Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274391/mid_vysmata-koza-aneb-prizrak-krasne-mo-VAR-274391.jpg 3 110 56

Přízrak krásné modelky série

Krásná a úspěšná modelka se probere uprostřed noci na zamčeném hřbitově. Nejprve se domnívá, že jde o skrytou kameru nebo hloupý vtip, ale postupně jí dochází, že všechno bude asi jinak. Coby neviditelný přízrak se stane nedobrovolným svědkem vraždy generálního ředitele nadnárodní korporace. Muž je v šoku z toho, že ho zákeřně zavraždila jeho krásná mladá manželka, které naprosto důvěřoval, a proto jako duch zůstane na zemi, aby jí překazil další plány. Společně s přízrakem modelky se vypraví na svůj vlastní pohřeb. Když zde modelka spatří jeho syna Radima z prvního manželství, okamžitě se do něj osudově zamiluje. Kniha obdržela v roce 2016 cenu Miloslava Švandrlíka a stala se tak nejlepší humoristickou knihou vydanou v roce 2015.... celý text

Humor , Romány , Pro ženy

Vydáno: , I+D Design

maja11231
05.05.2019 3 z 5

Vtipné, zábavné ale četla jsem už lepší knihy

cukrovka
20.03.2019 4 z 5

Zvláštní, bláznivé, zajímavé.

JarmilaNovotna
25.01.2019 5 z 5

Velmi originální námět, výborně zpracovaný.

markéta783
22.11.2018 5 z 5

Skvělá knížka! Snad nad každou stránkou jsem se strašně smála jako už dlouho ne. Navíc není jenom nesmírně vtipná ale i napínavá.
Musím taky moc poděkovat paní autorce, že jsem poprvé po mnoha týdnech nešla na hřbitov za svými blízkými s očima plnýma slz, ale přistihla jsem se dokonce, že se i trošinku usmívám. Skoro jsem čekala že na mě odněkud z křoví vykoukne mluvící Koza ( modelka Laura), nebo Krajta - pan generální. Ani bych se nedivila, kdybych tam potkala hrobníka pana Kebulku. Knížka mi po téhle stránce strašně pomohla, za to velký dík.

roso.mak
12.11.2018 2 z 5

Bohužel, cena za nej. humoristickou knihu vypovídá akorát o tom, že se tu nic jiného nevydalo. Pokud by se nechlubili, že to je "jako těžkej humor, hele mám cenu", tak bych dala hvězd více.

Psané je to hezky, jen je to lehce překombinované a Deus ex machina se tam objevuje tolikrát, že se mu ani nevyplatí odcházet ze scény.

Allla9
02.06.2018 5 z 5

Potřebovala jsem se odreagovat, a to se podařilo. Knížka plná duchů mě pobavila. Jdu číst pokračování.

knihovniceS
26.03.2018 4 z 5

Nenáročné čtení, které mě pobavilo. Dávám 4 hvězdy za nevšední nápad. Čtenáři, který má rád "fantasmagorii" doporučuji :)

Bella1
01.02.2018 5 z 5

Perfektní knížka, vtipná a zábavná ! Moc jsem se nad ní nasmála.

Klárai
24.01.2018 5 z 5

Pro alnahu - Když už chcete shodit knížku, kterou jste patrně vůbec nečetla, tak si přečtěte aspoň anotaci. Z ní se dozvíte, že knížka začíná úplně jinak. Dále k vraždě tam sice během dalšího děje dojde, ale zavražděným je pan generální, nikoliv Lumír Mazel (teda žádnej Mázl, jak píšete). Ten, kdybyste knihu fakt četla, je jednou z hlavních postav, které procházejí celou knihou a nejde tím pádem přehlédnout. Navíc je to gay, takže z toho vyplývá, že nebude mít žádnou "milovanou" jak píšete, ale "milovaného". Já jsem na rozdíl od vás knihu fakt četla, dokonce i pokračování a moc jsem se pobavila. Teď se chystám na závěrečný díl. Jo a ten váš "Mázl" je i ve druhém díle, takže tak. (Dneska koukám, že jste svůj původní komentář značně promazala. :-) )

alnahu
24.01.2018 1 z 5

Dalo by se říct ,že je to přímo hřbitovní příběh.Těšila jsem se na humornou duchařinu,ale ani jsem knihu nedočetla a další díl o vysmáté krajtě číst nebudu.Kniha má pěknou obálku a pěkný citát od Exupéryho:
" Správně vidíme jen svým srdcem.
Co je důležité je očím neviditelné."
(Ano část komentáře jsem smazala ,protože jsem omylem nad Lumírem Mazlem-udělala čárku a udělala jsem z něj nechtěně Mázla- asi jsem přitom koukala na růžovou zahradu-hi,hi.Knihu jsem v žádném případě neměla v úmyslu poškodit,ale napsala jsem pouze svoje hodnocení ,každému se nemusí líbit vše. )

chanahd
20.01.2018 5 z 5

A já jsem se bavila. Prostě oddechovka.

knihovniceS
02.01.2018 4 z 5

Je to velice lehké čtení pro milovníky "fantasmagorie". Na to, že dostala cenu Švandrlíka, jsem čekala víc, proto dávám jen 3 hvězdy . Kniha nezarmoutí, ale něco tomu chybí ...

SilvieK001
15.12.2017

Velmi osvěžující kniha. Jsem moc spokojená - knihu jsem si vychutnávala - je to po dlouhé době lehké, zábavné, vtipné čtení - už se moc těším na další díly.

Vysmátáveverka
23.11.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla a pobavila de u toho dost dobře je to netradičně napsané což mě baví

Daenerys
14.11.2017 2 z 5

Probůh, on se chystá i třetí díl?! Zachraňte se, kdo můžete!

KarelVrchni
21.09.2017 5 z 5

Knihu jsem si s chutí přečetl. Krásně se čte a děj vás tak chytne, že ji chcete přečíst bez přestávky do úplného konce. Za sebe mohu jen doporučit.

Ciarra
20.09.2017 odpad!

Pardon, ale hrozná slátanina...

Ivetma
24.08.2017 3 z 5

Kniha mě bohužel trochu zklamala. Ne že bych se nezasmála, ale pořád jsem očekávala něco víc. Jako oddechové počtení určitě doporučuji, jen od toho nečekejte žádnou bombu jako já.

AnetaHr
31.05.2017 5 z 5

Uzasna kniha, zajimavy dej a velice vtipne pasaze. Hodne jsem myslela na autorku, jak ji mohl vubec napadnout takovy pribeh. Řadím do svych nejlepsich knih.

BooksLucyKing
29.05.2017 4 z 5

Bezvadná, humorná kniha v netradiční prostředí a se zajímavým dějem. Moc mě bavilo.

láska magie humor tajemno duchové a přízraky modelky romance

2016  84%Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky
2015  69%Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky