Pro zvědavá ouška

Pro zvědavá ouška https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3526/pro-zvedava-ouska-3526.jpg 5 5 3

Kdo má rád zvířátka, ať pečlivě nastraží svá ouška. Ať nikomu neunikne, co právě teď provádí myšáček, ježeček, hrošík či malý králík, co báječně umí medvěd, pejsek i kocourek, a vůbec co tropí spousta dalších malých neposedů. Nesmí se však poslouchat na půl ucha! Veselé minipohádky se zvířátky jsou tu jen pro bystrá a zvídavá ušiska. 1. vydání Ilustrovala Andréa Korbelářová... celý text

Péťa Z.
11.05.2022 5 z 5

Moc hezky sepsané pohádky, u kterých je legrace!
Nejvíc se mi líbí Krokodýl a krokodýlek (o krokodýlím svátku), Ježeček a kličky (proč ježečkovi nešlo dupat), Myšáčkův kamarád (o slibu a dělení), Dva prckové (jak hroch zničil kocourkovi tříkolku), To se neříká (o zvědavé žirafě), Myšáček a malé ťapky (proč se nemá lhát), Medvěd umí potvoru (kotoul a kotrmelec), Krásný den pro špačky (pro bolení bříška neletěli na výlet), Maminčina pusa (ježeček závodí s měsícem).

Alfička03
12.01.2017 5 z 5

Tahle knížka mi vždy připadala tak vzipná že jsem se často smála i pět minut potom ( u mě úplně normální) ale jinak jsem ji měla moc ráda a doufám že ji budu předčítat jako teta.

hanucha
12.05.2015 5 z 5

Dcery nejoblíbenější knížka mezi cca třetím a čtvrtým rokem. Musela jsem ji číst snad padesátkrát dokola, taky chuděra podle toho vypadá :-) Některé ty kapitoly (o načesané křeččí holčičce, myšáčkově buchtě nebo jak si jezeveček zapínal knoflíky) pak už znala nazpaměť a opravovala mě, když jsem udělala chybu :D Myslím, že i po těch letech bych některé ty pohádky dokázala odvyprávět i teď :D

Kniha Pro zvědavá ouška je v