Přítelkyně

Přítelkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351861/bmid_pritelkyne-7mx-351861.jpg 4 189 57

Tři ženy – Hana, Marta, Táňa. Tři přítelkyně – tři osudy, které pojí touha po sebanaplnění a smysluplném životě. Hledají samy sebe a přitom cosi ztrácejí a jiné zase nacházejí, trápí se i těší, jednoduše si se sebou vláčí balíček života naplněný různorodou směsí. A samozřejmě i plný zvratů a překvapení.

Romány
Vydáno: , Noxi

spackula
17.08.2018 3 z 5

Neurazilo, ale ani nenadchlo...

Marika Vanova
01.08.2018 3 z 5

Přečteno kvůli čtenářské výzvě, ale tři hlavní hrdinky - tři přítelkyně mě trochu rozčilovaly,neuměla jsem se do jejich světa úplně vžít.

zelena_zabicka
21.07.2018 2 z 5

První autorčiny knihy se mi líbily moc, moc. Čím déle však píše, tím je to pořád víc a víc na stejné brdo, děj není propracovaný, nastaven často tím, že romány sledují osudy vícera osob najednou (v tomto konkrétním 3 kamarádky). Myslím, že autorka chrlí kvantitu na úkor kvality děje, což je veliká škoda, její první knihy měly úplně jiný šmrnc. Také mě štvou často těžko uvěřitelná chování hl. hrdinek, na kterých pak stojí další děj (např. i přesto, že ho miluje, mu nechce říct, že s ním čeká dítě, aby ho k sobě nepoutala "násilím")

certik003
14.07.2018

Na začátku mi byly hrdinky nesympatické, ale potom se to trochu zlepšilo, i když i tak jsem se s nimi nějak nemohla ztotožnit. Jako vždy je to taková odpočinková četba, ale tentokrát postrádám takový ten dobrý pocit po dočtení. Jako by autorka přestala psát s obvyklou lehkostíí a nepsala z radosti, ale z povinnosti odevzdat rukopis.

Peace
27.05.2018 3 z 5

"Všichni můžeme se svým životem něco udělat. Jen musíme chtít."

Další kniha od autorky z řady "neurazí - nenadchne". Její knihy jsou skvělé, pokud hledáte něco lehkého a hluboce odpočinkového - to je sázka na jistotu.
V knize mě trošku zarazila uvedená anotace, která ve zkratce prozradila většinu děje.
Také mi chvilkama vadila až uměle vytvářená nerozhodnost hlavních hrdinek - působila na mě jen jako záminka pro více stránek knihy.

LeHor
17.05.2018 3 z 5

Mám tuto autorku ráda. Oddechovka, přečteno za chvilku.

knihovniceS
13.05.2018 3 z 5

Knihu jsem sice dočetla, ale 2x jsem ji odložila a sáhla po záživnější. Od autorky jsem četla lepší romány. Tato je na nižší úrovni (za mne)

bookcase
21.04.2018 4 z 5

Nic převratného, ale pořád příjemně uklidňujícího, když chcete prostřídat thrillery a hlavně si vyčistit hlavu. U autorky se mi líbí její popisy útulných domovů, dobrého jídla a vánoční atmosféry. Mám ji ráda, ale dávkuju si ji postupně, přece jen je trochu šablonovitá. :)

bagel
19.04.2018 3 z 5

Celkem průměrný příběh.

Aleh
06.04.2018 3 z 5

Tentokrát je v knize Táni Keleové-Vasilkové velmi málo děje. Je to především o vztazích, o pocitech, o nenaplněných touhách, splněných přáních, nesplněných snech, o každodenních radostech, ale také o trápeních, které život s sebou přináší. Je to o životních výhrách a prohrách. Je to o obyčejném každodenním životě a touze po jeho naplnění. No řekněte, kdo z nás netouží po naplněném a smysluplném životě? Dobře se to četlo.

Januli
04.04.2018 3 z 5

Kávičková knížka

m.valova
22.03.2018 5 z 5

Kniha se četla dobře,děj není tak silný jako u jiných knih téhle spisovatelky, ale líbila se mi.

kudrdlinka
21.03.2018 4 z 5

Po čase jsem si zase s chutí přečetla další knížku od Táni Keleové. Určitě napsala lepší, ale i tahle se mi hezky četla, ten každodenní život mě prostě baví, příběh příjemně plynul, a než jsem se nadála byl konec, a navíc konec, který se mi moc líbil.
A ještě se mi knížka hodí do výzvy, jedna z přítelkyň se jmenuje jako já :)

radus
06.03.2018 4 z 5

Nenáročná odpočinková četba z běžného života, ale už jsem od autorky četla lepší knihy :-)

zdenka6581
01.03.2018 5 z 5

Super knížka ,moc se mi líbila :)

4xbabča
16.02.2018 4 z 5

Četla jsem už několik knih od této autorky, velmi dobře se čtou, i tuto jsem přečetla za jeden den. Příběh tří kamarádek je nenáročná a pohodová četba jako i předchozí knihy.

mirunda
11.02.2018 3 z 5

Asi jak čtu knihy od autorky po sobě, přijdou mi jedna jako druhá. Jsou to pro mne oddechovky, které si za cca 14 dnů nepamatuji.

sabca
07.02.2018 3 z 5

Tentokrát jsem byla trochu zklamaná. Příběh třech kamarádek nebyl špatný, ale vůbec mi to nepřipadalo, že je to kniha od Táni Keleové-Vasilkové. Má daleko lepší.

kika 13
03.02.2018 5 z 5

Jako vždy od této autorky pravdivý příběh ze života.

nick nick 75
18.01.2018 5 z 5

Tato kniha je velice pěkná jako vše, co napsala Táňa Keleová-Vasilková.