Přísně tajné

Přísně tajné https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/bmid_prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4 568 132

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Top Secret , 2019

jjitka
09.03.2021 4 z 5

Série "HIM" byla lepší...

LucySmile
07.03.2021 5 z 5

Budu se opakovat, ale tyto dvě autorky jsou sázka na jistotu. Není to sice jejich nejlepší dílo, ale i tak tomu není co vytknout. Hravý, zábavný, vzrušující, trochu klišé, ale hlavně skvělé odreagování. Gay romance jsem si oblíbila a školní prostředí mi není cizí. Těším se na další a další díla!

pavlikova9332

Velmi vtipný oddechový příběh

maca1245
07.03.2021 5 z 5

Další povedená kniha od tohoto dua. Co říci. Toto je taková ta kniha, která vám navodí úsměv na tváři a pocit spokojenosti. Tuto knihu vidím jako spolehlivého společníka na letní čtení u vody.
Styl psaní je super a stránky vám utíkají jedna za druhou. Za mě plný počet. :)

delatrix
07.03.2021 2 z 5

Jedná se v podstatě o klasickou americkou knížku, kde jde o klasiku s tím, že člověk už dopředu ví jak to bude pokračovat. Zajímavá mi začíná připadat až tak od poloviny a překvapil mě trochu až jeden dějový zvrat s p... (nebudu prozrazovat). Možná si ji, ale časem někdy přečtu protože takovýchto knih ji po skromnou.

Kiuska
06.03.2021 5 z 5

Tomu nelze nic vytknout. Věděla jsem, že když sáhnu po díle těchto dvou spisovatelek, nebudu litovat. Jasně, kniha je erotický román a také dostává svému žánru, takže nejde o žádnou velkou myšlenku, která by nám změnila život, ale pro to to ani nečteme. Čteme to kvůli zábavě, uvolnění, vzrušení, vášni. A tohle všechno se nám dostává. Nasmála jsem se jako už dlouho ne, a přesně něco takového jsem potřebovala. Sexuální scény jsou velmi povedené, dámy to prostě umí prodat. Samozřejmě vše není jen růžové (vlastně skoro nic), takže drama se dočkáme, a zápletka k tomu všemu mi přijde opravdu povedená, takže zvratů je tam také dost. Zbožňuji prostředí vysoké školy, napsané je to parádně, postavy jsou skvělé, Keaton je prostě... Chápete. A i když z více důvodu jsou mými favority stále On a My, tak tohle si zaslouží své místo na poličce a ráda se k tomu vrátím. Rozhodně doporučuji vše, co od nich vyšlo.

anetka.repova
06.03.2021 4 z 5

To je jako myslí autorky vážně, když v konverzaci přes internet dají nick name hlavním hrdinům Humříkraťasy a Hříšník3?

To je fakt boží.

Příběh se mi strašně moc libil. Bylo hezké sledovat hlavní hrdiny, jak to mezi nimi začíná jiskrit.
Libil se mi záměr autorek se více zaměřit na pocity a jejich vztah, nez na samotny sex. Samozřejmě o ten jsme nepřišli, ale nebyl v tom ději ten hlavní.

Autorky kladly důraz na vztah mezi hlavními hrdiny a na pozadí jejich chování v tomto vztahu, ktere se odráželo těžkými situacemi v rodině.

Krásný příběh. Můžu jenom doporučit.

Kristy.Seb
28.02.2021 4 z 5

Až po přečtení obálky jsem zjistila o co se jedná.. Trochu mě to vyděsilo. Ale musím říct, že jsem to přečetla jedním dechem.

lusitta05
25.02.2021 4 z 5

Áno, bolo to dobré, tí dvaja ma bavili, popisy výborné, oddychovka na večer ako stvorená. V reálnom živote by to určite až také skvelé nebolo,a tu ten sladký koniec vôbec nevadil.

anet8843
25.02.2021 4 z 5

Dámy autorky pochopily, že je určitá mezera na trhu a vtrhly do ní znovu! Gay erotika pro ženy je prostě trend, dříve jsme se upínaly pouze k fan fikcím, ale jsem ráda, že tato tendence se pomalu probojovává do mainstreamu.
Proti prvním dvěma románům slabší kniha, o tom není pochyb. Dámy se s tím tolik nemazlily, hodně klouzaly po klišé, zjednodušených modelech, kniha hodně připomínala klasickou eroťárnu pro ženy, což je žánr, jenž mi není blízký. Ale tady to velkoryse odpustím. Tohle má totiž smysl - konečně si přiznejme, že jak muže bere lesbická erotika, tak i některé ženy ta gay! A tohle přesně vede k otevírání společnosti v problematice homosexuality. Jen tak dále, prosím!
Takže žádný literární skvost rozhodně nečekejte, ale prostě takovou pohodovou eroťárnu.

aneta147
25.02.2021 5 z 5

Skvělá knížka ????

