Selfies

Selfies https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342751/bmid_selfies-Gto-342751.jpg 4 1312 329

Případy oddělení Q série

Sedmý případ oddělení Q. Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti. Mezitím v kodaňském parku najdou zavražděnou starší paní, šílený řidič zahájí smrtící hon na mladou ženu a jinde se plánují další trestné činy: děje se to bez vzájemné souvislosti, nebo mají případy něco společného? Carl, Asad a Gordon stojí před záhadou dalece přesahující všechny, které dosud řešili. A jejich kolegyně Rose má vážné problémy. Čtveřici chybí jeden člen, a jak se zdá, smůla se jí lepí na paty. Dokážou zabránit zavření oddělení Q a zastavit zabíjení v Kodani?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Selfies , 2016

noral
10.04.2018 3 z 5

Zatím nejslabší díl. Téma mě moc nezaujalo. Jediné, co se mi líbilo, bylo rozuzlení příběhu o Rose.

harena
10.04.2018 5 z 5

Proč má tak slabší hodnocení? Moje první knížka od tohoto autora a mně se opravdu styl psaní líbil, pro mě tam hluchá místa nebyla a četlo se mi to moc dobře. A začnu číst tuto sérii od začátku, moc mě hlavní postavy zajímají a chci o nich vědět víc.

alnahu
09.04.2018 3 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a nejsem z ní nijak nadšená , do knihy jsem se nemohla pořádně začíst. Nevím zda sáhnu ještě po nějaké knize ,které řeší oddělení Q. Dám si pauzu a třeba si někdy vyberu lépe.

haski
08.04.2018 5 z 5

Mně se to líbilo, trochu pomotaný, nahuštěný, ale za mě dobrý.

Strnady095
05.04.2018 3 z 5

ále jo, dobrý...

kahuda01
02.04.2018 2 z 5

Veliké zklamání, myslím si, že to snad ani nepsal Olsen - vůbec jsem nepoznával jeho styl.

petr5364
31.03.2018 2 z 5

Zklamání. Ono, když člověku není sympatický zločinec, ani oběť a hlavní hrdinové mají málo prostoru nebo jsou mimo, tak je to pak těžké.

Peršanka
27.03.2018 3 z 5

No, řekla bych stále houstnoucí galimatyáš se sklonem k explozi, mrtvol jak v Midsomeru. V závěru se mihne Mona, tak čekám na další díl.

Lina
25.03.2018 5 z 5

Tak to bylo dokonalé.Není ,co dodat.

Lotka
22.03.2018 2 z 5

To byla teda divná fraška. Asad vtipy moc nezářil, Carl toho taky moc nepředvedl a Rose byla mimo. Příběh slabota. Tak snad se můžu těšit na zlepšení.

Jančislava
16.03.2018 5 z 5

Další díl mě oblíbené série přečten. Na začátku se mi to četlo trochu hůře, ale postupně mě to chytlo víc a víc. Spokojená jsem byla až ve chvíli, kdy Asad přišel se svým dalším moudrem o velbloudech. Na konci jsem málem i slzu upustila, asi starnu

piittii
15.03.2018 2 z 5

Autorovy knížky mám ráda, ale tahle mě zklamala. Vzájemně po krku si jdoucí dvě strany, všechno průhledné, dost prostoru věnováno tomu, jestli jedna z policistek kdysi dávno zabila svého otce, nebo ne, a řešení jejích psychických potíží. Kniha bohužel nesahá ani po pomyslné kotníky třeba Ženě v kleci nebo Marcovi.

dalia1769
14.03.2018 3 z 5

Samotný případ byl zajímavý, ačkoliv ani jedna ze stran nebudila zrovna velké sympatie. Dějová linie s Rose mi připadala trochu přitažená za vlasy, tato postava sice vždy působila výstředně, ale nebudila dojem takto kompletně psychicky narušené osoby. Kniha se četla dobře, ale Carl mi tentokrát připadal nějak nevýrazný a "měkký", chyběl mi jeho obvyklý cynismus a trefné hlášky. Jako by to ani nebyl on... Celkově průměrný díl.

astroweb
14.03.2018 5 z 5

Tenhle autor nemůže zklamat. Nemám sice rád mnoho postav, tady jich bylo docela dost a zdálo se, že nejsou ničím propojené, konečné finále to vše napravilo a bylo skvělé. Velmi zajímavý námět.

PetK
12.03.2018 4 z 5

Docela zajímavý případ, i když tentokrát ho (aspoň pro mě) překrýval osud Rose. Už v průběhu knihy se dalo plus mínus odhadnout, jak to asi v minulosti bylo, ale vlastně mi to nevadilo. Opět oceňuji nenásilné a skvělé propojení temnoty a humoru.

konformita
11.03.2018 5 z 5

Možná nebezpečí méně než obvykle. Ale jinak jí stavím na roveň předchozím knihám. Byla napínavá. Autor nezklamal, ale musím uznat, že ani nepřekvapil.

katerina5544
10.03.2018 5 z 5

Super, naprostá spokojenost!! Miluju oddělení Q a miluju jak Olsen píše. Každý případ je úplně jiný,originální, v každém je humor. Příběhy jsou lidské, silné. V tomto díle nebylo tolik vtipných okamžiků jako v ostatních nicméně kniha je tak dobře napsaná, že žijete s postavami. Je mi celkem jedno jakou má Asad historii, chápu, že některým čtenářům vadí, že to Olsen stále neprozradil, ale pokud máte za sebou všech 7 knih tak to musí být snad i jasné co tam asi mohlo proběhnout... jediný zápor této série je to,že vždy čekám dost dlouho na další díl :-D

david5746
05.03.2018 5 z 5

Oddělení Q opět neztrácí dech a vrací se v plné parádě. Je skvělé, že každý příběh je jiný a jinak vystavěný, tady se jedná o docela zajímavý propletenec jedné úřednice a několika krásek, kterejm se nechce makat. A jestli jsem si dřív mohl stěžovat, že se moc neřeší členové oddělení, tak tady mi to autor vynahradil měrou vrchovatou, protože linka kolem Rose opravdu stojí za to, doufám, že to autorovi ještě dlouho vydrží, protože Asad má evidentně taky hodně kostlivců ve skříni. Velká spokojenost.

Milly22
02.03.2018 5 z 5

Božská kniha, dostala jsem od švagrové k Vánocům třetí díl, který jsem měla přečtený za dva dny. Potom jsem sháněla předchozí a přitom jsem se zamilovala do autora a s nedočkavostí čekám na každou novou knihu.

Swahill
28.02.2018 3 z 5

Pro mě hrozná nuda, oproti předchozím knihám JAO.. :/ Nutila jsem se do čtení.