Případy Sherlocka Holmese

od:


KoupitKoupit eknihu

Svazek obsahuje následující knihy: ''Dobrodružství Sherlocka Holmese'', ''Návrat Sherlocka Holmese'', ''Poslední poklona Sherlocka Holmese'' a ''Z archivu Sherlocka Holmese''. Celkem 45 příběhů - Skandál v Čechách, Spolek ryšavců, Případ totožnosti, Záhada Boscombského údolí. Pět pomerančových jadérek, Ohyzdný žebrák, Modrá karbunkule, Strakatý pás, Inženýrův palec, Urozený ženich, Berylová korunka, Dům U měděných buků, Prázdný dům, Stavitel z Norwodu, Tančící figurky a mnoho dalších....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45152/pripady-sherlocka-holmese-45152.jpg 4.6115
Série:

Příběhy Sherlocka Holmese

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Československý spisovatel
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
Babsy
30.01.2018

Sherlock je má srdeční záležitost. :-)

Mako123123
04.02.2017

Mám rád S. H. (čítal som o ňom aj inú knižku + BBC seriál a filmy) ale toto bolo slabšie. Nato že to je tak velikánska kniha (čo sa mi páči kedže je tam sumárum väčšiny jeho prípadov a povedzme si úprimne: vyzerá to veľkolepo i ked manipulácia s tým je jemne zložitejšia) dejovo to mohlo byť lepšie. Trocha mi vadí že jednotlivé prípady nemajú náveznosť, gradáciu (na druhej strane je to výhoda a účel kedže sa jedná len o zbierku) ale ani postavy sa nevyvíjajú (hlavne Watson je stále taký jemne vedľa od začiatku do konca) Niektoré prípady niesú ani prípady skôr len spovedanie sa ľudí a následné overenie si toho, v jednej poviedke (myslim že to bola tretia od konca) ani to. ...……… v každom prípade to bolo celkom dobré i ked ani zďaleka tak pútavé ako jeho väčšie prípady.

Selinute
15.10.2014

Super knížka. Dostala jsem ji jako dárek k narozeninám a dárce mě opravdu potěšil.

Freedee
18.09.2014

U této knihy není do dodat. Úžasný Sherlock Holmes. Pan Doyle musel mít úžasnou představivost a důvtip, aby vytvořil takové zápletky a rozuzlení. Obdivuji tuto knihu i jejího tvůrce. Měl by si ji přečíst každý.

Standa Šebek
03.09.2013

Pokud si pořídíte tuto knihu a její dvojče "Další případy Sherlocka Holmese", budete mít doma ve dvou svazcích komplet všechny Doylovy příběhy o Holmesovi - 4 novely a 56 povídek.

Zdeslav
01.05.2012

Pro milovníky Sherlocka Holmese snad povinnost vlastnit tuto knihu...