Toxin / Měsíční svit ti sluší / Až za hrob / Příslib lásky

Toxin / Měsíční svit ti sluší / Až za hrob / Příslib lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33718/mid_toxin-mesicni-svit-ti-slusi-az-za-h-Rbn-33718.png 4 84 13

Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů světových autorů různých žánrů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými medailony autorů

Luigi1
03.08.2023 4 z 5

To už je dávno co mě tato kniha oslovila,četla se stejně dobře

Moncele
13.11.2022

I když jsem si uvědomovala, že jde o zkrácené verze románů uvedených autorů, jsem nyní na velkých pochybách, zda lze bez uzardění vynechat v knize Toxin, v porovnání s jiným vydáním, cca 80 stran... Přečetla jsem si ještě pár úvodních stran z románu Až za hrob Dicka Francise, nevypadá to špatně, ale asi sáhnu po plné verzi. Knihy Mary Higgins Clark mám ráda, takže si zde uvedenou "verzi" raději taky přečtu jako "plnou"... Příslib lásky mě už dle názvu neláká, a tak vracím knihu "Nejlepší světové čtení" tam, kde jsem ji vzala, a to do knihobudk a obsah knihy nehodnotím. Snad si svého čtenáře najde.

Péťa1950
26.07.2018 4 z 5

Tady mě oslovily tituly " Až za hrob" Dicka Francise a "Toxin" Robina Cooka. Obě knihy jsou psány v tradičním stylu autorů.

Romanka89
21.01.2016 4 z 5

Už je to dávno co jsem knihu četla, tak jen můžu říct, že mi v paměti utkvěly romány Toxin a Až za hrob. Snad si jednou přečtu ještě něco jiného od těchto autorů. Celkově je kniha pěkným a pestrým čtením na dovolenou.

Elisabeth9
24.07.2015 3 z 5

Fajn oddechové příběhy.

Makoves
20.02.2015 4 z 5

Čtvrtý příběh se do série moc nehodil, ale stojí za přečtení všechny.

keri.H
13.01.2015 4 z 5

Toxin - zajímavý příběh, který jsem přečetla jedním dechem, ale ty části, kde byly popisovány jatka, u těch jsem si říkala, že ta představa je opravdu dost příšerná, že to tam takhle chodí.
Měsíční svit ti sluší - toto mě zaujalo ještě víc, než předchozí. To jsem četla o každou volnou chvilku a byla jsem zvědavá, jak to dopadne.
Až za hrob - námět knihy se mi velice líbil.
Příslib lásky - bohužel jsem nedokázala dočíst. Snažila jsem se tomu dát šanci a i přesto, že to nemělo moc stránek, odložila jsem to, protože jsem se nedokázala začíst.

Filatov
25.07.2014 4 z 5

Příslib lásky jsem samozřejmě vynechal. Celkově jde o dobrý výběr a kniha je dobrá a je velkou převelkou škodou, že jde jen o ukázky knih autorů, takže je děj velmi zkrácený.

pajatp
05.02.2014 3 z 5

Po knížce jsem sáhla, protože jsem si do prace zapomněla vzit jinou knížku a tuto jsem tam měla pro případ nouze.. Co říci? Je to klasický příběh lasky... Nijak zvlášť nezaujme ani neurazi...

petka-2007
23.01.2013 4 z 5

Dobrá kombinace - doporučuji

modranka
13.11.2012 5 z 5

Pri tejto knihe som sa dlho nevedela rozhodnúť ako ju ohodnotiť, no napokon som zvolila plný počet hviezdičiek. Príbeh bol spočiatku trochu nudný, lebo sa vlastne zaoberal vyučovaním na cirkevnej škole a tak. Potom hlavní hrdinovia akosi prekĺzli do zakázanej lásky, zdiaľky na seba vrhali zamilované pohľady, až napokon pochopili, že ich miesto je v spoločnom živote. Napriek počiatočnému nudnejšiemu textu som zvolila plný počet kvôli tomu, že len málokedy sa autorovi podarí prekľučkovať zákutiami rádu katolíckych mníšok a životom ako takým.

Evaevelína
11.11.2012 3 z 5

mě tato kniha moc nezaujala.Autorka má emočně silnější knihy. /jitřní květy, naplnění, roky /

jprst
16.02.2012 2 z 5

Dobrá pomůcka pro ty čtenáře, kteří se chtějí rozhodnout, co si přečíst dál a od kterého autora. A zde je to poměrně jednoduché:
Dick Francis, Robin Cook a M. H. Clarková - to může asi většina čtenářů a La Vyrle Spencerová? Tu bych nechal milovnicím dojímavých románů.

Autoři knihy

La Vyrle Spencer