Hvězdy pro duši

Nové příběhy Bruna Ferrera, známého italského sběratele moudrostí a poučení, jako obvykle pohladí, potěší...Jsou jako tabletka duchovní moudrosti. Stačí jedna na den.

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163472/big_hvezdy-pro-dusi-e2n-163472.jpg 4.525

Pro duši

Duchovní literatura, Náboženství, Příběhy

Vydáno: , Portál

È di notte che si vedono le stelle, 2012

Kniha Hvězdy pro duši

DK197
23.10.2020

KNIHA: No tak já nevím... Jednak jsem nečekala, že to bude tolik náboženské. Ale to není důvod mého tříhvězdičkového hodnocení. Spíš... Chápu důvod, proč je těch knih tolik. Nejsou to příběhy. Spíš okamžiky. A na nich je nastavená nějaká ta obecná pravda. Něco jako - vyberte si radu do života - třeba že štěstí = rodina - a napište o chlápkovi, co se dojme nad roztomilou rodinkou, protože vlastní nemá. Pár řádků a je to. A taková je celá kniha. Asi ty obecné pravdy nevidí každý, optimismus a tak, ale vydělávat na tom takhle triviálním způsobem, se mi úplně nezdá. Mám radši příběh, postavy, zápletky, zvraty... Poučit se obecnou pravdou můžu i tam. A vypadá to líp.

Mám-li ovšem něco pochválit tak příběh o neurotických hodinách, či povídání o tom, jak bůh stvořil psa. To mělo nápad, příběh, kouzlo. :-)

Netopyr07
16.01.2019

Opět úžasné příběhy. Milé a příjemné čtení, mnohé k zamyšlení :-)

darksterka43
18.11.2018

Malá knížečka, velký zážitek

I_love_books
30.08.2016

Úžasná knížečka, ke které se ráda někdy vrátím. Příběhy jsou, co se týká délky, jednoduché, jinak ale vedou k zamyšlení a emočnímu prožitku.
Těším se na další díly z této série, stejně tak na to, až těmito knížečkami obdaruji své blízké.
Dávám knize pět hvězdiček, plně si je zaslouží.

M.V.Z.
05.03.2014

Je to příjemné oddychové čtení. Příběhy jsou mnohdy zajímavé a pravdivé. Je to výborné k zamyšlení.