Příručka sexy čarodějky

Sem tam nějaké to kouzlo přijde vždycky vhod! Chceš se naučit číst z dlaně a rozumět řeči snů? Přičarovat si lásku nebo kámošky? Co takhle čas od času promluvit s nadpřirozenými bytostmi nebo si vyrobit vlastní kouzelné mýdlo? Příručka sexy čarodějky je plná osobitých ilustrací a nápadů pro mladé čarodějky, které touží po neobyčejném životě plném magie. Na začátku knížky najdeš test, který ti řekne, jaký druh čarodějky jsi. Pak už nezbývá než se začíst a pustit se do kouzlení!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288430/prirucka-sexy-carodejky-pxS-288430.jpg 52
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Handbook for Hot Witches, 2012

Kniha Příručka sexy čarodějky

Atanone
08.10.2019

Zakoupeno jako dárek pro vnučku, z téhož důvodu také "prolustrováno"
Hodnotím tedy co se týče kategorie "náctiletých", kterým je kniha určena.
5 protože:
*je to čtivé a mezi řádky je mnoho věcí, které děvče slyší doma, ale jelikož žádná matka není doma prorokem, pouští druhým uchem ven. Pokud za větu "měla by sis to zašít" dáte kouzelné slůvko "magické šití" zní to hned líp ☺
*neustále vybízí k tomu, řešit zásadní věci s dospělými a motivuje k tomu, že originalita se vyplácí, i když není zadarmo
*má to hezkou grafiku, hodně obrázků se dá kolorovat
*dosti obsažné, zajímavě napsané
*není to manipulativní, informuje o věcech v kostce, ale nechává volnost
Naší malé čarodějce bude 14, takže tak akorát věk na to, aby k "A" přidala i "B" a od nevinného "aby mě měl rád" přešla k lepšímu si uvědomění sebe sama, jako ženy, kterou ač už je, ještě zdaleka není.

Náhradní kluk
Fantom
Za hranicí nevinnosti
Za hranicí nevinnosti

Autor knihy

Kniha Příručka sexy čarodějky je v