Příručka mladých svišťů

Příručka mladých svišťů https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145546/prirucka-mladych-svistu-145546.jpg 4 92 13

Více než 100 rad, her a zajímavostí pro každého, kdo si rád hraje, kutí, vaří, čte horoskopy, chová zvířata nebo řeší hlavolamy a jiné záhady. Příjemnou zábavu přejí Bubík, Dulík a Kulík

Hobby , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Manuale delle Giovani Marmotte , 1985

Hakate
04.10.2022 5 z 5

Útlá knížečka, kterou musel mít prostě každý.. a tak samosebou i já. Moře zábavy na pár stránkách.

Eeve
15.04.2021 4 z 5

Prvá je proste prvá :) O Príručke mladých svišťov sme toľko čítali, spomínala sa snáď v každom jednom "Káčerovi" či "Mikymausovi", kde vystupovali traja podarení synovci. Tvorcovia rozpoznali príležitosť, a keď táto knižka vyšla na svetlo svetla, bola to viac menej skôr zhmotnená legenda :) To sme proste všetci museli mať! Plné všakovakých nápadoch, hier, zaujímavých informácií, ktoré som si čítala stále dookola, opisovala som si ich, skúšala, snažila sa zapamätať a ohúriť rodinu a kamarátov :) To sa proste nedá zabudnúť.

Macheta
13.08.2020 4 z 5

Zcela zásadní četba mého dětství:)

Worbitka89
29.05.2020 5 z 5

Tohle musel mít každý skaut, milovník kačerů, nebo dítě trávící život mimo pokojíček.

Sarajana
19.07.2018 5 z 5

Kniha mého dětství.

Vidlička
09.02.2018 4 z 5

Tolik úžasných inspirujících nápadů v tak útlém svazku! Existuje snad dítě, které příručka při čtení nenadchla? Já doufám že ne :-)

šestiočka
27.10.2017

Neprodáte někdo celou sadu?

Plague
20.06.2017

Totální nostalgie. Knížku jsem měl o víkendu v ruce snad po 20ti letech - náš bývalý dětský pokoj přestává být dětským pokojem a bylo potřeba odvézt pár pokladů (žena to samozřejmě chtěla vyhodit, ale už je to pěkně v knihovně). Hned jsem se rozvzpomněl "Kačerov jak hurikán, k nám už ..............." Kolikrát jsem s Rádcem mladých svišťů v podpaží, kladivem a krabicí hřebíků v ruce vyrážel s kamarádem do lesa postavit pořádný bunkr? snad ob den. Kolik jsme jich postavili? žádný .... Ale na tom nezáleželo, důležité bylo, že jsme byli venku a dělali co nás baví. O to smutnější je pohled na dětství dnešních dětí.

Hanischka
08.10.2015

Skvělá knižka, která mi připomína krásné dětství. Knížky jsem byla schopná číst pořád dokola.

Pivísek
11.01.2015 5 z 5

Nejlepší!!! Tato i těch dalších 11!!! :oD

h.mose
17.09.2012 4 z 5

Tolik mě mrzí, že jsem o příručky kdysi přišla. Ale jako dítě jsem je zbožňovala a jsem přesvědčená, že by je milovaly i moje děti. Bez nich neexistovaly žádné prázniny. Byly vtipné, trochu poučné, dalo se s nimi "pracovat" a každý mi je záviděl ;-)

KubaKJ
26.08.2012 5 z 5

Skvělý dárek pro mladé kutily a skauty

Azizi
04.07.2011

Ja som príručky mladých svišťov milovala, mala som ich prečítané odpredu-odzadu a vždy som si aspoň jednu brala na dovolenku. Jednoducho bez svojej príručky ja nikam :D takmer všetko ma na nich bavilo a najmä tá rôznorodosť tém. Dá sa tam nájsť všetko možné cez rôzne hry, nápady na výrobu rôznych vecičiek z toho, čo nám ponúka príroda a vôbec všetko možné, čo snáď každé hravé a zvedavé dieťa musí zaujať.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966
1992  90%Dobrou noc
1991  90%Kuchařka kačera Donalda
1995  92%Lví král
1991  84%Veselé Vánoce
2008  63%Prasátko má narozeniny

Kniha Příručka mladých svišťů je v