Žena v kleci

Žena v kleci https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80178/bmid_zena-v-kleci-SQp-80178.jpg 4 3574 710

Případy oddělení Q série

Komisař Carl Morck je po traumatické události při práci přeložen do oddělení Q, kde se má zabývat nevyřešenými případy z minulosti. Případ mladé političky, která před pěti lety beze stop zmizela, v něm probudí detektivní instinkty, o kterých si myslel, že jsou dávno ztracené. Čím víc Morck proniká do případu, tím větší nachází nesrovnalosti. Je opravdu možné, že ta žena stále ještě žije, uvězněná a týraná na neznámém místě?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Kvinden i buret , 2007

kyssling
12.07.2015 5 z 5

První díl je zatím ze série Q co jsme četl i nejlepší. Především závěr je dechberoucí. Bravo !

kytikyti
12.07.2015 5 z 5

Bylo to opravdu napinave a clovek opravdu ani z naznaku nemohl predpokladat co se stane. Tak to ma byt.

Taji
11.07.2015 5 z 5

Nejsem fanynka detektivek, ale světe div se, toto mě opravdu velmi bavilo. Chytře napsaná kniha.

Katschka
08.07.2015 3 z 5

Neurazí, ale ani nenadchne. Měla jsem celkem i co dělat, abych neodložila a dočetla do konce. Mo Hayder a Jo Nesbo = úplně jiný kalibr. ;)
Zlatá střední cesta, těžkej průměr. Váhám, jestli začít další díl, ale vzhledem k tomu, že mě zajímá především ten třetí mi asi nic jinýho ani nezbude...

kokosek
02.07.2015 5 z 5

Napínavé a velmi chytře napsané. Jsem rád, že jsem objevil dalšího autora. Knihu jsem si vyposlechl jako audio a byla to povedená premiéra. A navíc na jeden zátah a jsem tomu rád.

malyLibor
29.06.2015 4 z 5

Velmi čtivá kniha, i když už tak ve třetině knihy jsem věděl, kdo jsou pachatelé i jaký je jejich motiv. Přesto jsem četl dál s velkým zaujetím. Líbil se mi dobře zpracovaný příběh i zajímavě zpracované postavy dvou členů oddělení Q.

kklepkaa
05.06.2015 4 z 5

No sakra, to bylo skvělý. Ještě nedávno jsem fňukala po Harrym Holeovi (Harry je ale samozřejmě jen jeden a už aby Nesbø napsal další díl), ale tahle náhrada se mi fakt líbí! :-)

jarin58
04.06.2015 4 z 5

Supr detektivka,na můj vkus příliš brzy jasno o co kráčí.Asad je ale bezva kousek.

nereidka
20.05.2015 5 z 5

U této knihy jsem pomalu ani nedýchala, nemohla jsem se zbavit pocitu se cítit jako ONA. Rozhodně bych nebyla tak statečná..Fuj, to je pocit..Ústřední dvojice mi byla moc sympatická a díky Asadovi v knize bylo i pár vtipných pasáží, super!

Bigrambo
16.05.2015 5 z 5

[Audiokniha: čte Igor Bareš (9 hod. 21 min.)] Velmi napínavá, místy vtipná detektivka. I když jsem asi v půlce věděl, kdo je viníkem, stále mě bavilo se prokousávat příběhem dál a dál...

blanickaa1
15.05.2015 5 z 5

Skvělá kniha, nedala se odložit. Už se těším až začnu číst další.

koki.veru
11.05.2015 5 z 5

Moje první knížka od A.Olsena a už se těším na další. Opravdu napínavá detektivka, i když jsem průběžně začala přicházet na to, co se na konci stane a kdo za tím vším stojí. I přesto opravdu skvělá detektivka a velmi se mi líbil styl jakým je to psaný - že se vrací do minulosti a zase zpět do přítomnosti. Jednoznačně pět hvězdiček :)

mmmisulka.r
10.05.2015 4 z 5

Myslím, že jsem narazila na slušnou a napínavou sérii. Klobouk dolů.

zuzepka
07.05.2015 4 z 5

Zajímavá detektivka s jasným koncem již od poloviny knihy.Nejvíce mě zaujal tajuplný Asad,čekala jsem větší prostor jeho postavy.Tak snad někde příště.

Bar16
12.04.2015 4 z 5

Skvělá kniha. Příběh mě velmi zaujal, dozvěděla jsem se něco nového, něco, o čem jsem ještě nečetla a i to té knize dává plus navíc. A navíc - Carl je fakt sympaťák. Těším se na další autorovy knihy :-)

kusma
12.04.2015 5 z 5

Tak po Harrym od Nesba mám dalšího oblíbeného vyšetřovatele, možná je mi i milejší - konečně žádný alkoholik, po kterém touží každá žena :)
Četlo se dobře, vyšetřovací dvojice mi seděla a bavila mě. Pachatele jsem odhadla poměrně brzo, ale to vůbec nevadilo. Určitě si přečtu i další knihy.

Gooverka
08.04.2015 4 z 5

Poslouchala jsem ji jako audioknihu, a je to jedna z dalších detektivek, které se mi dost líbily. Originální příběh, skvělé postavy a chytlavé vyprávění.

sarka45
03.04.2015 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Upřímně řečeno se mi četla líp než knihy od Nesba. Určitě si přečtu i další knihy z této série.

Ivan F
10.03.2015 4 z 5

Zlé čítanie to rozhodne nebolo, ale zostal vo mne pocit takej polovičatosti, takej nie celkom dobre odvedenej práce. Možno to bude vekom autora, predsa je to už len starý pán. Rozhodným plusom je Asad, sympatická postava. Osobne poznám jedného Raula z Bejrútu a ten sa správa rovnako, jeho káva to je trhač perykardu aj myokardu zároveň. :-)

sosna
10.03.2015 4 z 5

Dobře odvedená práce. Dobře napsaná detektivka, která Vás vtáhne a nepustí, udržuje napěstí, spád a není překombinovaná. Navíc "Watson" Asad je ohromný sympaťák.