Zlá-Ňufie
24.02.2021 5 z 5

Tak tohle bylo bezva! Elle opět nezklamala a muzu jen doporucit ????.
Ja ty vysokoškoláky prostě můžu. Bavilo, moc ????

bari_be
24.02.2021 5 z 5

Nějak mi došla slova, stejně jako po přečtení Him & Us. Tahle kniha měla úplně všechno, miluju ty kluky a jen tak si je z hlavy nevyženu. Uhm, kdy bude další kniha? :D

ovecka535
24.02.2021 5 z 5

Pěkně napsané, poutavé čtení o vyvýjejícím se vztahu dvou mladých mužů.

Knizectvi
24.02.2021 4 z 5

Konečně jsem se dočkal nového gay příběhu od těchto dvou autorek. Sérii Him jsem četl před více než rokem a pořád na příběh a hlavní hrdiny vzpomínám. Nová kniha se nese samozřejmě v podobném duchu. I když by někdo tento žánr nazval erotickým románem, myslím že na sex není kladen až takový důraz i když se tam vyskytuje. Autorky kladou důraz na jiné věci a ty opravdu umí. Popsání postav a jejich pozadí, je naprosto skvělé. Dokážeme díky tomu pochopit jejich chování. Krásně je popisováno jak vzniká cit. Velký obraz lásky poskládaný z malých kousků, činů, gest a událostí. I když celé schéma podobného díla je jasné, setkání, zkoušení, problém, šťastný konec, nikdy nemám pocit, že bych se nudil. V podání Elle a Sariny, mám pocit, že s postavami žiju, dýchám a miluji.
Tenhle příběh o prozření, lásce a strachu z vlastní zbytečnosti, jsem si opět zamiloval. Smál jsem se, byl jsem dojatý, napjatý i vzrušený. A opět zůstal zaseknutý v mé hlavě, teď už více než týden. A já se ptám....kdy dostanu další díl.
A vás se ptám... je to guilty pleasure, když se kvůli tomu necítím guilty?

sofie92
23.02.2021 5 z 5

Jsem hrozně ráda, že jsem si knížku koupila. Je skvěla. Přečetla jsem ji za den

Pawca33
22.02.2021 5 z 5

Božiiiii.Nabite erotikou.Oba kluky sem si oblibila.

LenRan
22.02.2021 5 z 5

Je to už asi dva týdny, co jsem to dočetla, ale když jsem jela autem a z rádia začalo hrát Promises, píseň, u které Luke, tancoval v klubu, hned jsem si na kluky vzpomněla.
Hodně mi to zlepšilo náladu, tato kniha je úžasně pozitivní a pocity z ní jsem si vybavila hned jak jsem tu skladbu uslyšela. A to je super, protože často se stane, že něco dočtu a za dva dny nevím o čem to bylo. S touto knihou se Vám to fakt nestane.

Jita160
20.02.2021 5 z 5

Když jsem začala tuto knížku číst,neodhadovala jsem její konec.O to víc mě ji bavilo číst.Byla naprosto skvělá.
Nechci nic prozrazovat,ale kdo má rád napětí, vzrušení, zklamání,sex,lásku a samozřejmě i zradu tak běžte do ní.
Nemohu této knížce nic vytknout snad jen to že jsem ji přečetla velmi rychle,protože jsem se od děje nemohla odtrhnout.
Pojďte do ní určitě vás nezklame.

Kiwicatko
20.02.2021 5 z 5

Miluju HumriKratasy, od prezdivky az po uzasnou povahu a to, jak se snazil proniknout k Lukovi. Pro me to byla top postava. Luke byl na me az moc odtazitej. Coz na jednu stranu chapu, ale bylo mi pak Humra strasne lito.
A konverzace na chatu byla skvela. Tu jsem si opravdu uzivala ;)
Sice byla tahle knizka o fous slabsi nez On a My, ale o tak malej pidi fous, ze to snad ani nestoji za rec :)
A Juddovi a Joemu nakopat prdel....