Příručka pro nezkušené spisovatele

Příručka pro nezkušené spisovatele https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418387/bmid_prirucka-pro-nezkusene-spisovatele-n5H-418387.jpg 4 8 2

Všechno, co potřebuješ vědět o psaní (a nemáš se na to koho zeptat)! Máš touhu psát příběhy, blogy, články, divadelní hry nebo dokonce básně? Tak si pořiď tuhle skvělou příručku! Provede tě celým procesem psaní – od počátečních nápadů přes vytváření struktury příběhu až po rady, jak správně pracovat s gramatikou a slovní zásobou. Získáš tipy, na co si dávat pozor a jakým nešvarům se vyhýbat. Nechybí praktické seznamy slov charakteristických pro jednotlivé žánry a ukázky spisovatelských technik slavných autorů.... celý text

Hobby , Pro děti a mládež , Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Fragment (ČR)

Creative writer's handbook , 2017

roso.mak
roso.mak
05.01.2024

Tak tady jsem se úplně minula ne cílovou, ale věkovou skupinou. Kniha je psaná pro děti, a myslím že i poutavě, ale neodvazim se knize sama přisoudit hvězdičky.

E_Lan
E_Lan
01.03.2021 3 z 5

Tak nějak jsem se k té knize přes její e-verzi dostal omylem:-) Chtěl jsem něco pro dospělé autory začátečníky. Přesto musím zhodnotit, že pro mladé začínající spisovatele je to poutavě napsáno, plno infografiky a obrázků, které rozhodně pomohou udržet pozornost (nejen) dětí. Dobrý počin.

tvůrčí psaní pro děti od 12 let

Autoři knihy

Megan Cullis
americká

Kniha Příručka pro nezkušené spisovatele je v