Přitažlivost 2

Přitažlivost 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28783/gravitation-pritazlivost-28783.jpg 4 60 3

Gravitation série

Když už to začíná vypadat, že by se Šuičiho sen stát se rockovou hvězdou mohl splnit, všechno se najednou začne hroutit. Kytarista Hiro musí kvůli rodičům ze skupiny odejít, Šuičimu zase máma zabaví nástroje a nový producent po něm chce, aby se místo kláves soustředil pouze na zpěv. Jediný, kdo ho může utěšit, je jeho největší kritik, cynický a hrubý spisovatel Juki. Ale v lásce i v hudbě platí, že čím je to vážnější, tím větší daň si tlak a přitažlivost vybírá. ... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Zoner Press

Gravitation - volume 2 , 2007

NiNo
25.07.2017 5 z 5

Tento díl potvrzuje, že se nejedná o jen tak nějaké shonen ai, ale o klasiku žánru yaoi. Jako fujoshi bych to měla vědět. ;-)

-Endy-
25.09.2016 4 z 5

Šuiči je totální "cry-baby" !
Ale jinak přináší druhý díl zajímavé nové postavy a některé stránky vám VELMI zpříjemní den :-D ;)))

martinstefko
26.08.2015 3 z 5

Je to místy až zbytečně neučesané, což mi celkem vadilo. Ono to ke zdůraznění emocí sice vede, ale myslím, že by to šlo i trochu lépe. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/01/825-gravitation-pritazlivost-2-55.html

manga

Maki Murakami