Soukromá pravidla

Soukromá pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198662/bmid_soukroma-pravidla-HJC-198662.jpg 4 52 10

Agentura Private série

Jack, bývalý agent CIA, řídí úspěšnou detektivní agenturu. Právě vyšetřuje případ zavraždění školaček, když dostane zprávu, která ho osobně zasáhne: někdo zabil ženu jeho nejlepšího přítele a Jackovu bývalou lásku. Má chuť spojit se i s ďáblem, jen aby vraha dopadl. Vypátraná pravda ho staví před těžké rozhodnutí: musí zvolit mezi pomstou a spravedlností…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Private , 2010

Stanas513
26.11.2019 5 z 5

Člověka až jímá hrůza, když si uvědomí, že dnešní mládež (a ne jenom ta) je tak ovlivněná internetem a hrami, že přestane vnímat rozdíl mezi imaginací a skutečností. Co když se to tak opravdu děje? Dobrá kniha.

Danuše7
26.11.2019 5 z 5

Prima kniha. určitě chci přečíst další v této řadě.

5092
29.10.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, ale velká spousta postav a případů v Private mě donutily knihu párkrát odložit a zase se k ní vracet. Propracováním jednoho, možná dvou případů by pro mě znamenalo zůstat více v obraze a zbyly by případy pro další knihu. Jestli se mi dostane pan Patterson ještě někdy do rukou, mi let rád si jeho knihu přečtu doufaje, že to bude lepší. Díky.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Leniiis
22.04.2017 3 z 5

Děsně moc postav a příběhů dohromady. Já bych třeba více ocenila jeden příběh o zabíjení školaček, ale více propracovaný než další řešení fotbalové kauzy a pak problémů hlavního hrdiny s bratrem. Od Pattersona za mě slabší kousek. Znám lepší.

helenkan
17.10.2016 4 z 5

Super čtení. Byla jsem nadšená.

renefer
07.09.2016 4 z 5

Dobře psané, díky krátkým kapitolám má děj spád, ale už jsem četla i lepší knihy od tohoto spisovatele.

mirunda
14.02.2016 4 z 5

Přišlo mi, že se v jedné knize odvíjí zbytečně moc příběhů najednou, proto jen čtyři hvězdy. Dalo mi někdy problém všechny sledovat. Jinak to byla detektivka velmi dobrá.

sabca
04.10.2015 5 z 5

Přiklání se ke komentáři Šánky. Lépe bych to nepsala. Kniha mě ani chvilku nenudila. Jack byl velmi sympatická postava a věřím že budou následovat další knihy s tímto detektivem a budou zároveň dostupné i u nás. Můžu všem doporučit.

Šánka
09.04.2015 5 z 5

Bylo to výborné!!! Už jsem si skoro myslela, že doba, kdy jsem byla z každé jeho novinky nadšená, je pryč. Poslední knihy byly dle mého, docela slabý odvar jeho dřívější tvorby. První díl nové série mě přesvědčil, že vynikající Pan vypravěč je zpátky.
Je to napínavé, i když ne takový krvák, jako série s Alexem, ale nic to neubírá na čtivosti, dokonce místy i vtipné! Souběžně se řeší opět dva připady a hlavní hrdina....no jasně sympaťák s neuspořadaným soukromým životem a záhadným dvojčetem (nemůže to být hned taťka od tří dětí, že!). Tak aspoň je se na co těšit v dalších dílech.
Kdo má rád knihy J.Pattersona, jděte do toho, tahle se mu fakt povedla!!!

Autoři knihy

James Patterson