Přísně tajné

Přísně tajné https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/bmid_prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4 568 132

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Top Secret , 2019

Ketfl
19.08.2021 5 z 5

Přiznám se, že jsem se vždycky tomuto tématu vyhýbala. Nakonec jsem si ale řekla, že když tuto knihu napsaly dvě autorky, které mám ráda, tak tomu dám šanci. No, a nakonec jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Bylo to fakt pěkný. Klukům jsem fandila, aby to dobře dopadlo a vyšlo jim to. Překvapil mě i přístup rodiny jednoho z hlavních hrdinů, jak skvěle to vzali. Epilog mě pak opravdu pobavil, skvělé hlášky tam zazněly. No, sama jsem překvapená, tak možná dám konečně šanci i té sérii HIM.

pedroK
18.08.2021 5 z 5

Zábavné, vzrušující, velmi čtivé..na dovolenou paráda!

pat4157
01.08.2021 5 z 5

Nemám slov. Deset hvězdiček z pěti. Nikdy bych nevěřila, že se mi tento žánr bude líbit. Skvělé to bylo...

Kekik
30.07.2021 3 z 5

Tématiku LGBT nevyhledávám, ale u Elle Kennedy dělám výjimku. Série Him se mi líbila, a tak jsem se na Přísně tajné moc těšila.

Je to typická tvorba Elle Kennedy a Sariny Bowen, ale přeci jen jsem trochu zklamaná. Vtipné sextovky moc vtipné nebyly, zvláště když lidský sex poměřovali se zvířecím. Nejsem žádná upjatá citlivka, ale tady mně to docela vadilo. Bylo to trochu nechutné v některých situacích. Dále je zde větší výskyt sprostých slov než obvykle.

Keatona jsem si oblíbila. Zato Luke mě občas naštval, ale litovala jsem ho. Takovou rodinu bych nikomu nepřála.

Domkar9116
29.07.2021 5 z 5

Bylo to super. Dalo by se to celkem srovnat s ON a MY. Klidně bych brala ještě další díl. Oba kluci byli super. Přečteno zachvilku. Doporučuji.

wielka
28.07.2021 3 z 5

Akoze pekne... o chalanoch... hm, na seriu HIM to nema. Bola to moja piata kniha s touto tematikou a zrejme na velmi dlho aj posledna.

Nuttelka
15.07.2021 5 z 5

To bylo taaaak krásné a sladké... miluju ty kluky, jsou skvělí a těch emocí, co ze mě zase vydolovali, moje srdíčko plesá ️♥

Kočičáci
05.07.2021 5 z 5

Pozor, pozor!
Román Přísně tajné atakuje nedostižnou sérii HIM.
Je to skvělé, vtipné a sexy čtení!
Dámy posouvají pomyslnou laťku čím dál tím výš!

Lee7
11.06.2021 5 z 5

Nebyla jsem si jistá do čeho jdu, ale protože Elle Kennedy s Bowen mám ráda a baví mě všechny jejich knihy. Šla jsem do toho, bez jakékoli anotace a moc jsem se bavila. Přečteno jedním dechem, vtipy nechyběly a příběh se mi líbil. Zasmála jsem se a opepřeno bylo :) těším se, na nějakou další knihu.

seracén
09.06.2021 5 z 5

Krásný příběh,ještě lepší než On+My.Nemohu se dočkat dalších jejich knihy.Mám ráda příběhy od Elle Kennedy ,ale spolu se Sarinou Bowen jsou nepřekonatelné.

Majuš333
04.06.2021 5 z 5

Veľmi rada sa vraciam k PŘÍSNĔ TAJNÉ, vždy sa mi zlepší nálada a na tvári sa zjaví priblblý úsmev :)

Najednou se přistihnu, že rozevírám nohy rychleji, než roztleskávačky předvádějí provaz.

