Přírodní léčba boreliózy

Přírodní léčba boreliózy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165049/mid_prirodni-lecba-boreliozy-dEG-165049.jpg 4 17 4

Borelióza je léčitelná, není žádný důvod se jí bát. K tomuto závěru dochází Wolf-Dieter Storl, etnobotanik a sám oběť boreliózy, který tuto nemoc intenzivně prozkoumal do velkých podrobností. Borelióza je multisystémové onemocnění, může napadnout kterýkoliv orgán a předstírat jakýkoliv symptom. I proto původci choroby často unikají imunitnímu systému. Autor prozkoumal a úspěšně na sobě vyzkoušel metody tradičního bylinářství, homeopatie, léčebné postupy starých indiánských kmenů a čínské medicíny. Jeho zájem se soustředil na léčebné vlastnosti byliny štětky a terapie přehříváním. Kniha na pozadí biologických, kulturních a sociálních aspektů „nové nákazy“, jak autor nemoc nazývá, naznačuje cestu k úspěšnému celostnímu léčení boreliózy.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Pragma

Borreliose natürlich heilen , 2011

Alfonsie
31.07.2022 4 z 5

Samotný recept, jak na nemoc z klíštěte jít alternativní cestou, by se asi scvrkl do pěti stran:) Ale Storl se umí poutavě rozepsat jako vždy. Zasadí nemoc i další nemoci do kulurně-historických souvislostí, přidá nějaké ty planetární vlivy, zrecykluje text i z jiných knih a kupodivu je člověk uspokojen:)

angloumene
25.04.2021 4 z 5

Dobře, pan Storl mě přesvědčil. Jdu vykopat štětku.

Jelitovna
29.08.2017 5 z 5

Podotýkám, že nehodnotím účinnost zmiňované léčby, ale požitek ze čtení.

KetrinZel
04.05.2015 5 z 5

úžasná kniha, která tuto nemoc staví do kulturně-historického rámce a dívá se na ni z mnoha úhlů. Není to pouze návod, co a jak, ale také proč. Nalévá do žil optimismus a radost ze života. Ostatně jako všechny jeho knihy.