Příšerná smrt krásné dívky

Příšerná smrt krásné dívky https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65210/bmid_priserna-smrt-krasne-divky-Ch9-65210.png 4 55 8

30 krátkých příběhů – moderních morytátů, jejichž námětem jsou zločiny strašidel: zkrátka historky, v nichž působí nadpřirozené síly.

vladislav6610
27.12.2023 5 z 5

Klasické hororové povídky s neuvěřitelným zakončením. Pro chvíle klidu a odpočinku, nebo před usnutím.

JancaMia
22.06.2022 4 z 5

Oddechové povídky mého oblíbeného autora, potěšila povídka z Nymburka a Bakova nad Jizerou. Nález v kontejneru na papír.

Kontryhelka
30.11.2020 5 z 5

Mix povídek,některé lepší, některé horší. Ale za mně srdcovka, která stojí za to přečíst.

Cajda
01.06.2020 4 z 5

Vtipné, nenáročné, oddechové čtení u kterého není potřeba nijak zvlášť přemýšlet - tyto knihy jsou dle mne sázka na jistotu - doporučuju :o)

pavel9410
02.01.2020 5 z 5

Nasel jsem tento skvost v knihobudce, diky moc, ze ho tam nekdo odlozil. Spravne ducharske povidky, krasne vypointovane poctenicko.

Doly10
08.02.2019 4 z 5

Po zkušenostech s knihou Draculův švagr, tato opět splnila mé očekávání... Oddechové čtení s vtipnou hororovou tématikou a černým humorem... I když se několik povídek opakuje z knihy Draculův švagr, tak na celkovém dojmu to nic neubírá. Pan Švandrlík nezklamal.

maryzka
09.12.2015 3 z 5

Klidné humoristické povídky s duchařskou tématikou pro večerní posezení na horách a pří správném počasí(bouřky, vichřice apod.)

Zdenda20
23.10.2014 4 z 5

Četl jsem od tohoto autora toho víc. Tyto povídky mají pěknou pointu, ale čekal jsem více humoru a klidně toho jeho černého. Tady mi chybí autorovo přirovnávání a popis osob. Co je u většiny povídeksuper, že hlavní zápletka je většinou z reálného života. Žena nebo muž , kteří mohou zbohatnout, tak pro to udělají vše. Jen v prvním případě pochybuji, že správná zlatokopka kvůli jménu Sračková by spáchala sebevraždu.Škoda, že už nenapíše žádného doktora od Jezera hrochů ani nic podobného. Ilustrace od Neprakty a knihy od Švadrlíka je moc krásné dědictví pro další generace čtenářů. Pro volné chvilky tyto povídky doporučuji.