„Počkat, vy jste uzavřeli sázky?“ vypálím podrážděně. „Kdo vsadil na půlnoc?“
Po pravdě bych se právě moc rád vykradl nahoru. Teď jim ale musím dokázat pravý opak. Sakra.
„Na půlnoc si nikdo nevsadil,“ prozradí mi Jako. „Tak pitomí nejsme. Když se třese třetí patro, nechoď klepat, nebuď pako.“
„Jestli zas pustíš ‚Love Shack‘, uškrtím tě,“ zavrčím.

Potěžkám obálku. „Řekl bys, že je to tlustý, nebo tenký?“
„To si právě ohmatáváte péra?“ křikne Owen z obýváku.

havrmoni
31.05.2021 5 z 5

Je to sladký co si budem povídat, ale krásný a relaxační a vůbec. Další pecka od těchto autorek a upřímně musím říci, že společné knihy se mi líbí víc.

happy19
28.05.2021 5 z 5

Žhavý,sladký,hravý,vtipný..a hlavně!
♡upřímný příběh sebepoznání;-)

„Svoboda nabývá své plné hodnoty teprve přijetím pravdy.“

Grohlinka
19.05.2021 3 z 5

Další skvělý příběh, osobně jich asi nikdy nebudu mít dost. Kluci jsou opět skvělí, příběh je vyvážený, navíc je proložen spoustou humoru. Takže opět doporučuji! Tyhle autorky to prostě umí.

lotofhs
15.05.2021 5 z 5

Bože tohle bylo skvělé. Po delší době, kdy jsem četla dost podprůměrné knížky, tohle bylo něco, co jsem potřebovala, abych se zpátky dostala k čtecí náladě.

Naprosto jsem si zamilovala hlavní postavy, oba mi přišli moc sympatický. Bylo mi líto Luka a jeho života, hlavně co se týče rodiny. Jsem na nej hrdá, jak se dokázal přes vše dostat, přemoct svůj strach a stala se z nej silná osobnost. Ne každý by dokázal, žít v takových podmínkách, jako on.
Samozřejmě že jsem hrdá i na Keatona, na to, jak si sel za svým, nenechal se strhnout názory jiných a prosadil si, co v životě chce a považuje za důležitý.
Tenhle pár mi šíleně přirostl k srdci, přečetla bych klidne další knihu jen o nich. Tenhle příběh byl žhavý, milý, čtivý, každá stránka dávala smysl a tvořila super děj. Příjemná atmosféra, kdy jsem se pristihla, jak se u knihy semtam směju a často usmívám, určitě to není moje poslední kniha od těhle autorek.
Joo tohle je můj šálek kávy, sladký, vtipný a milý příběh s dávkou reality a smutku - všem moc doporučuji !

Saj Mon
14.05.2021 5 z 5

HIM, US a teď humří sex. Já to prostě žeru a potřebuji víc. Začínám být závislý... Knihy které vždy zpříjemní den. Neočekávám od nich nic velkolepého o čem by mluvil svět ale nenáročný lehce lechtivý příběh plný lásky, přátelství a porozumění. A to splňují do puntíku.

Kešu1981
14.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Tááákže....humří sex: "samice načurá do samcova úkrytu. A samec je celej JO, KOTĚ! Pak na sebe navzájem načuraj. Ona vleze k němu domů a svleče krunýř. On ty její hadry odkopne jak plesový šaty. A pak to dělaj na misionáře.".... A to je jen ždibínek z příběhu. Skvěle napsané, vážně jsem se pobavila :o)

johana3160
08.05.2021 4 z 5

Jakmile je někte podepsaná Elle je to skoro jistota, že to bude dobré čtení. Tohle sice není úplně můj šálek kávy, ale i tak se mi to líbilo.

Dermiska
05.05.2021 5 z 5

Opět SUPER️ :-*

avalonek
04.05.2021 5 z 5

Tak tohle,tohle byla úplná pecka.Bylo to žhavý,vtipný,úžasný a mohla bych se tu rozplývat klidně celý den.Bylo to proste dokonalý