Případy Kjóko Karasumy 4

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kjóko Karasuma je geniální 16letá dívka – a detektiv speciálního policejního oddělení Asakusy, dokonale ovládající bojové umění i obrovitou pistoli. Její poněkud nezvyklé případy se týkají postav známých běžnému Japonci jen z mýtů a legend. Smlouva s démony přestala být dodržována a napětí mezi oběma stranami neuvěřitelně vzrostlo. Jednání, která měla pomoci uklidnit napjatou situaci mezi světem lidí a démonů, ztroskotala a situace přerostla v otevřenou válku. Pro boj s démony policie vytváří antidémonskou ozbrojenou jednotku, kterou tvoří ti nejlepší z nejlepších, shromáždění z celé země. Kjóko si začíná uvědomovat, že v jejích žilách skutečně proudí krev démonů; Raymonda sžírá touha po pomstě za zavražděného parťáka. Mezitím se blíží první nasazení ozbrojené policie…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117004/pripady-kjoko-karasumy-4-117004.jpg 4.223
Série

Případy Kjóko Karasumy 4.

Žánr
Detektivky, krimi, Horory, Komiksy
Vydáno, Zoner Press
Orig. název

Karasuma Kyouko no Jikenbo, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Případy Kjóko Karasumy 4

Přidat komentář
tsal
10.08.2014

Celý tenhle díl je víceméně jedna velká epická akce, ve které si musí známé postavy projít doslova ohněm. Nádherně stoupá napětí i tempo příběhu.

Kimmie
16.04.2013

V tomto díle se dozvídáme něco o plánech tamější nejsilnější mafiánské sítě. Také již proběhlo první představení speciální jednotky pro boj s démony, ale hlavně se začíná odkrývat minulost Kjoko a jejího partnera Raye.


orangerose
05.03.2013

víc akce, minulost hlavní Kjoko a jejího partnera Ryaye, boje s démony, plány mafie , další dobré pokračování :)