Probuďte silnou ženu

Autorka slavného bestselleru Ženy, které běhaly s vlky se ve svém bádání zaměřila na archetyp Panny Marie. Prostřednictvím příběhů z historie vede své čtenáře k poznání, že Svatá Matka nás všechny provází na každém kroku. Poznejte prastaré rituály a odhalte způsoby, jakými se společnost mnohdy snažila zničit symbol této ženy. Kniha vám pomůže podívat se na svět láskyplnějším pohledem...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/400169/probudte-silnou-zenu-3c8-400169.jpg 4.84
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno · Pragma

Kniha Probuďte silnou ženu

Bezkyne9

Inspirovala a dodala silu. Jsem vdecna, ze tak uzasne odvazne zeny, jako je Clarissa Pinkola Estes, se sdileji a pisi knihy... Necetla se snadno a rychle, ale to je dobre, ted, kdyz ji drzim v rukou doctenou, mohu nad ni premyslet a citit hrdost :)

Magdina
30.09.2018

Tak jako žena musí dojít k první knize - Ženy, které běhají s vlky, která budí divokou, potlačenou duši, tak i do této knihy je třeba dozrát. Vnímám posloupnost knih jako zcela jasnou. Zde se dotýkáme svého srdce, schopnosti milovat, nesoudit, to znamená otevřít se moudrosti. Nádherně promlouvá k archetypu božské matky, k ženské síle a to zcela po žensku. Čtu ji v vlnách a proniká do mě čím dál hlouběji.

Danafantom
01.06.2015

První knížka Ženy, které běhaly s vlky, mi častokrát pomohla vyznat se ve svém životě, ale tato mě vůbec neoslovila.

martunka
06.03.2015

Tato kniha je krásně napsaná a musím říct, že po jejím přečtení jsem z ní opravdu nadšená. Doporučuji všem, kdo chtějí proniknout za skoro neosobní obraz Panny Marie, který máme k dispozici. Přečtěte si tuhle knihu a zjistíte, že Maria je s každým z nás jako naše nebeská maminka.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Kniha Probuďte silnou ženu je v

Právě čtených1x