Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476962/bmid_prived-me-zpatky-uA1-476962.jpg 4 1640 523

Ona se ztratila, on šel dál, ale zůstala spousta tajemství. Až doteď. Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Motto

Bring Me Back , 2018

Illyria88
22.07.2019 1 z 5

Pro mě teda absolutní zklamání. Četla jsem všechny knížky od autorky a tahle byla nejhorší. Pointa totálně pitomá a přitažená za vlasy. Vůbec mě to nebavilo a o tom svědčí i délka čtení - týden. Obvykle knížky zhltnu během jednoho až dvou dní. Tady u té to nešlo.

Terrez93
22.07.2019 4 z 5

Knizka se cetla skoro sama.. prvni knizka, kterou jsem od autorky cetla, rozuzleni trochu pritazene za vlasy, ale dalo se to prezit.

putpuda
21.07.2019 4 z 5

Dobře se četlo, stránky rychle ubývají. Myslela jsem, že to s Ellen a Laylou bude trochu jinak, tak mě konec lehce překvapil. Za zavřenými dveřmi se mi líbila víc,ale druhá kniha zase méně ;) .... No jsem zvědavá, s čím se na nás vytasí autorka příště....
Zase takové psycho to nebylo, ale včera se mi zdálo o bábuškách :D

Leniii
19.07.2019 5 z 5

Autorka opět nezklamala! Zajímavý příběh, byť nereálný, ale četlo se to dobře jedním dechem :)

Akléda_
14.07.2019 4 z 5

Můj první psychothriller ever. Četlo se to rychle, bylo to zajímavé a napínavé. Moc jsem se nebála a to jsem velký posera. Začátek byl trochu táhlý a konec je bohužel moc nereálný, ale jinak to bylo čtivé a originální a líbilo se mi to. Občas mi přišlo že byly všechny postavy trochu labilní XD

Astarothh
13.07.2019 5 z 5

Má druhá kniha od autorky. První jsem četla "Za zavřenými dveřmi". A musím říct, že tato se mi líbila trochu víc, světě div se... U obou knížek jsem měla infarktový stavy.. U této maličko víc. Skvělá autorka!

LenkaGonn
12.07.2019 4 z 5

Tento příběh byl pro mě rozhodně něčím novým. V dnešní době, kdy máte na trhu tolik knih je velice těžké si vybrat a trefit se do vašeho vkusu. Mě se tento příběh velice líbil, možná to bylo malinko nereálné, ale na druhou stranu nad příběhem, který autor napíše bychom neměli polemizovat, ale přijmout ho a ohodnotit ho jako celek. Pro mě to bylo nový, zajímavý a čtivý příběh a rozhodně si ho ještě někdy přečtu. Líbí se mi když mohu polemizovat jak to asi skončí, ale i když to teď vím, tak mi to rozhodně tu knihu a požitek z ní nepokazí.

veronika8042
09.07.2019 5 z 5

Knížka byla přečtena sice za dva dny, dobre se četla ale v některých pasážích jsem si říkala, že tohle už spisovatelka přehání. Konec je trošku nereálný, trošku mě zklamal, ale jinak zapletka se mi líbila.

Jane417
09.07.2019 4 z 5

"Přiveď mě zpátky" je pro mě nejlepší knížkou, kterou autorka napsala. Je to skvělý psychothriller, který jsem měla přečtený za pár hodin. Před dvanácti lety zmizela Leyla a od té doby ji její přítel Finn neviděl. Po nějaké době začal žít se sestrou Leyly, Ellen. Ve chvíli, kdy Finn požádal Ellen o ruku, se Finnovi ozve policie s tím, že Leyla byla viděna u jejich domu. Příběh, kde mají všichni hrdinové spoustu tajností a kde postupně odhalujeme rodinné tragické tajemství se čte svižně a lehce. Typujete, kdo by za vším, co se děje, mohl být, ale typy se vám s každou stránkou mění. Je to velmi napínavé čtení, s koncem, který je sice trošku divoký a asi ne moc reálný, ale je určitě nepředvídatelný a takhle B. A. Paris už zkrátka píše a s trochou fantazie by se vše stát mohlo.

Zuzanka46
09.07.2019 3 z 5

Málo uvěřitelný děj, ve kterém jsem marně hledala nějakou pointu... Vyloženě špatné to není, ale od B. A. Paris jsem čekala daleko víc.

Kyparis
08.07.2019 4 z 5

Kniha krásná s velice zajímavým příběhem, ačkoliv bych řekla, že nereálným, jak říká Finn v poslední větě, kdyby ji tak miloval, přece by ji poznal.... Ale kdo ví :-) Ale napsaná krásně, četla se velice dobře a dokáže vtáhnout do děje :-)

Terectioncandy1
08.07.2019 4 z 5

Konec byl možná trošku přitažený za vlasy a reálně je to pro mě naprosto nepředstavitelné, ale kniha byla velmi čtivá a rozhodně mi příběh nepřišel předvídatelný, jak tu někteří píší. Sto lidí, sto chutí, ale mně se to líbilo a určitě knihu můžu doporučit.

P4vlin4
08.07.2019 3 z 5

Děj trochu nudný, hlavní hrdinové mi byli nesympatičtí. Pro mě velké zklamání, od autorky jsem po předchozích knihách čekala víc.

domihruzkova
08.07.2019 4 z 5

Konec to celé pokazil, ale do té doby to bylo super čtení.

reňa30
08.07.2019 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře.Bavila mne -i když mám pár výhrad k dějové lince,tak celkově sice nejslabśí od autorky,ale jooo je dobrá.

bigben
07.07.2019 3 z 5

Přečteno velmi rychle, neb jsem byla zvědavá, co se stalo s Laylou a kdo se Finnovi ozývá...takže do 2 třetin super, rozuzlení mi přišlo takové kostrbaté, zašmodrchané...škoda toho

whiolet
06.07.2019 2 z 5

Tohle byl totální propadák! Hlavni postavy byly na přes držku, děj se vlekl a pointa příběhu byla málo uveritelna. Pro me celá knížka byla ztráta času a nejspíš se příště této autorce raději vyhnul obloukem.

Ketrin.TR
03.07.2019 3 z 5

Tak moc jsem se těšila na autorčinu novou knížku! Ale tak jak mě předchozí dvě knížky nadchly, tak tato mě poměrně zklamala; jakoby autorce došel dech. Knížka postrádá děj, který je spíš složený ze samých teorií, otázek a proč a jak a kdyby... Ke konci knížka konečně trochu nabere vytoužené napětí, ale samotný závěr mě stejně nepřesvědčil a přijde mi těžko uvěřitelný. To byl Finn opravdu tak slepej?! Doufám, že s další knížkou se autorka trochu polepší, tohle bylo docela mimo její vysoce drženou laťku.

Puntíkatýhrnek
03.07.2019 2 z 5

Napřed se mi to líbilo, vcelku napínavý příběh, který se dobře četl...ovšem kostrbaté a dost nesmyslné rozuzlení celý příběh totálně zabilo. Vůbec jsem nepochopila jednání hlavní hrdinky ani před dvanácti lety ani v současnosti...bylo v tom strašně nesmyslů a nevysvětlitelných otázek...kdybych hodnotila knihu bez konce, tak bych dala čtyři hvězdičky, ale pointa je u příběhu zásadní, takže za mne velmi slabé....

kiwi88
02.07.2019 2 z 5

Žádné velké překvapení, příběh nemá špatný námět, ale psáno je to trochu nudně, konec byl dost předvídatelný a postavy jsem si nedokázala oblíbit.

Tohle je takové to čtení na zahradu v létě, a jednou stačilo.