Pro každého nebe

Osm dialogů, jak je autorka sama nazývá, vznikalo v průběhu celé druhé poloviny dvacátého století. Dialogy představují autorku jao vášnivou diskutérku, která má na věci jasný názor: Svým nosem se dotýkáme zracdla, v němž se odráží naše lidské slabosti, pochybnosti, touhy a pokrytectví. Předmluva Ludvík Kundera, fotografie na obálce Miro Švolík....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/16445/pro-kazdeho-nebe-16445.jpg 4.334
Literatura česká
Vydáno · Labyrint

Kniha Pro každého nebe

saruse
20.12.2016

Naprosto úchvatné hry - dialogy. Byla jsem paf s každou další, říkala jsem si, že už mě nic nepřekvapí - a ona další hra zase skvělá. Nadčasové, k zamyšlení, k zastydění... překvapivé konce, stručné a přesto hutné rozhovory. Doporučuji!

martas006
01.01.2016

Velice zajímavé, tuto knihu by si měl každý přečíst a zamyslet se nad jeho obsahem.

Ladys
28.02.2014

Po přečtení této sbírky bych nenechal na lidstvu nit suchou. Každá povídka, byť z jiné doby, nebo prostředí se vztahuje k tématům dekadence společnosti, mravů a zásad. Výborná kniha, co se čte s pachutí hořkosti

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Květa Legátová (p)
česká, 1919 - 2012

všech 12 knih autora

Kniha Pro každého nebe je v