Přízraky

Přízraky https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/8166/bmid_prizraky-079-8166.jpg 4 171 25

Nalezli městečko ztichlé, jakoby opuštěné. Pak našli první tělo, které bylo podivně oteklé a ještě teplé. Sto padesát mrtvých, 350 pohřešovaných. Ale to byl v malém horském městečku jménem Snowfield pouze začátek všech hrůz. Mysleli, že je to dílo nějakého maniaka. Nebo teroristů. Snad toxické zamoření, či nějaká nová neznámá choroba. Zjistili pravdu a okusili ji na vlastní kůži. Bylo to horší, než co si kdokoli z nich dokázal představit…... celý text

Literatura světová , Horory , Sci-fi

Vydáno: , Mustang

Phantoms , 1983

Solverino
31.08.2013 5 z 5

Sice opět trochu natahované, ostatně jako u naprosté většiny US spisovatelů, co jsou placeni za slovo (v poslední době už I Stephen King neúměrně natahuje knížky zbytečnou vatou). Ale dějově zajímavé, dobrý nápad, prima zpracování. Mohu jen doporučit!

Lenka Žofka
10.08.2012 4 z 5

Když jsem si to odnášela z knihovny, vůbec jsem netušila, jaký úlovek si nesu. No, začíná to teda hodně zhurta :) Jsem přemýšlela o čem celá knížka bude když to tak rychle začíná. Jo, poslední třetina hodně polevila a já se prostě běz love story v takových příbězích obejdu, ale autoři mají asi potřebu dané téma nějak odlehčit nebo co je k tomu nutí. Každopádně se to četlo úplně samo a můžu jen doporučit.

PS: který dement to měl proboha půjčené přede mnou???? zatrhávat propiskou kde skončil číst a místy přeškrtané řádky...to se přeci knížkám z knihovny nedělá!!!!

Kortexo
02.08.2012 5 z 5

Špičkový horor.Stojí za to se podívat i na film.

ttoper
22.06.2011 4 z 5

První půlka knihy je dokonalá. Atmosféra prázdného města je prostě mistrovská. V momentě kdy je tajemství rozluštěno a začne akčnější pasáž, tak kniha sklouzává do průměru, ale jako celek určitě stojí za přečtení.

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Kniha mne před pár lety úplně uchvátila a dalo docela práci ji pak sehnat. Atmosféra mrtvého městečka je jedinečná, strašidelná a přece tam ještě "něco" je. Ale co? A jak se dá přežít?

Kalifornie zfilmováno temnota

Dean Koontz