Případy komisaře Joony Linny 1-3

Lars Kepler patří k nejúspěšnějším autorům severské krimi na českém trhu. Autorská dvojice manželů Ahndorilových, skrytá pod tímto pseudonymem, plánuje až osm svazků strhujících thrillerů s komisařem Joonou Linnou.

Dárkové balení v krabici obsahuje první tři svazky: Hypnotizér, Paganiniho smlouva a Svědkyně ohně.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209880/pripady-komisare-joony-linny-1-3-209880.jpg 4.877

Detektiv Joona Linna / Joona Linna

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Host

Kniha Případy komisaře Joony Linny 1-3

MilanCFC

Musím přiznat, že pro mě se série rozjíždí se vším všudy Písečným mužem (asi také proto, že je na to navazováno), nicméně tyto knihy slouží jako velice dobrý úvod. Mě kromě dobře vymyšlených příběhů hlavně a především baví samotný detektiv a jeho neskutečně silný osud, který se tolik týká jeho manželky a dcerky. To se právě rozvíjí až trochu později a s nástupem Jurka Waltera. A je to opravdu něco.

Alča I.
22.04.2017

Jako vždy komisař nezklamal. Pěkné a těším se na další příběhy.

SilvieSisinka
05.04.2017

Co dodat severské psaní u mě za 1*.Nejvíce mě oslovil Hypnotizér-toho jsem si zamilovala.Bude to tím že jsem dlouho nečetla nic tak skvělého :-) Viděla jsem i film,ten mě vůbec nebavil.Kniha byla ohromná.Potom jsem hltala vše co napsali a píší.Něco mě čeká číst časem.......jsem nažhavená až to konečně bude:-)

sheylka
02.02.2017

Kdybych měla srovnat tyhle tři knihy - vítězí u mě Svědkyně ohně. Co se týče Hypnotizéra a Paganiniho smlouvy - řadím je na stejnou kolej, i když se každá ubírá malinko jiným směrem. A jelikož se nám z trilogie vyklubalo další pokračování - velmi zdařilý Stalker, který byl lepší jak tyto tři knihy a naprosto výjimečná kniha Písečný muž, která je strčí do kapsy všechny, moc se těším, co dalšího nám manželé "Keplerovci" připraví s Lovcem králíků a dalším (alespoň dvojnásobným) pokračováním :)

konicekbily
15.07.2016

Nejvíce se mi líbila Svědkyně ohně.

efinka
27.02.2015

Přečetla jsem všechny tři knihy a každá se mi moc líbila. Nechybí akce, napětí a závěr je vždy neočekávaný. Nemohu říci, že by byl druhý či třetí díl slabší, tak jak to často u knih bohužel bývá. Považuji trilogii za skvělý dárek pro někoho, kdo má rád detektivní knihy.

Katuska88
15.08.2014

Nevlastním trilogii, četla jsem každou zvlášť, ale pokud mohu, také přidám svůj názor.
Každá z knih mne jiným způsobem zaujala.
Děj je napínavý a konce nejsou lehce předvídatelné. Což je super.
Pokud někomu plánujete tuto sadu jako dárek nebo plánujete do vlastní knihovny, určitě neprohloupíte. Každý z těch tří příběhů je osobitý a určitě ne nudný.

swamp
11.07.2014

I když je kvalita každé knihy trochu někde jinde (a nejedná se zrovna o lineárně vzrůstající kvalitu), jsou úvodní tři díly série detektivek s Joonou Linnou určitě dost dobré na to, aby alespoň trochu zacelily díru po Stiegu Larssonovi.

Smrtící bílá
Smrtící bílá