoamerická "koloniální" neschopnost proniknout za ideologický nános křesťanství.

Bezkyne9
Bezkyne9
28.09.2019 5 z 5

Inspirovala a dodala silu. Jsem vdecna, ze tak uzasne odvazne zeny, jako je Clarissa Pinkola Estes, se sdileji a pisi knihy... Necetla se snadno a rychle, ale to je dobre, ted, kdyz ji drzim v rukou doctenou, mohu nad ni premyslet a citit hrdost :)

Magdina
Magdina
30.09.2018

Tak jako žena musí dojít k první knize - Ženy, které běhají s vlky, která budí divokou, potlačenou duši, tak i do této knihy je třeba dozrát. Vnímám posloupnost knih jako zcela jasnou. Zde se dotýkáme svého srdce, schopnosti milovat, nesoudit, to znamená otevřít se moudrosti. Nádherně promlouvá k archetypu božské matky, k ženské síle a to zcela po žensku. Čtu ji v vlnách a proniká do mě čím dál hlouběji.

Danafantom
Danafantom
01.06.2015

První knížka Ženy, které běhaly s vlky, mi častokrát pomohla vyznat se ve svém životě, ale tato mě vůbec neoslovila.

martunka
martunka
06.03.2015 5 z 5

Tato kniha je krásně napsaná a musím říct, že po jejím přečtení jsem z ní opravdu nadšená. Doporučuji všem, kdo chtějí proniknout za skoro neosobní obraz Panny Marie, který máme k dispozici. Přečtěte si tuhle knihu a zjistíte, že Maria je s každým z nás jako naše nebeská maminka.

duchovno křesťanství náboženství Panna Marie duchovní literatura

1999  80%Ženy, které běhaly s vlky
2019  72%Probuďte silnou ženu

Kniha Probuďte silnou ženu je v