Přiveď mě zpátky ekniha

Ona se ztratila, on šel dál, ale zůstala spousta tajemství. Až doteď. Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476962/big_prived-me-zpatky-uA1-476962.jpg 3.61258
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Motto

Bring Me Back, 2018

Kniha Přiveď mě zpátky

VercaV

(+ SPOILER) Mé velké nadšení z knihy vystřídalo neskutečné zklamání. Celou dobu jsem hltala každou stránku, už od začátku. Těžko se mi hledají slova. Děj byl super, celá knížka. To jak se postupně začaly objevovat panenky, maily a Finnovy cesty k "jejich" domu až po vydírání ohledně Ellen. Byla jsem napjatá jak to všechno dopadne, vůbec mě nenapadlo že by to dopadlo tak jak to dopadlo, ještě jsem si říkala, že nechápu že má kniha poměrně nízké hodnocení. Pak to ale přišlo.
Ještě když Finn dojel na ostrov jsem to "žrala", ale pak to celé pokazil ten dopis/email, to vysvětlení, ten závěr na který jsem celou dobu netrpělivě čekala. Celý ten závěr totálně pokazil celou knihu. Zkazilo mi to celý dojem a požitek z knížky, jsem z toho upřímně zklamaná, stačilo by jen kdyby to s Ellen/Laylou dopadlo jinak a bylo by to hned lepší. Ono samotné to vysvětlení nebylo až tak špatné ale to jak to celé dopadlo mě to fakt celé zkazilo.
Pořád nevím jestli nechat dvě hvezdy nebo jen jednu. Obávám se, že mé zklamání je takové, že to nakonec na tu jednu hvězdičku stáhnu.

katpas76

ˇPředchozí knihy od této autorky se mi líbily více, tady byla zápletka pro mě neuvěřitelná. Napsáno ale velmi čtivě a poutavě.

Kubajzz
29.11.2021

Další kniha od oblíbené autorky. Konec byl trochu předvídatelný ale knížka byla fajn. Doporučuji

Mrňous1
28.11.2021

Knihu jsem nedočetla, zápletku jsem brzy odhalila a kniha mě přestala úplně bavit.

Roux
22.11.2021

Má druhá kniha od autorky. Musím přiznat, že jsem trošku zklamaná, že jsem zápletku celkem rychle rozlouskla. Ovšem na druhou stranu uznávám, že splnila svůj účel a tím bylo vytáhnout mě ze čtecí krize.

EliskaD
11.11.2021

Velmi odpočinkové čtení, u kterého se nemusí moc přemýšlet. Kniha má jednoduchý děj a velmi málo postav. Žádné výrazné napětí nebo v zvraty v knize nejsou, přesto je kniha velmi svižná, příjemně a lehce se čte.
Po přečtení hodnocení jiných uživatelů mám dojem, že ten, kdo rozuzlení uhodl už v průběhu čtení, hodnotil knihu daleko hůře než ten, který byl závěrem překvapen. Já uhodla už v průběhu. Kniha tak pro mě asi ztratila kouzlo - a i hvězdičky.

Karimah
30.10.2021

Překombinované a těžko uvěřitelné.

Komaeda
30.10.2021

Dobrý ale ten konec jsem čekala. Kdyby zápletka nebyla tak jasná, tak by to bylo super :) někdy jsem se nudila,ale přečetlo se to rychle