Přítelkyně

Přítelkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368784/bmid_pritelkyne-KGy-368784.jpg 4 313 99

Laura má zdánlivě všechno, co si může přát. Úspěšnou kariéru, bohatého manžela a pohledného talentovaného syna Daniela. Ten se jednoho dne seznámí s Cherry a bezhlavě se do ní zamiluje. Od té chvíle se Lauře začne život hroutit pod rukama. Objevila se tahle okouzlující dívka v Danielově životě náhodou? Jaká tajemství skrývá? Vlivem tragických okolností se Laura uchýlí k nestoudné lži, která bude mít pro všechny zúčastněné nedozírné následky.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Girlfriend , 2017

veronna
10.01.2020 3 z 5

Kniha se četla svižně, jen konec mi přišel useknutý.

Krizovakri
15.11.2019 3 z 5

Děj knížky neobsahuje žádné velké zvraty, vyvrcholení či dobrodružství, a přesto je příběh poutavý a drží vás v napětí. Autor krásně vystihl, kam až může dojít mateřská láska. Zároveň jsem po celou dobu čtení nevěděla, na či straně vlastně jsem, zda na straně matky, nebo přítelkyně. Za mě tedy velmi povedené drama a příjemná změna od fantasy a severských detektivek.

attila1
26.10.2019 4 z 5

Dvě ženy jednoho muže a mnoho problémů kolem nich. Povedený psychothriller.

Danago
16.10.2019 5 z 5

Skvělý psychologický thriller. Příběh jsem poslouchala jako audioknihu. Souboj mezi matkou a přítelkyní jejího syna, byl napínavý a nikdy jsem nevěděla ke komu se přiklonit. Tento souboj je plný lží, intrik a nenávisti. Je Cherry opravdu zlatokopka , která jde po penězích? Je Laura opravdu ta hodná matka, která chce pro syna jen to dobré, nebo ho chce jen pro sebe? Líbilo se mi to moc. Jako audiokniha je to kvěle načtené až zahrané. Příběh je strhující, napínavý , dobře propracovaný.

Jessica007
09.09.2019 5 z 5

Psychologický thriller pro ženy. Kniha mě bavila, byla napínavá, nemohla jsem se odtrhnout.

Zlatinka.Emilly
30.08.2019 5 z 5

Příběh se mi líbil, opět vidno že není v srdci to, jak se člověk tváří navenek. Zamilovaní nevidí pravdu a ani nechtějí slyšet nic o tom, že by jejich 'láska' mohla být velice konfliktní člověk. Právě tak i Deniel, který byl bezhlavě zamilován do Cherry a varování své matky bral jako útok proti dívce. Laura mi byla velice sympatická; od samého začátku se snažila, aby s dívkou, do které se její syn zamiloval, vycházela co nejlépe. Ne tak Cherry, která šla za svým snem vyloženě "přes mrtvoly". Díky, Hanko, za poskytnutí možnosti, poslechnout si příběh jako audioknihu.

Termina
19.08.2019 3 z 5

No dobře, kniha se četla svižně a dobře. Není to tedy žádné vele dílo které bych si měla pamatovat už do konce svých dní ale jako oddechová četba budiž :) DÍK!

kudrdlinka
03.08.2019 5 z 5

Další psychologický thriller jsem tentokrát poslouchala jako audioknihu. A taky se mi moc líbil. Celou dobu jsem byla zvědavá jak dopadne souboj mezi matkou a přítelkyní jejího syna. Byl to opravdu tuhý boj plný lží, intrik a nenávisti, kdy proti sobě stála mateřské láska a touha po penězích, které pomůžou Cherry změnit nenáviděný život a dostat se do lepší společnosti. Chvílemi mi víc vadila Laura, pak zase Cherry, hlavně ke konci, který byl opravdu hodně rychlý. Ale i tak jsem si knížku užila.

gordon13
01.08.2019 5 z 5

Skvělá kniha o boji dvou žen o jednoho muže, dovoleno vše! Moc jsem fandila Lauře, ale chápu, i když jsou mi naprosto cizí i pohnutky Cherry, myslím, že podobně uvažuje spousta mladých dívek...moc pěkné čtení..

Trolice
25.07.2019 5 z 5

Kniha mě bavila. Celou dobu jsem se těšila, až dají Cherry co pro to, bohužel byl konec nějak moc rychlý. I tak dávám plný počet

Lkomrska
18.07.2019 5 z 5

Kniha byla dobře napsana,sama se četla,byla napínavá. Stále jsem čekala co která z hlavních postav vymyslí. Jediné co mě zklamalo byl rychlý konec, který byl takový ,,useknutý,,. Ale těšila jsem se na každou další stranu,takže určitě stojí za přečtení.

Hvězdinka
14.07.2019 3 z 5

Taková kniha o tom, kdo s koho...

smithynka
11.07.2019 4 z 5

Dvě ženy, kdy na jedné straně stojí matka a na druhé straně přítelkyně. Kniha plná lží, nenávisti a intrik.

Kniha byla super, dobře se četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a přečteno za den. Trochu více bych rozvinula konec, který byl takový "zrychlený" a jenom na pár stran.

martinaandulka
31.05.2019 5 z 5

Je to silná emotivní psychologická kniha matka,syn a jeho přítelkyně,co dokáže láska,peníze, nenávist ..........

evineckY
19.04.2019 5 z 5

Wow ! Co dokáže matka udělat pro své dítě a co chamtivost.

Opatov
10.03.2019 5 z 5

Zajímavý námět, vynikající psychologie postav a vztahů. Napínavé až do konce. Touha po majetku kontra opičí láska. Střídání jednotlivých postav a jejich myšlenek a pocitů mě hodně bavilo. Velmi dobrá ukázka toho, jak málo stačí, aby se z okouzlující bytosti stala troska.

Acquenta
25.02.2019 5 z 5

Musím dát všechny hvězdy, protože tahle kniha je dokonalá. Četla se úplně sama. Lauru jsem měla ráda od první chvíle, dokážu si představit, jaké to může být, když se vaše dítě zamiluje do někoho takového, úplně jsem se vžila do její role. To, co udělala, bylo sice strašné, ale zoufalé matky občas udělají zoufalé věci...Cherry mi byla protivná od první chvíle, nesnáším takové pijavice....

mirka71
13.02.2019 3 z 5

Teď poměrně časté téma, holka intrikánka se pokouší dostat do ,,lepší rodiny" a kdo to prokoukne? No přece maminka... Tady se knížka od ostatních liší jen v tom, že i maminky je dost...Přečíst se to dalo, ale bestseller to pro mě není.

sabca
07.02.2019 5 z 5

Knihu jsem přímo hltala a byla jsem zvědavá jak dopadne souboj mezi Cherry a Laurou. Nemůžu říci, že by mi některá z nich byla sympatická. V druhé polovině knihy jsem, ale začala fandit Lauře. Udělala sice hroznou věc, ale to co jí prováděla Cherry byla přespříliš. Knihu doporučuji.

Heli20
14.01.2019 5 z 5

Přesně tenhle styl příběhů miluji,napínavé od začátku až do konce.

pro ženy thrillery pro ženy

2018  77%Přítelkyně
2019  74%Ta druhá